Выбор монитора

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Які зараз є нормальні альтернативи?
Недорогі 24"4К на сьогоднішній день не випускаються. Це сумно, але факт.
Схоже, що нема попиту серед широких мас. Для власників маків (хоча, звичайно, можна підключити до комп'ютера з будь-якою ОС) є LG 24MD4KL-B, який має кращі характеристики, але також і сильно дорожчий.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Недорогі 24"4К на сьогоднішній день не випускаються.
Тому, що для 24" ще цілком достатньо FullHD. Або вже брати 27", там вибір відносно нормальних 2К великий, 4К не обов'язково.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Тому, що для 24" ще цілком достатньо FullHD. Або вже брати 27", там вибір відносно нормальних 2К великий, 4К не обов'язково.
достатньо, чи недостатньо - це інше питання. Кожен сам вирішує для себе.
Особисто я звик до ретіна дисплеїв і не хочу більше користуватися екранами типу "FullHD на 24 дюймах". І я такий не один. Якщо почитати хоча б цю тему, можна в цьому пересвідчитись.
А retina-like монітор - це 4К на 24" або 5К на 27". І не менше.
На жаль, в світі Windows такий підхід не дуже поширений, саме тому, підозрюю, виробники перестали випускати недорогі моделі. А власники маків багаті і куплять і дорогий монітор - певно така логіка. Добре, що я рік тому встиг купити одну з недорогих моделей. Сьогодні довелось би викласти значно більше грошей.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
достатньо, чи недостатньо - це інше питання. Кожен сам вирішує для себе.
Не кожен вирішує, а як ти попередньо зазначив:
Схоже, що нема попиту серед широких мас.
:) Я теж кайфую від 2К на 13,3 ретіна, або від ретіни на iMac, але кажу про роздільну здатність/розмір екрану, які мінімально допустимі (щоб не дратувало) з того, що можна купити на ринку.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
мінімально допустимі (щоб не дратувало)
я в часи "до ретіни" сидів на звичайних моніторах. І це зовсім не дратувало. А недавно відкрив старий ноут з екраном 15" 1366х768 і вжахнувся - як таким можно було користуватись? Тобто, це все відносно.
Post automatically merged:

мінімально допустимі
якщо вже говорити про мінімально допустиме, то за відсутності кращого - це 4К на 27 дюймах. ІМХО, звичайно.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Замовив дуже подібну 4К-лижу до тієї, що в мене зараз, але 27-дюймову. Параметри матриці фактично 1 в 1. В Ельдорадо зараз 9 тис грн по акції (і мінус 5% брудними кешбеку від Моні): https://eldorado.ua/monitor-27-lg-27-ul500-w/p71277966/

