В Украине интернет хотят сделать общедоступной услугой

Себастьян Перейро

торговец чёрным деревом
Регистрация
09.08.09
Адрес
Запоріжжя
Телефон
Lenovo P2
Порошенко обіцяє швидкісний інтернет у кожне село
Широкосмуговий інтернет буде в кожному селі.

Про це заявив президент України Петро Порошенко.

"Широкосмуговий інтернет необхідний в кожному селі, в кожній школі, в кожній сільраді, і обовязково – в кожній медичній лабораторії", – каже Порошенко.

Довідка: Широкосмуговий доступ до інтернету - це доступ із високою швидкістю передачі даних за кількома каналами одночасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Користувачі розповіли, як працює 4G в Україні

За словами президента, це стане можливим тоді, коли переведуть та звільнять відповідні частоти із 3G на 4G, а також переведуть аналогове телебачення у цифрове.

4G дає можливість вдесятеро швидше передавати дані й відеозйомку, миттєво завантажувати в 5-7 разів більше інформації. Щоб користуватися швидкісним інтернетом, слід перевірити, чи підходить для цього сім-картка вашого мобільного телефону.
У інших європейських країнах швидкісний мобільний інтернет працює майже 10 років. У Польщі з'явився 8 8років тому, в Молдові й Угорщині - 5.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Регистрация
26.10.07
Адрес
Харьков
Телефон
Redmi Note 7
Снова перекручен смысл сказанного. Никто ничего не обещает. Первый только вещает, что такой интернет необходим, причем кое-где в обязательном порядке.
 

lite

Известный пользователь
Регистрация
18.05.09
Адрес
Одеса
С каких это пор 3-4г стало ШПД?
 

Себастьян Перейро

торговец чёрным деревом
Регистрация
09.08.09
Адрес
Запоріжжя
Телефон
Lenovo P2
lite,
Довідка: Широкосмуговий доступ до інтернету - це доступ із високою швидкістю передачі даних за кількома каналами одночасно.
:D

Добавлено через 41 минуту
EvgenyTar, "дыма без огня не бывает" (с) - "Укртелеком" готов провести кабельный интернет в украинские села
 
Последнее редактирование:

debugger

Moderator
Регистрация
27.02.09
Адрес
Киев
Депутаты предлагают установить единую услугу интернета и голосовой связи
Группа депутатов внесла в законопроект «Об электронных коммуникациях» инициативу по объединению широкополосного доступа к интернету и голосовой связи в универсальную услугу. Об этом пишет Интерфакс-Украина.

В связи с этим законопроект предусматривает для операторов совместный доступ и использование инфраструктуры. Также будет введено соответствующее тарифное регулирование универсальной услуги.

«При этом тарифы на универсальные услуги устанавливаются поставщиками электронных коммуникационных услуг. Однако, для конечных потребителей, чей среднемесячный совокупный доход семьи в расчете на одно лицо за предыдущие шесть месяцев не превышает величины дохода, который дает право на налоговую социальную льготу, государство обеспечивает компенсацию расходов на получение универсальных услуг», — сообщает ресурс.

Отмечается, что норма по обязательной паспортизации абонентов, заявленная в предыдущей редакции законопроекта «Об электронных коммуникациях», но позже отозванная вице-премьером цифровой трансформации Украины Михаилом Федоровым, не устанавливается. Однако вводится обязательная норма по идентификации абонента при восстановлении услуг в случае потери электронных идентификационных средств анонимным абонентом (например SIM-карта, e-SIM, настройки интернет-роутера и т.д.).

Напомним, в конце сентября НКРСИ рассматривала проект постановы Кабинета Министров, согласно которому, в правилах предоставления телекоммуникационных услуг грядут большие перемены. В частности, операторам связи будет запрещено снимать абонплату за услуги, которые не были заказаны абонентом.

Лада Васюкова
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Регистрация
12.06.17
Адрес
Дніпро
Телефон
Samsung A50, Nokia Lumia 630

Captain

Известный пользователь
Регистрация
19.07.17
Адрес
Київська область
Що це означає для простих людей? Буде соціальний безкоштовний мобільний інтернет і голосовий тариф? За рахунок фонду універсальних послуг, який в свою чергу зроблять з мобільного податку на розкіш?
 

