Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
То брати Netis N3 і не вияпуватись - 5ГГц, 1000 Мбіт - для дому то шо треба. За такі гроші - супер. Процесори, флеши, подрочити...
Як за копійку так горобця в чистому полі заганяють, а роутер то таке, можна всякий шлак десятирічної давності брати задорого? Не по свинорильськи це.
ps: за цей нетіс 4пда ніфіга не знає
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Андрюх@dp.ua, до речі, які враження від роутера? Вже багато часу пройшло.
Супєрпупєрмєгатрупєр! Я задоволений на всю тищу відсотків! Дуже тобі дякую за нього, та ще й враховуючи мої обставини на той час! А що стосується наворотів, то освоїв може відсотків на 5 :) До всього дохожу поступово, по необхідності. Взагалі, комбайн що О-О-О-Й-Й...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
за цей нетіс 4пда ніфіга не знає
Офігеть авторитет, там "кароших рускіх" більшість, багато чого спизжено з xda developers тими носіями "вялікого магучєга", хто трохи знає ворожу натівську мову.))) Я знаю про Нетіс - працюють чітко на свої гроші, без завищених очікувань і дрочива.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
artsel, атака вузького профілю, на дуже специфічну аудиторію. Там вже не важливо, яке обладнання, дирку би всеодно проколупали.

Recently, Check Point Research investigated a sequence of targeted cyberattacks against European foreign affairs entities
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
То брати Netis N3 і не вияпуватись - 5ГГц, 1000 Мбіт - для дому то шо треба. За такі гроші - супер. Процесори, флеши, подрочити... :LOL:
взяв собі такий 3 тижні назад як тимчасовий варіант, штейкер стандартний, 12вольт живлення. Вийшов за 599 грн (на брейні до 30% можна оплатити бонусами).
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
То брати Netis N3 і не вияпуватись - 5ГГц, 1000 Мбіт - для дому то шо треба. За такі гроші - супер. Процесори, флеши, подрочити... :LOL:
взяв собі такий 3 тижні назад як тимчасовий варіант, штейкер стандартний, 12вольт живлення. Вийшов за 599 грн (на брейні до 30% можна оплатити бонусами).
До 20% вапщето. І не на Брейн, а на айтібокс. 30% була акція, до дня захисту дітей. Набрав жінкам прокладок олвейс -30% річний запас. На мої іграшки -30% не давали.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
До 20% вапщето. І не на Брейн, а на айтібокс
Ващєта Брейн по своєму BrainUp дає до 30%, а от ITBox - дійсно до 20% бонусами.
Бонусні системи обох підприємств - не перетинаються.
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Точно. Просто звик до свинорильських бонусів ІТ бокса, не звернув увагу, що у Брейна трохи інакше. Раніше на ІТбокс було дешевше
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Порекомендуйте, будь ласка, 4G Wi-Fi приблуду (не за всі гроші) бажано з 5ГГц. Тут чи на алі.
Дякую.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
alibob, брали колезі отакий - https://hotline.ua/ua/computer-modemy-3g-gsm-cdma/tp-link-m7350/
Діапазону віфі 5ГГц нема, але в усьому іншому - непоганий девайс, працює стабільно, акум тримає адекватно.

Якщо планується користування в зоні поганого прийому, тоді шукать варіант із виходом під зовнішню антену (в цього штатно нема роз'єму), бо на внутрішню в таких умовах багато не впіймаєш.
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Порекомендуйте, будь ласка, 4G Wi-Fi приблуду (не за всі гроші) бажано з 5ГГц. Тут чи на алі.
Дякую.
Як варіант. Брав минулої зими на блекаут (від павербанку). Віддам за 1500, якщо підійде.
Є підтримка 5Ггц і вихід під зовнішню антену.
 
Зверху