Відключення стільникових мереж попередніх поколінь (2G, 3G, 4G тощо)

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
До речі, дивно, що Укртелеком не наспекулював на війні собі по світу якесь вживане застаріле списане 4G-ядро та інше супутнє обладнання для хоч якогось оновлення Тримоб, щоб бути 4G-платформою для нормального MVNO тієї ж Lycamobile. Оператори телерадіомовлення наспекулювали подібним чином собі багато застарілого, але непоганого "заліза".
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Усі бюджетні смартфони підтримують VoLTE???
Дуже багато. Але оператори заявляють, що вольта на них не підтримується.
Post automatically merged:

Розвеселив
Post automatically merged:

И когда реально запустят 5г?
Актуальне питання в воюючий країні. Хай для початку оператори забезпечать сталий зв’язок в умовах блекаутів. А там й про 5G поговоримо.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: goga

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Openpharmacist, в мене тариф все разом з дом інетом і доп сімка з інетом для планшету
Таким ні один оператор не допоможе
Мені знайомий ручками вмикав лтє
Але після того як кс впав чи зламали його воно перестало працювати
Хоча й працювало так собі
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Всі бюджетні смартфони зараз випускають з підтримкою 4g. У селах взагалі 4G 900Mhz працює в рази краще за 3G. Який сенс тримати 3g тільки заради голосу? У той час коли критично потрібна пропускна можливість для 4G. 4G на частоті 2100 міг би значно покращити ситуацію з інтернетом у містах зокрема
Усі бюджетні смартфони підтримують VoLTE??? Я вже мовчу про якість голосу 2g у vodafone, де постійно щось булькає і шипить.
Боже ви так говорите наче ми живемо в 2000 роках. Зараз голосові дзвінки не такі вже й актуальні як колись. Я не зустрічав людину яка маючи смартфон не користується інтернет месседжерами
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Всі бюджетні смартфони зараз випускають з підтримкою 4g. У селах взагалі 4G 900Mhz працює в рази краще за 3G. Який сенс тримати 3g тільки заради голосу? У той час коли критично потрібна пропускна можливість для 4G. 4G на частоті 2100 міг би значно покращити ситуацію з інтернетом у містах зокрема
А 3моб как будет работать?
Це проблеми тримобу, чому абоненти мають жертвувати швидкістю заради оператора яким ніхто не користується?
 
Реєстрація
04.07.16
Місто
Мариуполь, Луцк
Телефон
Samsung S21FE
Я не зустрічав людину яка маючи смартфон не користується інтернет месседжерами
В мене смартфон. І я користуюся мессенджерами, щоб писати повідомлення. Для спілкування голосом використовую звичайний голосовий дзвінок, бо так швидше і зручніше. Не треба перейматися, яка якість інтернету у того, кому я дзвоню.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Я не зустрічав людину яка маючи смартфон не користується інтернет месседжерами
В мене смартфон. І я користуюся мессенджерами, щоб писати повідомлення. Для спілкування голосом використовую звичайний голосовий дзвінок, бо так швидше і зручніше. Не треба перейматися, яка якість інтернету у того, кому я дзвоню.
Ну так VoLTE теж знаєте не працює ідеально при поганій якості інтернету 4G.
Та все ж коли я говорю про спілкування я маю на увазі довготривалі дзвінки , звісно я теж дзвоню часто через звичайний дзвінок, але це більше по справах, і там мені якість дзвінка через 2G цілком влаштовує. А довготривалі дзвінки з родичами і друзями тільки через месседжери, при чому вже десь років 3 напевно. Може я один такий, не знаю.
Post automatically merged:

Тому для мене якість мобільного інтернету стоїть на першому місці
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
А в якомусь місті КС вже вимкнув повністю 3G ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
onakis, мені прийшла смс, що луцьк з 20-го червня чи то вимкнуть, чи то тест. З просоння прочитав і видалив.
Просто на днях 3G майже не працював, відразу звалювався в 2G, з 4g+ не звалювався.
Ну побачимо, луцьк логічно вибрати, тут велика перевага ВФ, може 70 на 30
 
Останнє редагування:
Зверху