Ще трохи сумніваюсь стосовно того, що там значиться не матове покриття, до якого я звик, а якесь "антиблікове" (що за холєра і яка вона для очей – хз). Хоча, бачу, це загальна тенденція, що в новіших моделях матових дисплеїв чомусь не ставлять.
Забрав сьогодні цей монік в Ельдорадо. Як виявилося, "антиблік" – звичайний матовий екран (тільки на hotline та інших ресурсах чомусь розділяють окремо матове покриття і антиблікове). Монік практично такий самий, як той мій інший на 23.8", тільки збільшений до 27", а, крім розміру, все повністю ідентичне. Покупкою задоволений. Як для роздільної здатності 4К, 27" – ще нормально (а от 1080р 27" на початку року віддавав назад, бо не зміг користуватись: велетенські квадратні пікселі конкретно напрягали).
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Взял Acer Nitro VG272UVbmiipx (UM.HV2EE.S01) - 27", 2K, IPS, 170Гц. Бывают на двух матрицах AUOptronix M270DAN06.6 и Innolux M270KCJ-K7E, выхваляют именно оптроникс, эта-же матрица ставится в мониторы от Acer в 2 раза дороже, мне попался именно оптроникс. Цвета б1мба-ракЭта, плавность зашкаливает, первый день сидел браузер скролил и кайф ловил, тоже самое было после покупки S20 и включения 120))) Это из позитива, а из негатива очень страдаю от Glow эфекта, даже не знаю что делать, хоть возвращай. При привычном использовании правая нижняя четверть отдает желтизной из этого. Думал привыкну, но нет(((( Короче не знаю, смотрел отзывы и фотки с подобными проблемами на разные модели монитов, от разных производителей, я так понял кому как повезет и все зависит от каждого конкретного экземпляра. Старый телевизор-монитор 27" PLS (аналог IPS) от samsung таким не страдал
acer.jpg
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Persona, этот глоу у всех, сколько я их менял и он везде, кто-то не замечает, а меня каждая темная картинка или фильм расстраивали
Поэтому сижу на VA, точнее AMVA от AU Optronics - идеальный черный для lcd, никаких засветов
Из недостатков e VA долгий переход пикселя от черного к белому, поэтому шлейфит как например шлейфят amoled на телефоне, но на нормальных матрицах этого вообще не заметно
Если какие то старые и дешевые va - то страх и ужас, как Samsung C24F390 например, у двоих знакомых такие смотрел, причем им норм, они ничего не видят
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
ДжеК, телевизоры предпочитаю только на VA, кстати самс одиссей G7 по пиксельной скорости уже на уровне IPS, но там и цена соответствует скорости. Смотрел и самсунги на VA, но все что нормальные по цене/качеству оказались гнутыми, а я хотел плоский монитор. Проблему частично решил покупкой настольного крепления, монитор поднял выше чем на родной ноге и этот глов стал более равномерным.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
кстати самс одиссей G7 по пиксельной скорости уже на уровне IPS
Вот нашел сайт который раньше юзал, только правда там даже английского нет, зато есть полная инфа о скорости матрицы и инпут лаге
Так Одиссей даже побыстрее ips будет, пиксель мгновенный просто, но что то у него большая задержка - инпут лаг, видимо с самой технологией квантовых точек как то связано, или с "разгоном" матрицы что то намудрили
Вот тормознутый Samsung C24F390 https://be.hardware.info/monitoren.8/samsung-c24f390fhu.344148
Вот Одиссей G7 https://be.hardware.info/monitoren.8/samsung-odyssey-g7-lc27g75t.574049
 
Останнє редагування:

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Но он же кривий! А та да, выглядит весьма привлекательным.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Как проверить в магазине битые пиксели?
можна за наявністю ноута підключитися і в темі про вибір телевізора скачати слайди, не забудьте HDMI свій взяти. Якщо нема такого в наявності, то просто підключити до електромережі і оглянути по площі засвіти та биті пікселі.
Post automatically merged:

Но у Розетки, например, это платная доп. услуга
все залежить від правильності постановки ТЗ
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Как проверить в магазине битые пиксели?
Только глазами, своими и внимательно, потому что где то в отзывах на Розетке читал что купили с услугой проверки на битые пиксели, а приехал все равно с пикселем
В Brain, Comfy, TTT всегда в магазине подключали для осмотра, в местных магазинах аналогично
И никаких ноутов-кабелей не надо брать с собой
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
В розетке дают проверить и без оплаты этой услуги, возможно эта услуга, что типа их сотрудник проверяет?
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
Подскажите что есть из адекватного 22"-24". Цена в принципе не играет роли. Цель суто под программирование ну и серфить в браузере. Игры не играю, дизайном не занимаюсь.

Стояло два дела ультрашарпа, один умер, в приницпе логично такой же купить, но он 10-летний уже, может за столько времени что-то лучшее есть, правда, вот баланс между новым и старый монитором будет большой.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Для ребенка на дистационке решил заменить монитор 22 на 27 с камерой и колонками.
Есть смысл переплачивать за 2К и 4К?
Пока смотрю 1920x1080 (Full HD) Dell C2723H.
Компьютер DELL optiplex 390 - 5 летней давности, видяха встроенная Intel HD Graphics 2000.
 
Зверху