Глобус Банк

Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Если перевыпустить карту "глобус-плюс виртуалка" на пластиковую за 1грн - то накопленный и невыведенный кешбек сгорит? (там что-то около 60грн, жалко)
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
А по карте Глобус Плюс Лайт предлагаются те же категории кб, что и по не лайт, или можно другие выбирать?
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
за iherb Глобус нараховує кб як за продукти?

upd
може і нараховує але конвертація через євро. на моє щастя навіть по курсу $ 38,55 не вистачило коштів))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Подтверждаю вчерашним опытом: при перевыпуске виртуальной карты на пластиковую (за1грн) - кешбек-баланс исходной карты сохранился и перенесся на новую
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
V2.ua, я сплатив Моно по курсу 37,44 і кб 1%.
а по курсу мабуть бвр був би вигідніше, аж 37,40:)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Анонс кешбек-пропозицій від «Банку Глобус» на липень
У липні з'являться нові категорії «Зоомагазини» та «Меблі і будівництво», а також за категорією «Транспорт» ставка кешбеку буде однаковою як при розрахунку кредитними коштами, так і власними.
Отже, у липні клієнти зможуть обрати 3 категорії з наступних (власні / кредитні кошти):
🚎 «Транспорт» — 20% / 20% (за операції до 50₴)
🐶 «Зоомагазини» — 4% / 2%
💊 «Аптеки» — 3% / 2%
🍟 «Кафе та ресторани» — 3% / 2%
🍌 «Продукти» — 3% / 2%
🩳 «Одяг та взуття» — 2.5% / 1.5%
🛠 «Меблі та будівництво» — 2% / 1%
⛽️ «АЗС» — 1% / 0.75%

Партнерські пропозиції:
💻 «Eldorado» — 5%
🖥 «ЖЖУК» — 3%
📱 «СМАРТШОП» — 3%
Максимальна сума кешбеку за однією карткою — 500₴ на місяць, а мінімальна сума для перерахування кешбеку на картковий рахунок — 100₴.

💡 Відкривши обидві картки, які беруть участь у програмі лояльності, Ви зможете накопичити до 1 000₴ кешбеку: 500₴ за «Globus Plus» та ще 500₴ за «Globus Plus Light».
#БанкГлобус tabfinance
 
Реєстрація
08.04.21
Місто
Kyiv
за iherb Глобус нараховує кб як за продукти?

upd
може і нараховує але конвертація через євро. на моє щастя навіть по курсу $ 38,55 не вистачило коштів))
Тут блокує по завищеному курсу (для EUR сьогодні 42.38), але під час проведення за рахунком, сподіваюсь, перерахують за актуальним курсом з додатку (наразі 40.85), очікую побачити різницю на балансі - принаймні, так це працює у Piraeus (і курс блокування EUR там сьогодні такий саме).
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
за iherb Глобус нараховує кб як за продукти?

upd
може і нараховує але конвертація через євро. на моє щастя навіть по курсу $ 38,55 не вистачило коштів))
Підтримка казала, що конвертація через долар, а 38,55 це напевно курс резервації, бо курс продажу у них 37,4.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
при заказе повторно карты тоже доставка 1 грн я так понимаю ?

чтоб заказать, предыдущую надо заблокировать, а то так в приложении ничего по этому поводу не вижу ?

лайт отличается только отсутствием кл ?
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Вытягивание и толкание здесь платное, как я понял?
 
Зверху