Maxxx

Еплодрочер)
Регистрация
01.12.08
Адрес
Київ
Телефон
iPhone XS Max
За рахунок фонду універсальних послуг

Так, бідні поділяться з ще біднішими, 40% з яких - це хитродупі свинорили, що махлюють, щоб отримати пільги, 30% - алкаші та інші, хто може, але не хоче працювати, і залишок тих, може, хто реально потребує пільг.
 

Матвєй

Известный пользователь
Регистрация
02.08.14
Адрес
Чоп-Ужгород
Телефон
Xiaomi Mi 9t
Так, бідні поділяться з ще біднішими, 40% з яких - це хитродупі свинорили, що махлюють, щоб отримати пільги, 30% - алкаші та інші, хто може, але не хоче працювати, і залишок тих, може, хто реально потребує пільг.
Серед всього, що ти перерахував, інет може цікавити лиш свинорилів....Бідняків і алкаші ходять зі звичайними звонілками в основному...Та і взагалі цей закон такий же брєд, як і той же пропонують створити софтину для погодження на секс....
 
  • Like
Реакции: Zak

Captain

Известный пользователь
Регистрация
19.07.17
Адрес
Київська область
бідні поділяться з ще біднішими, 40% з яких - це хитродупі свинорили, що махлюють, щоб отримати пільги
В Маркетах з'являться у продажу такі соціальні тарифи, отримані на документи якихось бабусь та дідусів. Можливо, на той час вже й померлих...
 

Orion

Известный пользователь
Регистрация
04.05.08
Адрес
Николаев
Телефон
Разные
Треба ще грам по 100 золота внести в соціальну норму, бо зв'язок це ж паралельно і розкіш. А так буде логічно.
 

debugger

Moderator
Регистрация
27.02.09
Адрес
Киев
40% з яких - це хитродупі свинорили, що махлюють, щоб отримати пільги, 30% - алкаші та інші, хто може, але не хоче працювати, і залишок тих, може, хто реально потребує пільг
Льгота бы имела смысл не для этих трёх категорий, а для жителей «жопы мира» где-то посреди леса или гор без особой привязки к их доходу. Ставишь спутниковый Интернет за 1000-1500 грн/мес, а платишь те же 100-150 грн, что и житель города за Ethernet, остальное покрывает государство, тем самым ликвидируя цифровой разрыв.

Побочный эффект: поскольку желающих пользоваться дотируемым Интернетом будет больше, это стимулирует провайдера всё же раз потратиться, протянуть туда кабель и получать все эти доплаты уже без ежемесячных затрат на спутник, пока не появится второй провайдер и тариф не снизится.
 

v_2

Активный пользователь
Регистрация
14.03.12
Адрес
Kiev, UA
Главный в телекоме: Хочу запись в резюме: "замминистра, который обеспечил интернетом всех": Интервью с главным по телекому в Минцифре, Александром Шелестом: <…>
- А з податком на розкіш (+7,5% додатково додається до всіх послуг мобільного зв'язку - Ред.), який іде до Пенсійного фонду, що плануєте робити?
- Це гарне питання.
Те, що мобільний зв'язок в 2020 році ще розглядається як розкіш - це справді дивна ситуація. З іншого боку, ми розуміємо, що це справді велике джерело надходження до бюджету, це порядка 2-3 мільярди гривень. А інвестиції в 4G, які планують залучати компанії за їх заявами, - порядка 4 мільярди гривень.

