Геополітика та зовнішні відносини

Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
русня демпінгувала ціною витісняючи конкурентів
Для цього повинні діяти мита на імпорт конкуруючих товарів та інші заходи впливу і підтримки власних виробників. Те, що держава цим не займалася - наслідок дій виборців, які обирали собі владу. Проблеми бомжа, що в нього все відібрали і він жалиться світу і жебракує. це не тільки вина тих, хто його обдурив і забрав майно, но і власне наслідок його дій та життя... Перепрошую, може недоречне порівняння... але в мене такі думки останнім часом.. Песимістичні
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Згідно з опитуваннам 69% Грузинів вважають росію ворогом
Але що дивує найбільше, так це зріз даних за останні роки
У подібному дослідженні у 2021 році ця кількість становила 66%; у 2019 році – 49%; у 2017 році – 40%; а в 2012 році – 35%.
Тобто, після окупації їхніх територій лише 35% вважали їх ворогами? :oops:
Я чомусь думала, що там настрої як у нас як мінімум, а як максимум в Балтійських країнах.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
ідентичне їхньому ставленню до німців
Повинно бути інакше? Ось серьезно. З чого це? Чи Ви думаєте що Українцям всі повинні допомогати? Таке зазвичай кажуть про Америку.
Post automatically merged:

Selianka, коли вони рівнялии Олепо, особисто ви сильно переживали, ночей не спали? Ось так воно працює ця геополітика
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
чомусь думала, що там настрої як у нас
А як у нас? Один чувак казав "Армія, Мова, Віра" багато його слухали? Другий казав "Підемо на шашлики" і взагалі-то було кумедно обирати дядька з серіалу. Не забувайте що все це ось за рогом було. Тому так, там настрій як у нас

Свати транслювали до самого вторгнення ось на кордоні війська стоять, а ось туточки Добринін шуткує. Наскільки все це відрізняється від Поляків?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
ідентичне їхньому ставленню до німців
Повинно бути інакше? Ось серьезно. З чого це? Чи Ви думаєте що Українцям всі повинні допомогати? Таке зазвичай кажуть про Америку.
Повинно. В нас з поляками не проста історія. І я вважала, що минуле має лишатися в минулому після закінчення ІІСВ. А тут вони нас сприймають наче нащадків нацистів.
коли вони рівнялии Олепо
Це десь там в арабській частині, де безправні жінки і постійно якісь війни.
А от якби напали на сусідів, приміром на умовну Молдову, чи Румунію це зовсім інше. Бо це дійсно за рогом.
У нас як мінімум різко захотіли вступити в НАТО і росію почали вважати не дружньою державою. Є відповідне опитування, яке я вже наводила.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Запевняю для Поляків воно і є "десь там" поки не перейдуть їх кордон. Точнісінько як в прикладі зі "Сватами". Більше того всі розуміють що прямо зараз у дядька Вови потуги на Польщу нема. Це багато що змінює.
Post automatically merged:

У нас як мінімум різко захотіли вступити в НАТО
Тільки після і на мою думку занадто пізно. Ну не приймають туди разбомблені країни
Post automatically merged:

