Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Нужен смарт, новый. Минимум 6 экран, 3/32, 4000 акум, NFC, до 4000 грн.
Redmi Note 8T ідеально підходить під ці запити, і в 4000 грн вкладається. На Аліекспресс (наприклад, тут) навіть версія 4/64 залізно до 4000 грн. буде (зараз діє промокод special1200 — мінус $18,73. Буквально півдоби тому я з ним купував). Так що рн8т 4/64 можна дістати зараз за $154, а якщо пошукати дуже добре – то і ще дешевше, і це без урахування кешбеку.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
На Аліекспресс (наприклад, тут)
Тільки, зважаючи на ситуацію, отримати його зможеш тільки літом, якщо взагалі отримаєш, а не просто безкоштовно прокредитуєш китайців своїми грошима на пів року, особливо з 'Aliexpress standard shipping' доставкою... :rolleyes: Оце ж кайф та економія!
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Нужен смарт, новый. Минимум 6 экран, 3/32, 4000 акум, NFC, до 4000 грн.
Redmi Note 8T ідеально підходить під ці запити, і в 4000 грн вкладається. На Аліекспресс (наприклад, тут) навіть версія 4/64 залізно до 4000 грн. буде (зараз діє промокод special1200 — мінус $18,73. Буквально півдоби тому я з ним купував). Так що рн8т 4/64 можна дістати зараз за $154, а якщо пошукати дуже добре – то і ще дешевше, і це без урахування кешбеку.

@rvk220 а як бути з розмитненням? Чи китайці занижують вартість?
 
Реєстрація
23.02.20
Місто
Киев
Redmi Note 8T ідеально підходить під ці запити, і в 4000 грн вкладається. На Аліекспресс (наприклад, тут) навіть версія 4/64 залізно до 4000 грн. буде (зараз діє промокод special1200 — мінус $18,73. Буквально півдоби тому я з ним купував). Так що рн8т 4/64 можна дістати зараз за $154, а якщо пошукати дуже добре – то і ще дешевше, і це без урахування кешбеку.
У меня друг заказал смарт, тот приехал с плохим аккумулятором. Открыл он спор и вот ему выдали просто супер решение вопроса, возврат 10$ или отправка смарт в Китай и полный возврат денег. Только вот отравить он обратно не смог, укрпочта на время прекратила оправку товара обратно, но там никого это не чешет.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Можно например эти пару копеек налога заплатить. Такая вот дикая мысль
Если бы у меня был ограниченный бюджет, то я бы купил чуть дороже этот ксиажмоми 8т у нас в оплату частями и пользовался бы здесь и сейчас, а не ждал неизвестно сколько доставки с некоторой возможностью фейла. Но каждый выбирает что ему, да
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
У меня друг заказал смарт, тот приехал с плохим аккумулятором. Открыл он спор и вот ему выдали просто супер решение вопроса, возврат 10$ или отправка смарт в Китай и полный возврат денег. Только вот отравить он обратно не смог, укрпочта на время прекратила оправку товара обратно, но там никого это не чешет.
Это часто такое. Поэтому, по возможности, лучше брать по месту.
Вопросы решать на месте проще чем на сайте + какая-никакая, но гарантия на год это плюс.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Можно например эти пару копеек налога заплатить. Такая вот дикая мысль
Если бы у меня был ограниченный бюджет, то я бы купил чуть дороже этот ксиажмоми 8т у нас в оплату частями и пользовался бы здесь и сейчас, а не ждал неизвестно сколько доставки с некоторой возможностью фейла. Но каждый выбирает что ему, да
Теж думаю по оплаті частинами взяти мі9т і років так на 2 забути про муки виборах телефону. З такими характеристиками і ціною аналогів просто немає
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
на пів року, особливо з 'Aliexpress standard shipping' доставкою...
Лол, яких півроку?🤣 Звідки в народу така фантазія? Телефони через стандард шиппінг шлють прштою Сінгапуру, там як правило 2–3 тижні йде. Ну а якщо б сталось чудо і за 60 днів не прийшло, то відкриваєш спір і отримуєш всі гроші назад.