- На кожного.
- Тобто, якщо повністю скасовувати цей податок, то це, по суті, за 2-3 роки окуповує весь проект для всіх операторів. А при цьому бюджет втрачає значні кошти, і не факт, що їх можна буде якось компенсувати.
Тому працювати в цьому напрямку однозначно треба буде. Ми плануємо спілкуватися з Мінфіном щодо того, яким чином це можна зробити. Чи знижувати його по якомусь плану чи направляти ці кошти ще кудись. Це потребуватиме додаткового вивчення.
<…>
- У BRDO є такий цікавий документ, який вони на етапі написання мало кому показували, але ми його бачили - Кодекс електронних комунікацій. Зараз він уже зареєстрований у Верховній Раді. Там пропонується створити окремий фонд на так звані універсальні загальнодоступні послуги. До них пропонують зарахувати і швидкісний інтернет. Джерелом наповнення фонду буде бюджет. Це здається дивним, тому що, як правило, такі ініціативи - це "розпил" грошей між великими гравцями і державою. Наскільки ця ідея є розумною?
- Стосовно цього проекту краще спілкуватися з моїми колишніми колегами. Я також вважаю, що подібний фонд потрібен і він передбачений європейською практикою. Щодо того, що це має бути розпил великими гравцями, - я однозначно проти і в рамках роботи в BRDO є такий принцип згідно європейської практики - think small first. Тобто спершу думати про малий бізнес, а потім уже про великий. <…>
Юрасов Стас, Кобылянский Антон. 31.10.2019.
 

v_2

Активный пользователь
Регистрация
14.03.12
Адрес
Kiev, UA
В Минцифре запустили сервис по тестированию интернет-скорости: <…> Скорость соединения определяется автоматически. Для этого нужно зайти на сайт и пройти SpeedTest со своего компьютера или смартфона. Это можно сделать как анонимно, так и оставив свои данные, сообщили в ведомстве. <…> 25.11.2019.
Исследование Ookla: самый быстрый фиксированный интернет — у "Ланета", мобильный — у "Киевстара", средняя скорость фиксированного выросла до 49,99 Мбит/с, мобильного — до 21,40 Мбит/с. 27.11.2019.
 
Последнее редактирование:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Регистрация
27.07.12
Адрес
Киев
Телефон
iPhone 6 & iPad 6G 2018
Где-то в недрах Минцифры:

- А давайте переизобретём Спидтест?
- Зачем? Он же уже есть?
- Но мы в процессе попилим бабки!
- Hold my beer...
 

al-m

red-*****.com
Регистрация
25.02.08
Адрес
Херсонская обл.
Телефон
Samsung

Вложения

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    18 KB · Просмотры: 70

debugger

Moderator
Регистрация
27.02.09
Адрес
Киев
Согласно оценкам «Укртелеком», в Украине проживает около 6,3 млн. граждан (15% от общего населения), которые не охвачены сетями хотя бы одного из операторов интернет услуг.

Эти данные совпадают с результатами предварительного анализа компании «Хуавей Украина» по подключению к интернету, озвученные в ходе Digital Transformation Forum: 84,9% населения проживает на территории, где есть возможность подключения к сети фиксированного широкополосного интернета. По методологии «Хуавей Украина» учитывается население каждой общины, в которой появляется хотя бы один замер теста скорости доступа к сети интернет, предоставляемой провайдерами и операторами связи.

«Укртелеком» разработал проект по подключению 5,1 тыс. населенных пунктов в зоне цифрового разрыва. Благодаря ему интернетом может быть охвачено 3,6 млн. граждан. В соответствии с оценками, размер государственных инвестиций в увеличение охвата интернетом составит 1,8 млрд. грн. И примерно столько же должен будет вложить оператор связи.
 
  • Sad
Реакции: goga

debugger

Moderator
Регистрация
27.02.09
Адрес
Киев
«Для того щоб всі громадяни могли скористатися що є, на мою думку, базовим правом доступу до інформації через інтернет, ми плануємо адресну компенсацію тим споживачам, які не можуть собі дозволити базовий тариф у 30 Мбіт/сек», - сказав заступник міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури України Олександр Шелест.
За даними міністерства, понад 17 тисяч населених пунктів в Україні не мають оптичних мереж взагалі, близько 65% сіл не покриті якісним широкосмуговим доступом до інтернету (ШСД).
Загалом 5,75 млн громадян не мають можливості підключитись до якісного фіксованого ШСД. Понад 4 млн українців мешкають у селах, де немає якісного фіксованого інтернету, а 1,55 млн мешканців проживають у віддалених ділянках населених пунктів, у яких присутні оптичні провайдери, але вартість підключення перевищує 150% від середньої ринкової вартості підключення: понад 2500 грн проти 1200 грн.
 
Сверху