Це десь там в арабській частині, де безправні жінки і постійно якісь війни.
Тільки літаки були Російські і діти таки собі справжні. Тому і не питайте а чому у "них" не така бурхливо -співчутлива реакція на наших дітей. Реакція на дітей буває допоки ти спиш з жінкою. Як ні, то і реакції нема.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ще географічні реалії різні. Якщо в тебе ЄС і НАТО сусіди, ти розумієш польську чи чеську і нова пошта з практично нуля до Вроцлава доставляє за дві доби - ти теоретично можеш очікувати на щось, а коли ти там де Грузія чи Казахстан, то вікно твоїх перспектив значно вужче.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Запевняю для Поляків воно і є "десь там" поки не перейдуть їх кордон.
Ні, помиляєтесь. Поляки збільшили армію, до 3тьої в Європі, просять собі ядерку, розмістили величезне замовлення на Гімарси, та іншу зброю, а також підписали контракти з Пд Кореєю. Вони якраз роблять останні 2 роки те, що і ми мали робити останні 15. І якраз поляки сприймають війну в Україні серйозно.
Тільки після і на мою думку занадто пізно
Краще пізно, ніж ніколи.
Це десь там в арабській частині, де безправні жінки і постійно якісь війни.
Тільки літаки були Російські і діти таки собі справжні. Тому і не питайте а чому у "них" не така бурхливо -співчутлива реакція на наших дітей. Реакція на дітей буває допоки ти спиш з жінкою. Як ні, то і реакції нема.
У "них" це в кого у вашому контексті? У сирійців?
Так, російські літаки їх бомбили. І це абсолютно не змінило мою думку про кончену русню. Ми їх засудили як країна, чи не так?
То до чого Сирія до Грузії?
Що я мала зрозуміти з тієї війни?
Араби не спорідненений нам етнос і іншою релігією, який проживає на практично іншому континенті. Це країна 3тього світу.
І я не розумію, що ви хочете донести?
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Щодо НАТО. Цікава стаття за квітень 2008 року. Під спойлером те, що стосується України. А ви все шашлики та шашлики. Ще 16 років назад як мiнiмум треба було думать.
[...] А в Киеве думали, как реагировать на предупреждение, сделанное Владимиром Путиным, который, по информации "Ъ", на закрытой встрече совета Россия--НАТО намекнул, что в случае вступления в альянс Украина может прекратить существование как единое государство.

Угроза Кремля

Сенсацией саммита стало выступление президента РФ на закрытом заседании совета Россия--НАТО (см. субботний номер "Ъ"). По данным "Ъ", Владимир Путин сообщил коллегам, что Москва воспринимает приближение НАТО к российским границам как реальную угрозу интересам государства, и пообещал адекватные меры. Так, президент России намекнул, что если НАТО предоставит план действий по членству (ПДЧ) в НАТО Грузии, то Россия признает Абхазию и Южную Осетию, опираясь на косовский прецедент, и тем самым создаст буферную зону между силами НАТО и своими границами.

«Впрочем, о Грузии российский президент говорил совершенно спокойно и как бы мимоходом,— рассказывает источник "Ъ" в делегации одной из стран НАТО.— Когда же речь зашла об Украине, Путин вспылил. Обращаясь к Бушу, он сказал: "Ты же понимаешь, Джордж, что Украина — это даже не государство! Что такое Украина? Часть ее территорий — это Восточная Европа, а часть, и значительная, подарена нами!" И тут он очень прозрачно намекнул, что если Украину все же примут в НАТО, это государство просто прекратит существование. То есть фактически он пригрозил, что Россия может начать отторжение Крыма и Восточной Украины».

Между тем уже в субботу ряд околокремлевских политологов и экспертов в эфире российских телеканалов заговорили о том, что вступление Украины в НАТО чревато развалом страны и что, мол, именно поэтому Украина никогда не вступит в НАТО. Таким образом, бухарестский намек президента Путина ушел в массы.

Правда, в Киеве, похоже, то ли поздно об этом узнали, то ли пока не решили, как на это реагировать.

— Украина присоединится к ПДЧ, это очевидный факт,— заявил "Ъ" заместитель главы фракции "Наша Украина — Народная самооборона" Тарас Стецкив.— И никакого раскола не будет, это не тот вопрос, который может расколоть страну. Цель этих разговоров — запугать, нагнать страшилок. А России я бы посоветовал принять как данность, что Украина будет в НАТО.

Другой депутат из комитета по вопросам евроинтеграции верховной рады Украины Андрей Шкиль заявил "Ъ", что подобные заявления украинские власти расценивают как вмешательство во внутренние дела Украины. «Цель у этих угроз одна — не выпустить Украину с внешнеполитической орбиты Российской Федерации,— уверен господин Шкиль.— Но если мы найдем хотя бы одно подтверждение того, что Россия вмешивается в наши дела не только на вербальном уровне, наша реакция будет адекватной».

