Воля

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Причем включать за дополнительную плату...
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Цифровое тоже просто так не остановить.
Это прописано тарифах.


Списання абонентної плати виконується щодобово рівними частинами пропорційно кількості днів в обліковому періоді (місяці), незалежно від факту користування послугою.

.У випадку самостійного скорочення переліку послуги абонентом, надання послуги доступу до пакетів телепрограм та списання, з наступного дня відбувається відповідно до Мінімального обсягу послуги доступу до доступу до пакетів телепрограм new (див. п. 2.5). Абонент має право обмежити надання послуги за власним бажанням на строк до 30 календарних днів протягом року, за умови додатного сальдо на Особовому рахунку, але не частіше ніж один раз на календарний місяць.

Мінімальний обсяг послуги доступу до пакетів телепрограм new (код 3200) визначається абонентною платою у розмірі 45,00грн/міс(з ПДВ) та доступом до телепрограм, згідно переліку програм, зазначеного у переліку телепрограм, які входять до мінімального обсягу послуги доступу до пакетів телепрограм.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Давно вже не абонент Волі, але сьогодні отримав таке SMS:
Бережіть себе і своїх близьких! Залишайтесь вдома - дивіться найкращі фільми та серіали від Воля! Інтернет+ТБ всього за 123 грн/міс на весь РІК! 0931701515
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
В ЛК смотрю, предлагают оплатить почти двухмесячную абонку. Оплатил текущую, но в пункте "РЕКОМЕНДОВАНО СПЛАТИТИ" светится еще сумма, типа "Аванс на наступний місяць".

Воля считает эту сумму так:

абонплата за остаток дней до конца текущего месяца + аванс на следующий месяц

не обращайте внимания, просто платите ежемесячно абонку и все

можете уходить в минус на размер не более одной месячной абонплаты (если три раза подряд за 90 дней уйдете в минус -- кредитование отключится)
Точніше не в "мінус", а
"Увага! Режим кредитування недоступний, якщо послуги були обмежені за борг три рази за останні 90 днів."
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Постоянно в минусе.
Лишь бы порог в месячный долг не превышался, и можно юзать. Иначе услуга приостановится и надо в +10 выходить
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
А так же в течении дня было куча выпаданий по пол минуты...
И "активность хакеров" чудесным образом совпадала с грозовым фронтом и ливнем в городе...
:)
 
Реєстрація
06.09.15
Місто
_
Телефон
Redmi 9T 6/128
Звонят с номера +380931707455, представляются lifecell, но если верить гуглу - с этого же номера впаривают Волю. Написал в lifecell - говорят мол таких номеров у них нету. Звоню в Волю, а там полный разброд и шатание - с каких номеров могут звонить и впаривать они даже примерно не знают, сказали мол может ошиблись, что не сказали мол от Воли. Т.е. тётка просто со своих мобилок обзванивает всех потенциальных клиентов и представляется какой угодно компанией :ROFLMAO:
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Многим звонят....И как я понимаю - одним городом не ограничиваются. Кто ко мне обращается я "кидаю" этот номер в черный список. Знакомая пыталась перезванивать - сбрасывают звонок. Есть программы, типа, "Кто звонит", так и помечено в них - SPAM.
 
Реєстрація
06.09.15
Місто
_
Телефон
Redmi 9T 6/128
Воле надо выдать сотрудникам корпоративные симки, чтоб был список официальных номеров, и отдать сотрудников на курсы улучшения памяти - чтоб выучили название своей компании. Потому, что сейчас это выглядит как буд-то какой-то развод
:P



Причём предложила "уникальный тариф", которого нигде нет, а на самом деле я сейчас нашёл его на сайте у них. Когда 2 недели назад я хотел к ним подключится, но потом сказал мол буду к другому провайдеру с более выгодными условиями, можно ж было тогда впарить - я б согласился, но сейчас мне просто неудобно будет перед людьми расторгать договор, т.к. только подключился, странный у них маркетинг)
 

Мимоходом

Дебил, но зато откровенный.. :)
Реєстрація
24.06.17
Місто
Киев
Т.е. тётка просто со своих мобилок обзванивает всех потенциальных клиентов и представляется какой угодно компанией
Тоесть, Вы живете в 2020 году и не знаете, что существуют аутсорсинговые колл-центры, которые могут работать на нескольких заказчиков, в том числе и совершать от их имени "холодные" звонки?
 
Реєстрація
06.09.15
Місто
_
Телефон
Redmi 9T 6/128
Первый раз сталкиваюсь с такой дичью. Любые провайдеры или банки когда звонили, всегда из списка официальных номеров их компаний, которые не являются секретом - и можно свободно говорить например тот же адрес свой или имя. Тем более, как я подумал на Волю? Тётка ж не призналась, кого она хочет втюхать, она предложила дополнение к моему тарифу лайфа, но в инете более сотни отзывов, где написано мол это Воля, а значит не левая компания звонила, иначе-б номер засветился бы и от лица других компаний, причём звонит и существующим абонентам - типа проверить качество инета.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Мені одразу сказали, що з Волі.
Вони взагалі активізувались знову дуже сильно. За останні кілька тижні це же п'ятий дзвінок здається, враховуючи робобабу. Кожного разу з іншого номеру звісно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Вони використовують усі номери, з яких до них телефонуєш і потім регулярно телефонують із пропозиціями... Відмова від послуг не діє. Але завжди зрозуміло, що це воля.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я цього не пробував. Бо мене це не сильно лютить. Проте, ви ж розумієте, якщо є номер заявки, то вона зберігає ваші персональні дані. На певно вони просто зроблять помітку навпроти номера.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ну пообещали удалить мой номер
Мені раніше теж обіцяли, але як видно - не зробили. А зараз прямо кажуть, що це неможливо.
А ще вчора дівчина на мої слова, що мені не актуально, бо проплатив свого провайдера на рік вперед, сказала наступне "ну можна ж підключити Волю як резервний інтернет"... :poop:
Такого наглого і агресивного впарювання своїх послуг я вже давно не бачив. В принципі якщо потрібен був би новий провайдер, то Воля після такого не розглядась би взагалі.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
У них є норма по прямим продажам. За продажі платять. За невиконання норми неслабо так штрафують. А так як всі, хто хотів підключити інтернет — його як правило підключили, то вони обдзвонюють по 150 раз одні і ті ж номери в надії когось вламати
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху