Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
Привіт, українцям та україночкам) Поділіться своїм досвідом вивчення англійської, з чого Ви починали так який у Вас рівень. Можливо порекомендуєте якісь канали на відеохостингу або сайт/програма. Я його вчу самостійно і поки не дуже багато знань.
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Смотри ютуб:
А потім Гугл сам почне рекомендувати цікаві відео.

Діти тільки після року навчання в американській школі почали розмовляти.
Результат буде через сотні годин практики.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Є Драгункин "Малый прыжок в английский". Хоч і кацапська, але дуже маст хев. Шикарна база граматики, після неї вчити по класичним "технологіям" буде набагато простіше-зручніше.
По програмам - дуолінго. Навчить словам-фразам-реченням-вимові, але з мінусів - майже ніяк не пояснює граматику і дрібні ньюанси (при помилці треба лізти у форум і читати обговорення - от там "джерело знань"). Ну і ї велика купа упоротих ситуацій, коли відповідь має бути прийнята, але не приймається - бо такий варіант не доданий в базу.
Постав кембріджський словник в мобілу (dictionary.cambridge.org) та якусь софтинку для вивчення слів (по типу ED Words)
З онлайн курсів - prometheus.org.ua в них є гарний А1А2.
Для початку цього вистачить з головою, мінімум на півроку. Потім сам вирішиш, як далі intermediate вчити. Там вже дуже бажаний викладач та навчання в маленькій групі.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
Є Драгункин "Малый прыжок в английский". Хоч і кацапська, але дуже маст хев. Шикарна база граматики, після неї вчити по класичним "технологіям" буде набагато простіше-зручніше.
По програмам - дуолінго. Навчить словам-фразам-реченням-вимові, але з мінусів - майже ніяк не пояснює граматику і дрібні ньюанси (при помилці треба лізти у форум і читати обговорення - от там "джерело знань"). Ну і ї велика купа упоротих ситуацій, коли відповідь має бути прийнята, але не приймається - бо такий варіант не доданий в базу.
Постав кембріджський словник в мобілу (dictionary.cambridge.org) та якусь софтинку для вивчення слів (по типу ED Words)
З онлайн курсів - prometheus.org.ua в них є гарний А1А2.
Для початку цього вистачить з головою, мінімум на півроку. Потім сам вирішиш, як далі intermediate вчити. Там вже дуже бажаний викладач та навчання в маленькій групі.
Я націлений на хоча б мінімальний розмовний, письмовий непогано але згодом
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
усі мови пішли від російської.
"Боже.. яке кончене..."(с) їбаний "історік", як і хуйло вв.
Post automatically merged:

мінімальний розмовний
Поїдешь в англомовну країну мити посуд в кафешці - там найкраща і швидка школа мінімального розмовного, без книжок усіляких русопідарів. ;)
 
Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
усі мови пішли від російської.
"Боже.. яке кончене..."(с) їбаний "історік", як і хуйло вв.
Post automatically merged:

мінімальний розмовний
Поїдешь в англомовну країну мити посуд в кафешці - там найкраща і швидка школа мінімального розмовного, без книжок усіляких русопідарів. ;)
Зараз нікого не випускають до речі якщо не вкурсі. Окрім якихось категорій, поки не випускають я і вчу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
нікого не випускають
Ой, та їдуть багато, хто багатодітний, хто інвалід, кого молдаванє на фірі провозять лісами, хто заніс $5к воєнкому і випустили, було б бажання...😂 Тобто, що не виїхати це погано, а посуд мити ідея - то норм?)))
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Я його вчу самостійно і поки не дуже багато знань
Перегляд фільмів англійською з англійськими субтитрами. Ставиш на паузу і перекладаєш невідоме тобі слово.
Граматику так звісно не вивчиш, але аудіювання, словниковий запас та вимова качатиметься.

Старайся оточити себе більшим відсотком англомовного середовища (англомовний софт на ноутбуці та телефоні)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Найскладніше -це організація процесу і схильність до вивчення мов. Курси-шмурси, методіки - то другорядне.
Маю низьку здатність до вивчення мов.
Однак на підвищенні кваліфікації 2 роки нас банально задрочували англійською. Тож витягнув знання на середній рівень.
Тобто головне - мотивація (зовнішня або внутрішня) і постійно виділений час на вивчення.
Пробував до того сам по модних методиках - незадовільний рівень був.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Старайся оточити себе більшим відсотком англомовного середовища
Я так BBC World News та часом TVP World та Al Jazeera дивлюся, щоб випадати з української новинної бульбашки (а також бульбашки «хороших росіян»). Читати щодня англійською новинні сайти ще не готовий, а от телевізор фоном увімкнути можна. Перших два канали є безкоштовно в Megogo, у третього є своя програма для Smart TV.
 
Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
нікого не випускають
Ой, та їдуть багато, хто багатодітний, хто інвалід, кого молдаванє на фірі провозять лісами, хто заніс $5к воєнкому і випустили, було б бажання...😂 Тобто, що не виїхати це погано, а посуд мити ідея - то норм?)))
Хоча в мене акт по зору та зараз гребуть усіх. Не хочеться зайвий раз кудись йти.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
yahoo, правильна порада, якщо є схильність до англійської, то навіть на фільмах можна добряче прокачати базу словникову і розуміння акцентів.
Фільми ні в якому разі не дивитись з нашими субтитрами, тільки англійські, потім без них.
Я б не радив вчити складні слова, бо вони без практики забуваються через рік-два, навіть якщо пам"ять хороша, потрібно вчити фрази, контекст і знати ідіоми. Доречі, раніше часто назви голівудських фільмів і називалися відповідно до ідіоми чи якоїсь специфічної фрази. Таких фільмів сотні (типу no strings attached, friends with benefits, one night stand і тп), тому українську кальку з російської забуваємо і тільки оригінальна назва. Так само і пісні англомовні виконавці часто називали сталими фразами. Англійської має бути багато, по можливості, меню телефона, віндовс, соц мережі
Підтягнете базу, то граматику я би радив з репетитором, так швидше

PS Маю однокласницю, закінчила факультет іноземних мов після школи (давно було), граматику знала добре, точно краще за мене в рази. Поїхала в англію, то каже не могла нормально замовити кави і поїсти в кафе, бо нічого не розуміла, а тут ще і акцент їхній. тільки через місяць в їхньому середовищі, стало комфортно їй. Я як поїхав за кордон перший раз, то нормально спілкувався на розмовному рівні і розумів, в тому числі британців і навіть французів англомовних :D, можна сказати фільми в оригіналі і музика прекрасно прокачали аудіювання
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
Я його вчу самостійно і поки не дуже багато знань
Перегляд фільмів англійською з англійськими субтитрами. Ставиш на паузу і перекладаєш невідоме тобі слово.
Граматику так звісно не вивчиш, але аудіювання, словниковий запас та вимова качатиметься.

Старайся оточити себе більшим відсотком англомовного середовища (англомовний софт на ноутбуці та телефоні)
Є тільки телефон та книжка брав недавно.
Словниковий запас невеличкий, але є та можу трішки стандартних фраз сказати
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Я націлений на хоча б мінімальний розмовний, письмовий непогано але згодом
Щоб плавати потрібно плавати розмовляти потрібно розмовляти))
Толку з того, що в мене був впевнений В1... слухати-читати-писати усьо норм, а розмовляти важко, бо не було практики. Зараз доводиться це наздоганяти.
Підтягнете базу, то граматику я би радив з репетитором, так швидше
Якраз "склет" граматики самому вивчити не складно.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Паук, мені вона тяжко давалася, може напевно через те, що в школі останні років з 3 не було нормального викладання. І ще сподіваюсь хоч зараз в школах перестали тупо вчити слова, без фраз і мінімум спілкування і так всі 10 років, бо в 90-00-х, я вважаю, зовсім не правильне викладання було
 
Реєстрація
21.07.23
Місто
Полтава
Я націлений на хоча б мінімальний розмовний, письмовий непогано але згодом
Щоб плавати потрібно плавати розмовляти потрібно розмовляти))
Толку з того, що в мене був впевнений В1... слухати-читати-писати усьо норм, а розмовляти важко, бо не було практики. Зараз доводиться це наздоганяти.
Підтягнете базу, то граматику я би радив з репетитором, так швидше
Якраз "склет" граматики самому вивчити не складно.
Ну от якби була людина яка теж часто мала цікавість та розмовляв(ла) на англійській, ось і практика. Згоден за практику.

Ось така книжка є а вартість 160 грн.
 
Причина: Додав про книжку.
Останнє редагування:
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Знайшов свій шкільний підручник з граматики та сів повторювати основи.
Підкажіть з приводу артикля.
I like your beautiful flower. Give me a flower, please.
Чому в другій фразі використовується невизначений артикль, якщо в цьому випадку квітка вже визначений предмет, про який мова йшла раніше?
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Знайшов свій шкільний підручник з граматики та сів повторювати основи.
Підкажіть з приводу артикля.
I like your beautiful flower. Give me a flower, please.
Чому в другій фразі використовується невизначений артикль, якщо в цьому випадку квітка вже визначений предмет, про який мова йшла раніш
У даному випадку
для кількістьної характеристики об'єкта в значенні «один»:
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Знайшов свій шкільний підручник з граматики та сів повторювати основи.
Підкажіть з приводу артикля.
I like your beautiful flower. Give me a flower, please.
Чому в другій фразі використовується невизначений артикль, якщо в цьому випадку квітка вже визначений предмет, про який мова йшла раніш
У даному випадку
для кількістьної характеристики об'єкта в значенні «один»:
Чому тоді не the?
 
Зверху