Выбор роутера

plebis

why so serious?
Місто
Київ
Телефон
Note 10+
Розпродують те що залишилось.
Угу, саме тому в будь-якому магазині всі моделі і за 4 місяці нічого не змінилось. Мабуть десь під фраником склад з запасами на багато років

plebis

why so serious?
Місто
Київ
Телефон
Note 10+
Так давайте тогда все что производит Китай не будем рассматривать
Тобто
1) ти не бачиш різниці між фінансуванням росіїї та китаю
2) вважаєш нормальним купляти російське.
Може зніми хату на салтовці, трохи вавка почне заживати

paskot

Активный пользователь
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
2) вважаєш нормальним купляти російське.
у мене наприклад тільки від російської пасти не кровоточать ясна(зараз її роблять у Китаї). Тобто по Вашій логіці я маю виплюнути всі зуби абі тильки не дати заробляти путіну

plebis

why so serious?
Місто
Київ
Телефон
Note 10+
По моїй логіці треба сходити до лікаря, який порадить одну з десятків інших паст, представлених на ринку. В русскій дух, зберігаючий ясна(чи там унікальні технології, доступні тільки в росії) вибачте, не вірю, вже бо не 12 років.
Клістрони чи, в якійсь мірі, енергоносії - інша історія.
Дивлячись на те як (і чому) весь свідомий розвинений світ страждає економічно, оця тема з пастою звучить трохи по-малороськи

Останнє редагування:

paskot

Активный пользователь
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
По моїй логіці треба сходити до лікаря, який порадить одну з десятків інших паст, представлених на ринку. В русскій дух, зберігаючий ясна(чи там унікальні технології, доступні тільки в росії) вибачте, не вірю, вже бо не 12 років.
Клістрони чи, в якійсь мірі, енергоносії - інша історія.
Дякую за пораду. Мені теж не 12 років і я залишусь при своїй думці. На цьому закінчую спор. У кожного свій погляд на цю сітуацію а не тількі Ваш як єдиний вірний

Tsarsky

Never sleeps
Місто
Киев
Отзыв клиента.

Сравнение Xiaomi Router 3 Pro AC с Keenetic Giga (KN-1011) AX:
С закрытой дверью в дальней комнате , лёжа в кровати с ноутом на r3p скорость не менее 300мегабит... в тех же условиях kn1011 -сотка, с подключением по AX.
До того ,когда небыло у меня гигабитного интернета, разница не ощущалась так явно. Теперь она очевидна.
Да, можно поставить меркусисов ретрансляторами...но представьте какая скорость будет если к r3p поставить ретранслятор r3p соедененный проводом.
Я согласен, что я просто зажрался уже, так как у меня несколько r3p, несколько mr70x,kn1011...про остальные более бюджетные вообще молчу.
Больше всего меня разочаровало в чипах AX то,что хорошие антенны даже погоды не делают.на ac антенна в 7.5 dbi давала прирост более 10dbm, что заметно ощущалось на реальной скорости в не лучших условиях приема типо одной ЖБИ стены...на AX же этого эффекта тупо нет.

Captain

Известный пользователь
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
на AX же этого эффекта тупо нет.
Tsarsky, тобто ти хочеш сказати, що напрацювання Wi-Fi Alliance хибні і тому Wi-Fi 5 краще за Wi-Fi 6, і саме тому ти тут тулиш свій б/у роутер Xiaomi 3G без підтримки Wi-Fi ax? Може годі вже маячню писати? Я крім "відгуків" ще здоровим глуздом користуюся.

Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Місто
Киев
Captain,

1. Як бачимо, нові стандарти (AC vs AX) - не завжди краще попередніх.
Сравнение Xiaomi Router 3 Pro AC с Keenetic Giga (KN-1011) AX:
С закрытой дверью в дальней комнате , лёжа в кровати с ноутом на r3p скорость не менее 300мегабит... в тех же условиях kn1011 -сотка, с подключением по AX.
До того ,когда небыло у меня гигабитного интернета, разница не ощущалась так явно. Теперь она очевидна.
Да, можно поставить меркусисов ретрансляторами...но представьте какая скорость будет если к r3p поставить ретранслятор r3p соедененный проводом.
Я согласен, что я просто зажрался уже, так как у меня несколько r3p, несколько mr70x,kn1011...про остальные более бюджетные вообще молчу.
Больше всего меня разочаровало в чипах AX то,что хорошие антенны даже погоды не делают.на ac антенна в 7.5 dbi давала прирост более 10dbm, что заметно ощущалось на реальной скорости в не лучших условиях приема типо одной ЖБИ стены...на AX же этого эффекта тупо нет.
2. AX - це привід для купівлі нових моделей. Звісно, виробнику це на руку.
3. Особисто я чекаю WiFi 7. Сподіваюся, не буде такого провалу як з WiFi 6.
4. Особисто я вважаю, що наразі краще придбати новий Xiaomi 3G або новий Xiaomi Router 3 Pro, чим гнатися за підтримкою AX.
5. Твій здоровий глузд користується лише маркетинговою інформацією і тобі байдуже на відгуки людей, котрі витратили час на тести?
6. Є такі люди, які вважають себе експертами у всьому і говорять: "WiFi 5Ггц краще пробиває стіни, ніж WiFi 2.4" - мені цікаво, ти також так вважаєш?
7. Ми тут обираємо кращі роутері. На 25.06.2022 це: новий Wavlink AX1800, новий Xiaomi Router 3 Pro, новий Xiaomi Router 3G.