Некоторые украинские и российские эксперты уверены, что проволочка с предоставлением Украине ПДЧ связана в первую очередь с необходимостью именно на саммите в Бухаресте получить от России содействие в транспортировке грузов НАТО в Афганистан.
«Расправа над "Талибаном" и логическое завершение операции в Афганистане чрезвычайно важны для Буша. Однако уже осенью, до выборов президента в США, эта проблема должна быть решена,— считает эксперт из российского Центра изучения современного Афганистана Андрей Серенко.— А когда "Талибан" будет разгромлен, Россия потеряет главный козырь в своем торге с НАТО, и уже в декабре на встрече министров иностранных дел НАТО у альянса не останется существенных причин для отказа в ПДЧ Украине».
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Щодо НАТО. Цікава стаття за квітень 2008 року
баян. В сенсі, що цю статтю вже приносили не раз. І дуже погано, що у 2008 році наведені у ній слова президента РФ не викликали в Україні ніякої відчутної реакції. Принаймні, я про таку не памʼятаю.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
У "них" це в кого у вашому контексті?
Тобто у наших партнерів (практично всіх), реакція на Україну з плином часу буде така ж як у Вас в ті роки на Сирію :"Щось там булькотить, але вони ж можуть домовитись, та не чипати вже нас". Десь так.
Post automatically merged:

треба було думать
Ти б бажав отримати від мене великий телек. Отакений на всю стіну? Звісно що так. А я не хочу тобі його дарувати от хоч грець. Так було і 2008. Теж скажеш що не розумієш про що я?
 
Останнє редагування:

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Щодо НАТО. Цікава стаття за квітень 2008 року
баян. В сенсі, що цю статтю вже приносили не раз. І дуже погано, що у 2008 році наведені у ній слова президента РФ не викликали в Україні ніякої відчутної реакції. Принаймні, я про таку не памʼятаю.
Ну я тiльки зараз знайшов. I повнiстю згоден з твоєю думкою, і саме це мав наувазі. Тому й запостив, раптом хто знав, але забув.

А за свіжими новинами це до Селянки, вона в курсі всіх байденів та трампів.
А я, вже звикніть, слоупок та ретроград, що зробиш.
Post automatically merged:

треба було думать
Ти б бажав отримати від мене великий телек. Отакений на всю стіну? Звісно що так. А я не хочу тобі його дарувати от хоч грець. Так було і 2008. Теж скажеш що не розумієш про що я?
Та нафіга мені твій телек, що по ньому дивитись, рекламу? Ні, не розумію. У мене в громаді нічого не змінилось з вашими президентами. Ціни росли і ростуть, місцева влада (в тому числі Європейська Солідарність в обличчі Одинця та Години) крадуть, земля лісу та берегу річки/озера продається ще з часів Кравчука, так що я не фанат ваших лідерів. Нє, я був певний час за Ющенка, але при ньому знов продовжилися продажі народної землі, тож я забив. Нічого вже тут не зміниш, кабзда.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Dawn, ми говорили про НАТО. Нашого бажання там замало, а ось твої дядьки чи мої не мають значення взагалі
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Kladoff, так я і кажу, кому треба корупціонери в НАТО, під яким би політичним прапором вони не були.
Через навіть місцеву, сільську корупцію можуть постраждати воїни інших країн.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
кому треба корупціонери в НАТО
В Албанії (2009), Чорногорії (2017) та Північній Македонії (2020) немає корупціонерів?

Розмови про те, що Україну не приймають в НАТО через корупцію, є окозамилюванням
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
В Албанії (2009), Чорногорії (2017) та Північній Македонії (2020) немає корупціонерів?
У них немає ракетних атак. Взагалі про що мова? Байден прямо казав він проти України в НАТО. Так було завжди. Те що ти і я за, не змінює головного. Неможна вступити туди де тебе не чекають. Всякі балачки про Невідворотність то геть інше.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ще знайшла цікавить графік по кількості довгожителів. Найстаріша людина, яку я знаю особисто - це 102 річна бабуся моєї куми.А тут людям під 120.
Що цікаво,помітила особливість, що чим довше мозок функціонує на високих оборотах, тим краще люди почуваються. Ця 102 річна бабуся, професор фізико-математичних наук, дотепер може розгадувати кросворди, і в основному розуміє принцип роботи сучасних технологій.

1722178665839.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Один із журналістів побував у Газі і брав інтрев'ю у перехожих стосовно Хамасу. Є рос субтитри.
Промиті бошки видно здалеку
 
Зверху