Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Для красноглазиков отличное решение. Но этого хватает на работе)
На работе надо настраивать пробросы портов, впн и прочее (ля, три(!!!) Карл, правила для проброса одного порта :LOL: ), А для простого домашнего юзверя с серым ип там есть мастер настройки.
 
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
MikroTik hAP ax2
Keenetic Sprinter (KN-3710)
Keenetic Hopper (KN-3810)
Keenetic Hero (KN-1011-01EN)
MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)
З цих моделей роутерів де краща якість покриття 5 ГГц?


@reolad, то через PoE можна його заживити у віддалену розетку.
якщо пристрій підтримує РоЕ.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Апаратна версія 1 чи 2 була? Прошивка - сток?
Post automatically merged:

Юзаю цей на одному підприємстві, 5ГГц покриває біля 100м2 сигнал через 2 стінки - хороший. Макс швидкість не заміряю, там аплінк усього 50мбіт
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Апаратна версія 1 чи 2 була? Прошивка - сток?
Апартку не помню, брал не себе, тестил дома сутки. Прошивка сток, сразу прилетела обнова из коробки с поддержкой mesh
Post automatically merged:

А для простого домашнего юзверя с серым ип там есть мастер настройки.
Дома у меня тоже далеко не стандартная сеть. Но все мои хотелки проще настроить именно на кине, на многое есть красивая гуи.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
MikroTik hAP ax2
Keenetic Sprinter (KN-3710)
Keenetic Hopper (KN-3810)
Keenetic Hero (KN-1011-01EN)
MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)
З цих моделей роутерів де краща якість покриття 5 ГГц?

У меня в микротике стоит пакет wifiwave2 и 5 ГГц отрабатывает отлично. В MikroTik hAP ax3 покрытие 5 ГГц будет хорошее. Но опять таки надо иметь желание играться с микротами. У меня такое желание есть. поэтому один раз настроил и забыл. У меня правда 4011 и резерв шато 18 АХ. Везде покрытие 5 ГГц великолепно. Я написал как у меня. А так выбирать Вам.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Придбав TENDA TX2 pro. Все чудово, гігабіт.
Велика проблема - він підвисає під навантаженням на живленні від DC перетворювача. Я перебрав купу перетворювачів, паяв з інженерами купу конденсаторів, та залізяк на рeкотворному DC, але все марно. Він адекватно працює тільки на своєму блоці живлення. Буду намагатися повернути його розетці.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Він адекватно працює тільки на своєму блоці живлення.
Пробував PD тригер використовувати? На 12В? Ніяких кондерів там паяти не треба. З чого ти 12В перетворював? Зі звичайного usb-a 5в? Так це лайно.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Придбав TENDA TX2 pro. Все чудово, гігабіт.
Велика проблема - він підвисає під навантаженням на живленні від DC перетворювача. Я перебрав купу перетворювачів, паяв з інженерами купу конденсаторів, та залізяк на рeкотворному DC, але все марно. Він адекватно працює тільки на своєму блоці живлення. Буду намагатися повернути його розетці.
А вы просто паяли конденсаторы или ещё смотрели ослом на выходное напряжение? Потому что есть китайский повышайки которым лишние конденсаторы по выходу только усугубляют ситуацию.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
revaz зроби хендмейд банку для роутера. Тримач для 3/6/9/х3 18650, контролер заряду, два штекера dc5.5*2.2 мапа+папа и півгодини роботи.
 
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
В мене була подібна проблема колись, бо взяв юсб штекер з поганим кабелем, котрий навіть 0.5А не тримав.
При навантаженні просідала вхідна напруга на перетворювач і він відрубався.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
revaz зроби хендмейд банку для роутера. Тримач для 3/6/9/х3 18650, контролер заряду, два штекера dc5.5*2.2 мапа+папа и півгодини роботи.
Дякую. Я працюю в сервісному центрі по ремонту теефонів. Чого ми тільки не паяли, конструкція ваша набагато простіша за те, до чого ми дійшли в процесі підбору )))
Взагалі маю більше року інший роутер, але він вже скоростях не витягує.
Повернув сьогодні тенду, підбираю щось інше
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Ремонт і розробка - сильно відрізняються в плані досвіду і можливостей.

Хороший павербанк із QC/PD разом із тригером на 12В вирішив би проблему. DC-DC перетворювачі часто більше 1А не тягнуть - просідає напруга і нагрузкв ресетиться.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
MikroTik hAP ax2
Keenetic Sprinter (KN-3710)
Keenetic Hopper (KN-3810)
Keenetic Hero (KN-1011-01EN)
MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)
З цих моделей роутерів де краща якість покриття 5 ГГц?


@reolad, то через PoE можна його заживити у віддалену розетку.
якщо пристрій підтримує РоЕ.
Keenetic - москальскі, microTik - не потрібний надлишковий функціонал для дому , потрібно тільки Гикам або для якогось SOHO - офісу.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
logist_eg, Keenetic на Xiaomi - українська розробка.

Все кацапське - вирізано
Разработка это не то слово. Спиз....и и адаптировали под роутер на аналогичном железе другое дело. У заводских киннетиков для ЕУ рынка тоже вырезаны на уровне прошивки всякие яндекс днс и обращения к собственным серверам на территории пидерации.
 
Зверху