Нещодавно пропонував на тест роутери. Бачу, у нас на форумі зібралися дуже сором`язливі користувачі: не маючи власного досвіду люблять кинути "гімно на вентилятор", а коли йде річ про ознайомлення з технікою (на тест) - ховаються деінде.

Останнє редагування:

Captain

Известный пользователь
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
1. Як бачимо, нові стандарти (AC vs AX) - не завжди краще попередніх
Особливо, коли треба продати роутер з AC
3. Особисто я чекаю WiFi 7. Сподіваюся, не буде такого провалу як з WiFi 6
Де ти висмоктав "провал" Wi-Fi 6? У мене вдома роутер з цим стандартом чудово працює. Буде і Wi-Fi 7, але пізніше.
5. Твій здоровий глузд користується лише маркетинговою інформацією і тобі байдуже на відгуки людей, котрі витратили час на тести?
Байдуже до штучних "відгуків" заради продажу старовини. Може ти ще скажеш 3G краще за 4G бо 4G це маркетінг?

Tsarsky

Never sleeps
Місто
Киев
Captain,

1. Коли є попит на надійні дешеві роутери з AC - люди купують роутери з AC.
2. Користувач порівнює 2 моделі (вказані) і ділиться враженням.
3. Сьогодні приїхали новенькі Wavlink AX1800. До речі, по AX швидкість 800 мегабіт.

Persona

Известный пользователь
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S20+ / iPhone 8
Кстати, у кого GPON инет, во многие роутеры от Keenetic можно сразу тыкать оптику через GPON ONU SFP, тем самым избавляя себе от дешманского провайдерского ONU.

Мне Vega поставила ZTE какой-то, работает вполне норм, но если мигнул свет он при старте виснет, нужно еще раз бутнуть, сам из розетки дергал много раз, баг не воспроизводится, а вот только свет вкл/выкл, то все иди к ONU бутать, не пойму что за беда такая

Насчет кинетик = рузня, не совсем так, вот их заявление, может кто не видел.

Ну а божественную прошивку, способную крутиться в 100 раз лучше на старом MIPS, чем у всяких там TP-Link на новых ARM, никто не отменял. У самого пока Archer AX73, отличный роутер, но даже самый дешман от кинетик по ПО его разорвет в ноль, жду keenetic peak c wifi6 и на ARM, по слухам должен быть такой.

paskot

Активный пользователь
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кстати, у кого GPON инет, во многие роутеры от Keenetic можно сразу тыкать оптику через GPON ONU SFP, тем самым избавляя себе от дешманского провайдерского ONU.
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G), что я и сделал, когда накрылась дешманская. Роутер и так хороший, менять пока не планирую. Не знаю правда или нет-SFP хорошо "вылетают"(как мне сказали в одной телекоммуникационной компании)

webivan

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S20 12/128
Насчет кинетик = рузня, не совсем так, вот их заявление, может кто не видел.
Типова заява "ліберальної" русні. Мов так, війна в Україні це дуже погано, ми звичайно за мир. І жодного слова про те що війну розпочала россія, і взагалі усі згадки про россії тільки у контексті що у нас були там співробітники і ми пробуємо їх вивезти.

Tsarsky

Never sleeps
Місто
Киев
Persona,
Ну а божественную прошивку, способную крутиться в 100 раз лучше на старом MIPS, чем у всяких там TP-Link на новых ARM, никто не отменял.

Вот она - долгожданная правда. Keenetic OS на альтернативных роутерах работает лучше, чем на оригинальных (на альтернативных роутерах вырезано русское облако).

Например Xiaomi R3P на MIPS лучше по всех параметрах Keenetic Ultra на MIPS и Keenetic Giga AX на MIPS.
А Wavlink AX1800 на MIPS по радио части (зоне покрытия и скорости WiFi) лучше Xiaomi R3P на MIPS.

izon

Активный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Sharp Aquos C10 4/64
оно не вырезано) оно не пускает, если серийный номер и мак адрес не от кинетика, как и сервисный код.)))

Но чисто теоретически можно через breed подсунуть нужные номера.

Tsarsky

Never sleeps
Місто
Киев
izon, на последний версиях прошивок - вырезано. И через Breed не вставить ничего.

Persona

Известный пользователь
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S20+ / iPhone 8
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G)
Купить то можно, но вроде как не каждая ONU заводится со станцией провайдера, сам думал взять что-то бу, чтобы не брать у прова в бесплатную аренду, но мне провайдер сказал, что все зависит от точки подключения ONU, я так понимаю у них ZTE и взяв например TPLink или Ubiquiti, может не поехать сетка. За истину не беру, не вникал в настройки ONU

paskot

Активный пользователь
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G)
Купить то можно, но вроде как не каждая ONU заводится со станцией провайдера, сам думал взять что-то бу, чтобы не брать у прова в бесплатную аренду, но мне провайдер сказал, что все зависит от точки подключения ONU, я так понимаю у них ZTE и взяв например TPLink или Ubiquiti, может не поехать сетка. За истину не беру, не вникал в настройки ONU
Я точно знал, что Ubiquiti работает с моей OLT(Huawei). В настройках три профиля-1это голова ubiquiti, 2 и 3 для других производителей. Единственное, на коробке не было пон номера, под которым он стучит на OLT, но и это небольшая проблема-звонок в техподдержку и все решается (диктуется)
Снимок экрана 2022-06-29 в 01.00.45.png

Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 6T
За порадою Tsarsky замовив собі на алі (зараз розпродаж і знижки) Wavlink AX1800. Зі всіма знижками вийшло $49.44 (~1600грн з гривневої картки). Сподіваюсь, не розчаруюсь)
Коли приїде мабуть буду розглядати варіант перепрошивки на Кінетик.

Зверху