Я саме в цього продавця, на якого кинув лінк (Голдвей), літом купляв мі макс 3 – все супер, дав за нього на 100$ менше, ніж він коштував у нас в магазинах. За 2 тижні прийшов.
Post automatically merged:

як бути з розмитненням? Чи китайці занижують вартість?
Китайці декларують вартість нижчу, правда, можуть перевірити і придертись на митниці. Щось таке, як $150, як правило, ніколи не чіпають: домахуються до дорожчих товарів. Та і навійть якби домахались, то небагато вийде (приблизно 30% на суму, яка перевищує 100 Євро, – рахуйте).
Post automatically merged:

У меня друг заказал смарт, тот приехал с плохим аккумулятором
Розкажіть ще страшилки, тут на них ведуться! Замовляти з Алі – звичайно, є певний мінімальний ризик. Але якщо купляти в наших магазинах, то отримуєте ризик 100% втрачати на голому місці суми, які вимірюються тисячами гривень...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.02.20
Місто
Киев
Розкажіть ще страшилки, тут на них ведуться!
?
Замовляти з Алі – звичайно, є певний мінімальний ризик.
Рисков больше чем покупка у нас в магазине. Перед оплатой товара, я вижу что покупаю могу включить, посмотреть.
Так що рн8т 4/64 можна дістати зараз за $154
За 183$ я могу его заказать в магазине в Киеве, разница 19$, ждать 30 дней, гадать на кофейной гущи положил тебе продавец брак или нет, ударила ли посылку наша почта? Сомнительное удовольствие за свои деньги, я бы сказал...
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
положил тебе продавец брак или нет, ударила ли посылку наша почта?
Якщо замовляти в перевірених продавців, ризик браку мізерний. До того ж, брак може папастись і в нас, коли телефон купите за дорого, і те, що повертите телефон в руках, не спасе! А гарантія, як це часто буває, відморозиться, мовляв, сталось по вині покупця – чом би не ризик?
Звичайно, хто настільки всього боїться, і буде весь час думати, а як там дійде посилка, що там з нею сталось, і кілька тижнів не матиме сну – хай купляє в українських магазинах і не псує собі нерви ;)
 
Реєстрація
23.02.20
Місто
Киев
ну вообще-то 29 долларов, а єто, на минуточку 725 гривен
Каждому своё.
Post automatically merged:

Якщо замовляти в перевірених продавців, ризик браку мізерний. До того ж, брак може папастись і в нас, коли телефон купите за дорого, і те, що повертите телефон в руках, не спасе! А гарантія, як це часто буває, відморозиться, мовляв, сталось по вині покупця – чом би не ризик?
Звичайно, хто настільки всього боїться, і буде весь час думати, а як там дійде посилка, що там з нею сталось, і кілька тижнів не матиме сну – хай купляє в українських магазинах і не псує собі нерви
Это кто такие ? Магазин Hong Kong Goldway с рейтингом 98.7 который вообще не читает сообщения которые ты ему пишешь. Цель магазина получить с тебя прибыли, они знают что ты за бугром, тебя можно кинуть, не ответить, выдать 2$ компесацию за ману небесную.
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Цель магазина получить с тебя прибыли, они знают что ты за бугром
Ото відкриття зробили! Відкрию секрет: метою кожного магазину є отримання прибутку (тільки тссс! Нікому цього не кажіть).
Те, що китайські продавці продають товари за кордон, не позбавляє їх мотивації адекватно торгувати якісними товарами: є така річ як рейтинг, відгуки. Кого цікавить, може переглянути відгуки як на магазин, так і на конкретний товар, і зробити висновок, чи купувати, чи ні.
Але, знову-таки, хто має стільки багато сумнівів – хай у жодному випадку не купує на Алі, а хай краще побереже собі психіку)
 
Реєстрація
23.02.20
Місто
Киев
Ото відкриття зробили! Відкрию секрет: метою кожного магазину є отримання прибутку (тільки тссс! Нікому цього не кажіть).
Те, що китайські продавці продають товари за кордон, не позбавляє їх мотивації адекватно торгувати якісними товарами: є така річ як рейтинг, відгуки. Кого цікавить, може переглянути відгуки як на магазин, так і на конкретний товар, і зробити висновок, чи купувати, чи ні.
Але, знову-таки, хто має стільки багато сумнівів – хай у жодному випадку не купує на Алі, а хай краще побереже собі психіку)
Бро! Я покупаю в Китае с 2014 года, более 200 покупок. Только мизерная часть продавцов решала проблему.
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
З Голдвеєм проблем не було жодного разу. З Алі також. Стаж більше 8 років. Брильянтовий рівень. Але кожному своє, як уже казали.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Короче виручайте...Вибір такий: нокла 7.2, моторола Ван екшин і сяомі мі9т. Останній хоч по начинці краще, але й набагато дорожче+ мяу яка мене серйозно бісить.Також серед всіх сяомі що є в мене вдома, більшість мають брак у вигляді жовтих пятен на дисплеї...Ну і фронталка мені здається не надійною. Хочу розуміти на скільки велика відмінність між снапом і ексінос і що з цієї трійки все таки краще обрати? Моторола вже на свої ВАНки випустила 10ку, нокія поки ні...
 
Зверху