Maxxx

420244
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
allaliu, залежить хто як завіз, і хто скільки хоче заробити..)) Це ж "сірий" товар, як айхвони більшість) Брав в Обухові, дешевше, але думаю, за ту ціну там вже давно нема.. Якщо цікаво, в особисті скину контакт.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Підкажіть роутер для дачі, в магазині порекомендували Mercusys MW325R. Почитала відгуки і тепер не знаю що робити.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Inn@, а на даче интернет вообще проводной есть?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А что такого страшного в отзывах? Я мельком посмотрел на розетке - у большинства все ОК, у некоторого числа покупателей сразу проблемы (что тоже неплохо - поменяли/вернули деньги). Или есть какой-то криминал?

Если гугл не врет, то марка - дочерняя от TP-Link. Что имеет две стороны. С одной, больших косяков по ПО и/или железу быть не должно, с другой, если, например, года так через три-четыре обнаружится дыра в прошивке, то "заплатки" от производителя может и не быть (TP-Link свои "фирменные" роутеры в аналогичной ситуации все же обновила).

В условиях "дачи" - если проводят интернет до 100 мбит/с, и планов увеличивать скорость нет, то этот роутер - "дешево и сердито", "купил и забыл". Мои соседи (дом через дорогу) в 2012-м как купили TP-Link 840, так и сидят на нем (блок питания, правда, уже меняли). А я их инетом могу пользоваться, сигнал добивает, а вот сигнал от моего более "модного" Xiaomi 3 (без G) до соседей уже не достает (говорю только про 2.4 GHz, 5 GHz за пределы стен дома не выходит).
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
а вот сигнал от моего более "модного" Xiaomi 3 (без G) до соседей уже не достает
Бо він вже "зарегульований" законодавчо. Якшо пропатчити factory розділ, думаю чесний 1Вт можна отримати.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
2012-м как купили TP-Link 840, так и сидят на нем
У меня 740, перепрошитый. Лежит как запасной вариант под КСовсий интернет (не отключали его, после проведения оптики. Плачу за тариф, а он как подарок). Недавно довелось подключить, не знаю, почему тут их критикуют. Ему тоже лет 10, работает не хуже "гигабитного", свои максимум 100 Мбит выдаёт аж бегом. Для дачи вариант отличный, если попасть на нормального продавца на ОЛХ.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Для обычного юзера, не играющего в игры на компе, работает этот старичок прекрасно.
Поки не замахаєшся чекати оновлення Windows, яке тягнеться на ноут по WiFi більше години...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Є в наявності ось TPLINK Archer C50.
Він реально має WAN 100 Mbit/s? Навіщо тоді по WiFi такі красиві цифри 833 і 300 Mbit/s?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня когда-то давно был случай, когда надо было передать внутри офиса очень большой объем данных, причем варианты "скопировать на флешку", "вытащить жёсткий" были не применимы. Так что пришлось действительно по Wi-Fi передать, два свистка по 300 Мбит/с и вперёд. Реально 300 Мбит/с не было, конечно. По итогу получилось, что скорость сети 120 Мбит/с была.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Вже рік користуюсь Keenetic Hero, не можу нарадуватись.
Ніяких підвисань, обрізань швидкості, глюків за рік не було. Часто оновлюється прошивка. Багато плюшок типу вбудованого торрент-клієнта, SAMBA сервера, VPN, віртуальні мережі Wi-Fi.

Трохи про мої попередні TP-Link
Я практично завжди сидів на TP-Link`ах. Всього в мене було близько 8 різних моделей за останні 16 років: перший роутер в 2006 році, модель якого я не згадаю, 740n, 840n, 941nd, 1043nd, Archer A6, Archer C6U, Archer AX55. Тільки один роутер за життя був Asus, до якого особливо претензій не було за 4 роки.
В мене до Кінетіка був TP-Link Archer AX55. Вимогою до роутера була наявність USB 3.0 для підключення зовнішнього HDD для створення домашньої файлової помийки. Так от, на всіх ТП-Лінках які в мене були з портами USB 3.0, швидкість на читання була 15-25 Мб/сек. Запис взагалі катастрофа - 6-8 Мб. Рівень USB 2.0. При перегляді фільмів в 1080р з високим бітрейтом чи 4К, були постійні затупи, підвантаження. Часто чомусь HDD був недоступний, відвалювався.
І ця болячка була на всіх ТП-Лінках різних цінових діапазонів - від 1500 грн до 4500 грн.

