Выбор видеокарты

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи є різниця між відеокартами Radeon RX 6600 і GeForce RTX3060 для рендерингу відео у програмі Adobe After Effects?
При використанні Linux Mint з якою з них буде менше проблем (або не буде взагалі)?
Можливо, порадите на яку картку варто звернути увагу до $400?
Якщо є можливість придбати у Європі (Чехія, Польща, з безкоштовною доставкою), то буде дешевше чи ні?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи є різниця між відеокартами Radeon RX 6600 і GeForce RTX3060 для рендерингу відео у програмі Adobe After Effects?
При використанні Linux Mint з якою з них буде менше проблем (або не буде взагалі)?
Час підключати до форуму славнозвісний chatGPT:
Так, існує різниця між відеокартами Radeon RX 6600 і GeForce RTX 3060 для рендерингу відео у програмі Adobe After Effects.
GeForce RTX 3060 має вищу продуктивність в порівнянні з Radeon RX 6600, що може допомогти зменшити час, необхідний для рендерингу відео. Також, GeForce RTX 3060 має підтримку технології Ray Tracing, яка може значно покращити якість візуалізації графіки у програмі After Effects.
Щодо використання в Linux Mint, як правило, відеокарти Nvidia (такі як GeForce RTX 3060) мають кращу підтримку у Linux, ніж відеокарти AMD (такі як Radeon RX 6600). Однак, від цього також залежить конкретна версія драйверів і операційної системи.
У загальному, якщо вам потрібно високоякісний рендеринг відео у програмі Adobe After Effects і ви плануєте використовувати Linux Mint, то GeForce RTX 3060 може бути кращим варіантом. Але, як завжди, перед покупкою необхідно провести детальний аналіз технічних характеристик та перевірити підтримку відеокарти в конкретній версії Linux Mint.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Чи варто переплатити 1300 грн (~10%) за MSI RTX 4060 Gaming X в порівнянні з Ventus 2X?

Розетка дає такі відмінності (Gaming X | Ventus 2X):
Частота ядра
Extreme Performance: 2595 МГц | 2505 МГц
Boost: 2610 МГц | 2490 МГц
Система охолодження
TWIN FROZR 9 | TORX FAN 4.0
Інтерфейс
PCI-Express 4.0 x16 | PCI-Express 4.0 x8 (мені здається, що тут помилка і вони мають бути однакові - x16)

Відеокарта потрібна (в першу чергу) для використання в Adobe After Effects.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
вони мають бути однакові - x16)
4060 8 линий pci.
Разница в исполнении и качестве. Типа gaming x будет с лучшими компонентами, лучшим охлаждением и немного большим разгоном.
я поменял свою 3060 12 на 4068 ради тишины и меньшего энергопотребления.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
я поменял свою 3060 12 на 4068 ради тишины и меньшего энергопотребления
А як загалом? Відчуваються якісь зміни по продуктивності? Бо я вагався якраз між 3060 і 4060, але схилився у бік більш нової моделі.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
я поменял свою 3060 12 на 4068 ради тишины и меньшего энергопотребления
А як загалом? Відчуваються якісь зміни по продуктивності? Бо я вагався якраз між 3060 і 4060, але схилився у бік більш нової моделі.
Що на 3060 що на 4060 все йде аж бігом, в плані ігор. Для мене було питання до 3060 це шум, енергоспоживання та нагрів. 4060 в цьому плані для мене була оптимальна.

Споживання 3060 - 160-180 Вт, 4060- 100-110.
Нагрів 3060 - десь 75 градусів, 4060 - 55.

Я навіть прибрав деякі вертушки з корпусу.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Подскажите есть gigabyte radeon rx 6750 xt aorus elite, нормально было, и начало комп вырубать, ну снял боковуху запустил 3d mark time spy и заметил возле питалова на карту 8+6 pin диоды какие то есть, что они значать?, заметил вроде они мигают когда карта потребляет больше 150w (может так совпало)
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
диоды какие то есть, что они значать
Если питание не подключено горят красным, подключено белым. Что бы моргали не видел.
залил видео на обменник https://dropmefiles.com.ua/ua/vGPMfLeDV
пароль на скачивание 123


P.S. у меня крышка закрыта, и комп под столом, я как то и не видел, что там вообще диоды есть, и они походу мигают при нагрузке, кароче искал в инете, но что то конкретно нету не чего, только про всякие RGB подсветки
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
диоды какие то есть, что они значать
Если питание не подключено горят красным, подключено белым. Что бы моргали не видел.
залил видео на обменник https://dropmefiles.com.ua/ua/vGPMfLeDV
пароль на скачивание 123
*** Hidden text: cannot be quoted. ***


P.S. у меня крышка закрыта, и комп под столом, я как то и не видел, что там вообще диоды есть, и они походу мигают при нагрузке, кароче искал в инете, но что то конкретно нету не чего, только про всякие RGB подсветки
кароче отвечю спустя несколько дней сам на свой вопрос, Б/П в нём косяк был, и видяха грубо говоря подсказывала......
 
Зверху