Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
та відсутність змоги зробити повноцінну меш мережу
А чого відсутність? Встромити кабелем одну з тих "веж", що я вказав, в роутер, і буде меш. Звичайно, окрему мережу створити, 5 гагерц, і не використовувати те, що з Асуса світить.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Maxxx як на мене, дуже складна схема з більшим пінгом. Краще тоді вежу замість асуса
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
artsel, не перебільшуй, нічого там не буде складного, просто додаткові точки доступу. Вежу замість Асуса не вийде, виходячи із заданих початкових умов.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Собирал Mesh на базе TP-Link AX20 и парочки репитеров RE300, закрыли квартиру площадью в 180м2, уровень сигнала и скорость - отличные даже на краях зон. Раньше заказчик использовал C20 плюс парочка WPA4220, там где они давали 1/5 новая схема дает 4/5.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
artsel, ось така меш-система то й є по суті "репітер", тільки "розумний", а не то дешеве лайно, яке реально не працює.
Ой, у мене в поточній хаті хтось геніальний напердодив неймовірне з неї. З поставив одну прямо біля роутера, налаштував wifi тунель до другої в середині кімнаті, а з другої під плінтусом провів кабель до столу в кутку кімнати. Нахіба таке робити, коли wifi і так ловить від роутера про всій хаті я не вкурив.

Тут же до речі стоїть archer c5 v4, який рекомендувати не можу.
По перше при ширині канала у 80МГц, усі девайси коннектяться з каналом усього 40Мгц, хоча вміють 80 і на asus rt-ac66u успішно брали всі 80.
По друге воно само раз на кілька днів змінює конкретний обраний пустий канал на інший, який до того ж не пустий.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Хозяйский роутер можно не трогать, точнее, снять и положить куда-то. А вот с провайдером поговорить все же стоит. Типа, интернет был-был, да и вышел весь, роутер сдох - да настроек нет, вы настройки дайте, или мы другого провайдера найдем, посговорчивее. Или дом в настолько глухом месте, что провайдер один и конца монополии не предвидится?

Если провайдер окажется договороспособным - задача кардинально поменяется, не надо будет центральной точкой иметь старый, с непонятным функционалом роутер.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Добрый вечер. Прошу совета.
Есть дом в аренде. В нем стоит хозяйский роутер какой-то старый асус. Доступа к его админки нет, паролей провайдера тоже нет. Вобщем менять и трогать его нельзя.
Хочу улучшить покрытие путем организации мэш сети. Тоесть купить 2-3 роутера которые можно объединить в мэш сеть и подключить к этому старому асусу. Думаю что нужно какой-то главный из этих 3х новых подключить проводом к старому асусу, а остальные два для мэш сети по воздуху.
Устройства будут подключаться исключительно по вайфаю. Думаю до 25 устройств.
Что посоветуете выбрать? Что то такое чтоб настраивалось просто.
Бюджет особо не ограничен в рамках разумного....
Спасибо.
keenetic speedster есть mesh
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
так, дуже складно витягнути кабель з асус та вставити в тп-лінк
Так, це дуже складно, коли провайдер прив'язує абонента по мак, і якщо його іноді ще можна знайти знизу на лейбі, то прописані налаштування ip всередині роутера без доступу не знайдеш, я саме так зрозумів з посту, що доступу до роутера і підтримки провайдера у орендаря немає.
Post automatically merged:

Если... исходим из поставленной задачи.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
dmserg,

Мы не знаем главного:
1. Модель старого роутера Асус, который у тебя уже установлен.
2. Провайдер, который подключен к старому роутеру Асус.

Поэтому, прошу прояснить все и тогда тебе будет дан правильный ответ.

Предположительно, есть 2 варианта:

1. К старому роутеру подключить новый роутер по кабелю и с помощью еще одного нового роутера сделать меш сеть.
2. Вынуть кабель из старого роутера и подключить этот кабель к новому роутеру, в новом роутере вручную прописать мак адрес старого роутера и после этого появится интернет на новом роутере. С помощью еще одного нового роутера сделать меш сеть.
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Tsarsky, дякую за роутер.
Скористався порадами Tsarsky, та придбав роутер. Він оперативно виходить на зв'язок, та консультує по телеграму. Раджу користуватися його порадами.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
superpuper, а мене неприємно здивувало його відношення до консультацій після того як я купив той роутер, який він радив, але не у нього:
Я дарма на тебе витратив час на консультації - щоб ти придбав в іншому місці і прошив теж в іншому місці.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
в новом роутере вручную прописать мак адрес старого роутера и после этого появится интернет на новом роутере.
Якщо провайдер дає статику, або вимагає авторизації РРРоЕ, то ніц у вас не вийде без запиту в сапорт.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
В 99% ніхто не змінює admin/admin на вході в роутер. Вбиваєте в веб морду 192.168.1.1 чи 192.168.0.1, логуєтесь і маєте всі налаштування провайдера.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
andriy_z, как раз в обсуждаемом случае : Доступа к его админки нет, паролей провайдера тоже нет.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
superpuper, дякую.
Roman_UA, я тебе консультував у Viber 8 днів, а по телефону тебе консультував 37 хвилин. Бачу, тобі не соромно пишатися тим, що я на тебе витратив час.
LiquidStrm, про модель роутера нам не відомо.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо провайдер дає статику, або вимагає авторизації РРРоЕ, то ніц у вас не вийде без запиту в сапорт.
У мене всі провайдери, що давали статику, усе одно роздавали її по DHCP. А які динозаври зараз вимагають авторизациї за РРРоЕ, навіть не уявляю.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня пров, если дает стат ip, то авторизация по pppoe. Если не ввести логин/пароль, то интернет через NAT.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Уарнет, канешна, динозавр, но мощный :)

про модель роутера нам не відомо
А як від моделі старого роутера залежить підключення нового, якщо у вас немає реквізитів доступу до провайдерського аплінка?
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Маю MI Router 4A,який пропрацював пів року, зараз коли вмикаю підключається до інтернету, а потім через хвилин п'ять тухне, виключається повністю, індікатори теж не горять.На заводські скидував, не допомогло.Що це може бути?
 
Зверху