Водопостачання, водогін, вода

Ronald R.

Заблокирован
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Там звісно юрист постарався і чітко обґрунтував позицію шахраїв із водоканалу:
Ну якщо для вас обгрунтування чітке - платіть. :) Хоча я в своєму житті ще зустрічав адекватних людей, які в такому випадку, якщо самі щось не "витягують" - звертаються до коллективного розуму виклали б тут відповідь повністю з метою оцінити обгрунтування та його відповідність законодавству.
 

fiunigo

Заблокирован
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
оцінити обгрунтування та його відповідність законодавству.
У реальному житті усі ці "прохання списати борги" ніколи списаннями не закінчуються.
Максимум що можна зробити - це підписати угоду про розтермінування погашення боргу щомісячними частинами на рік-півтори.
Ну або відразу судитися.
 

Ronald R.

Заблокирован
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
У нас з вами різні реалії життя. Якщо для вас пропозиція
оцінити обгрунтування та його відповідність законодавству.
це щось екстраординарне, протирічить реальному життю і взагалі немає ніякого сенсу, про що об'язково треба всепрелюдно заявляти на форумі - то це лише підтверджує мій тезіс
я в своєму житті ще зустрічав адекватних людей
але, все менше і менше, на жаль...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Трохи опитав людей і виявилося не все так райдужно з подачею води на верхні поверхи багатоповерхівок у Львові під час блекаутів.
Дехто пише що у нього вже й на 2-му поверсі проблеми, багато хто - що лише до 5-го доходить. Хоча й немало таких, у кого до 9-го без проблем.
Мова про ЛКП-шні та ОСББ-шні будинки, що не обладнані генераторами з автономними насосами для підкачки.
На мій погляд, то проблема ще в тому, що не у всіх "водоканалах" насоси заживлені ще й на генератор. Тому десь (це залежить від конкретних місцевих умов) води не буде навіть на перших поверхах. А де не де будуть проблеми з каналізацією. Бо не всюди вона самоточна.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Хтось користується кейсом "насосна станція (насос з гідрофором) + редуктор тиску" для згладжування коливань?
Копаю мережу, відгуки діаметрально протилежні, від "чудово працює, температура горячої води після котла/колонки майже не плаває" до "дічь повна, купуйте відразу частотний контролер для насоса"
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Паук, у меня с 2009-го насосная станция без гидрофора.

Стоит бочка, из нее воду забирает насос, потом котел. Я (и семья) не ощущаю "колебания". Про редуктор давления даже не думал. Могу под душем мыться (жена долго принимает), могу ванну набрать. Котел иногда выключает нагрев на несколько секунд, но потребитель не ощущает, чтобы это на температуре воды из крана сказывалось. Думаю, есть много нюансов, из-за которых отзывы так различаются - модель котла, как "трасса" между насосом-котлом-потребителем проложена, температура холодной воды тоже что-то значит.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Посоветуйте, пожалуйста, кто в Киеве меняет счётчики Хол и гар воды чтоб было с документами все ок .
Звонил в водовир, они мне поверку делали, так они на снятие пломбы не дают акт, а водоканалу он нужен...
Водоканал что без акта о снятии пломбы не поставят на учёт счётчик...
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
bossy , у Львові це в 2 приходи водоканалу- пишеться заява і їх контролер приходить і знімає пломби, самостійно чи з допомогою майстра відбувається заміна лічильника, потім їх контролер приходить і пломбує нові лічильники.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
у Львові це в 2 приходи водоканалу- пишеться заява і їх контролер приходить і знімає пломби
Раніше в район приїздив спеціяліст, який підключав до виходу крана водомір і без зняття лічильника повіряв його.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
водоканал "без зняття" не повіряє.
В києві повіряє за 500 грн., я свій зняв, через фото контролеру, 11 вересня відвіз до водоканалу, сказали забрати 20-го. Ціна питання 124грн.10 коп.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Раніше в район приїздив спеціяліст, який підключав до виходу крана водомір і без зняття лічильника повіряв його.
Повірка так, але пан запитували про заміну.
Як показує досвід, в основному повірку можна зробити тільки 1 раз, наступного разу, після 8 років роботи лічильника шанси її пройти доволі малі.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
після 8 років роботи лічильника шанси її пройти доволі малі.
От цікаво, ти сам придумав, бо я коли здавав на повірку та побачив лічильники після повірки, так там жах- іржаві та повірку пройшли. 20-го спитаю у жіночки які терміни придатності лічильників. Бо мені здається у Львові жорстка вода і тому у вас інші крітерії:unsure:.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Паук, Та ладно тобі, солі та все інше, іржава мабуть не буде брудно сірого кольору;).
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Уряд затвердив проєкт будівництва магістрального водогону до Миколаєва на 8,8 млрд грн
Кошти залучать, зокрема, у Європейського інвестиційного банку.



Проте, як зазначив прем’єр, довгострокове вирішення проблеми полягає в будівництві водозабору з річки Південний Буг та магістрального водогону до обласного центру.

Він зазначив, що вже є попередні домовленості з партнерами, зокрема з Європейським інвестиційним банком про залучення донорських коштів на цей проєкт, тому уряд розраховує на його швидку реалізацію.
 
Зверху