Крім того, помічав, що дешевші ТП-Лінки, типу C6U (WiFi 5) працювали стабільніше і видавали по Wi-Fi кращі результати ніж наприклад AX55 (WiFi 6), який в мене пробув 3 дні, після чого я повернув його в магазин. Він чомусь на WiFi 6 видавав максимум 250 Мбіт. Оновивлював прошивку, нічого не дало. Навіть 6U з WiFi 5 видавав біля 400. Можливо брак, хз. Старий 1043ND кілька років тому пропрацював стабільно в мене рівно пів року, після чого почались рандомні перезавантаження, відвали Wi-Fi. Він мені впринципі подобався, подумав також на брак, тому купив такий ж, але новішої ревізії. Цього разу його вистачило на 9-10 місяців і знову те саме і навіть частіші ребути. Роутери я налаштував нормально. Статична ІР для кожного пристрою, скан каналів і вибір найвільнішого, регулярні оновлення прошивок і тд. На "авто" в мене жоден роутер не працював.

Тепер про Кінетік
Купив я його за 4900 грн, тобто ціновий діапазон був практично то й ж, що і в Archer AX55.
Налаштування
При першому налаштуванні довелось приділити трохи більше часу ніж будь-якому ТП-Лінку, просто через більшу в 10 разів можливостей по налаштуванні. Чимось далеко він нагадував такий собі окультурений Мікротік, де можна порти переназначати, обирати який порт буде працювати на вхід, створення окремих віртуальних мереж і тд. Взагальному налаштування всього: від прописки ІР до кожного пристрою до SAMBA-серверу зайняло десь 30 хв.
Сервер SMB/USB 3.0
Результат просто кайф. Швидкість на читання 105-110 Мб/сек, на запис 80-90 Мб/сек. Фільми ясне діло працюють підвантажень на всіх телевізорах по кабелі/WiFi. Навіть скажу більше, я там тримаю деякі проекти по монтажу, графіці не супер важкі, але вони працюють і з ними можна працювати без дискомфорту. На ТП-Лінку це впринципі можливим не було. Кінетік дає свій унікальний домен для того, щоб можна було до сервера підключатись ззовні, якщо провайдер не дає статичну білу ІР.
Швидкість по кабелю/WiFi6
По кабелю макс. що я вижимав - це 920 Мбіт. По WiFi 6 (80Mhz полоса) - 700 Мбіт.
Стабільність
За рік не було жодного разу аби я його перезавантажував, бо він починав тупити чи WiFi відпадав. WiFi швидкість не різалась, не падала. По кабелю все так само чудово. Регулярно, десь раз в 2 місяці прилітають оновлення прошивки. Оновлюється від сам вночі, я виставив на 03:00 ночі, тому я цього навіть не бачу і не відчуваю. Оновлення переважно безпекові, фікси стабільності, але деколи і є цікаві оновлення, типу: оновлення торрент-клієнту, збільшення кількості віртуальних мереж і тд.
Резерв мережі
В мене є мобільний Wi-Fi роутер на сім-карті 4G (Cat6 до 300 Мбіт). В Кінетіка є можливість обрати іншу Wi-Fi мережу як резервну. Скануєш мережу Кінетіком, обираєш цей мобільний WiFi роутер, підключаєшся, обираєш його як "резерв 1" (всього там можна до безкінечності резервів створювати по wifi чи кабелю) і все. Коли зникає провайдер "по кабелю", роутер з завтиком в 5 сек перейде на використання зовнішнього wifi роутера. І вся домашня мережа з інтернетом. Коли з'являється провідний, роутер повертається на нього, бо в нього виставлений пріоритет. При відключеннях світла це крута фіча. Таке можна провернути і з роздачею інтернету на телефоні.
Декілька WAN`ів
Крім основного WAN-порта, тут також є SFP, який я не використовував поки. Але, кожен з LAN`ів, можна переназначити на WAN. Простіше кажучи, можна 5 провайдерів по витусі загнати, 1 по SFP. Для чого? 6 провайдерів точно не треба. Але наприклад 2 провідних провайдера можна підключити для резерву мережі з попереднього пункту.
Плюшки
Монітор трафіку, де можна дивитись який девайс скільки трафіку бере.
Торрент-клієнт, який скачує файли на підключений до роутера HDD.
Сервер SMB/WebDAV + домен Кінетіка для підключення ззовні.
SFP роз'єм.
Можливість переназначати порти.
Резерв мережі по Wi-Fi підключеннях і кабельних.
Індивідуальне налаштування мережі під кожен девайс - обмеження швидкості, обмеження ресурсів, обмеження по часу роботи.
Пріоритезація девайсів в мережі - типу якщо комп А поставити в найвищий пріоритет, а комп В - низький, то коли комп В захоче торрент качнути, то він не забере ресурсу в компа А.
До 9 віртуальних Wi-Fi мереж. Для дому не треба, але взагальному є з чим попрацювати.

Коротше тут є набагато більше, ніж мені потрібно. Точно можу рекомендувати даний роутер та інші моделі Кінетіка до покупки.
 
Зверху