Глюки Київстар

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Вот сволочи! Прислали
Time:23-01-2021 10:45:58
ДОМАШНІЙ КИЇВСТАР: Шановний абонент! Складнощі в роботі послуги "Домашній інтернет" усунені. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. З повагою, Київстар
Проверяю - ничего не изменилось. Вот нафига обманывать, что "складнощі усунені"? Мобильные также не работают.
UPDATE: мобильная связь КС восстановлена в 11:30, а домашний интернет - совсем недавно.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Казалось бы, причём тут это?

 

Вкладення

  • 88888.jpg
    88888.jpg
    87.8 КБ · Перегляди: 32
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Да давайте сравнивать падение билайна и падение кс на востоке, полюбому одно и тоже
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
monter, так в коментарях написали, що там проблема в іншому була.
 

Вкладення

  • изображение_2021-01-24_214025.png
    изображение_2021-01-24_214025.png
    332.7 КБ · Перегляди: 73
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Stiv, я так розумію представника Київстар загнали. Один точно з Київстар, інший телеком депутат. Принаймні по трасування лиш в нього більшість запитів на мацкву. Та й не забуваємо, як за вимогою роскомнадзора і в нас один час ті сайти блокувалися😉
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
А відключення сповіщень у налаштуваннях профілю на сайті МКС допомагає?
Декілька разів шукав де це налаштовується у додатку, не знайшов та й кинув. Приходить кожен день вранці, змахую та й все. Як надоїсть ще пошукаю та знесу той додаток. Ще може його обновити, та й тоді це налаштування з'явиться?
Post automatically merged:

В мене десь третій день стало кожен ранок спамити додатком що меньше 1грн та треба поповнювати, це якось можна заблокувати?
Відключив всі сповіщення у дозволах додатку.
Гарна річ! Так і зроблю. Дякую за пораду.
 
Реєстрація
02.01.21
Місто
Білозір'я
А відключення сповіщень у налаштуваннях профілю на сайті МКС допомагає?
Декілька разів шукав де це налаштовується у додатку, не знайшов та й кинув. Приходить кожен день вранці, змахую та й все.
А в додатку і немає (наскільки я знаю), я мав на увазі саме сайт.
 

Вкладення

  • сповіщення МКС.png
    сповіщення МКС.png
    8.5 КБ · Перегляди: 48
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
в Днепре у меня мобильный интернет лежит с утра
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
в Днепре у меня мобильный интернет лежит с утра
У меня все работает нормально. Перезагрузить телефон надо.
Скорей всего это локальная проблема, но очень неприятная, когда с утра и до 17 нет интернета. Ни у ЛС, ни у МТС такого на моей практике никогда небыло. Последние 7лет пользуюсь мобильным интернетом вместо стационарного.
Проверялось на двух разных устройствах: смартфоне и модеме. Палок было очень мало на покрытии.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
В настройках телефона можно попробовать выключить все оповещения от приложения. Должно подействовать!
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Певно у вас теж зараз збільшують смугу лтє на 20 мгц і прибирають gsm 1800.
Можливо. Але мене влаштовує і 3G стабільний). Мені навідь здається що рік тому 3G від КС був більш стабільний ніж зараз.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Повідомлення в темі "Сохранение номера при смене оператора / MNP в Украине" https://red-forum.com/threads/Сохранение-номера-при-смене-оператора-mnp-в-Украине.8165/post-1682280
Може це теж заглючило через реєстрацію номера у новому білінгу? (Хоча я думаю, що це через поповнення номера пакета для переносу чи через есім)
Post automatically merged:

Сьогодні користувався міськими хвилинами. Застосунок ніде їх не показує. Смс про них прийшло лиш раз, хоча 252 показує використано 7 хв.
Фіг там, рахують похвилинно і попакетно, тобто зняли з мене 9 грн при 5.39 хв використанних хвилинах посекундно!
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: drmz

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Вот такой глюк словил мой номер сегодня. Ночью с меня списывают 10 грн суточных, при том, что на счету есть вся сумма для снятия месячной абонплаты, которая и должна была состояться ночью. Тариф - 75 грн.
Оператор объяснила выходом в интернет в период с 21 до 23 часов, которого фактически не было) (ладно, служебный трафик и все такое) и который должен был оплачен первой 10, которую сняли еще в 16 часов.
Доказывать ничего не стал, но не приятно.
 

Вкладення

  • Opera Снимок_2021-01-28_100903_new.kyivstar.ua.png
    Opera Снимок_2021-01-28_100903_new.kyivstar.ua.png
    354.5 КБ · Перегляди: 82

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
FlashUA, 4G?
Это не новый глюк, это старый добрый "бонус". Который уже вроде как пару месяцев не встречался.
 
  • Like
Реакції: idea

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
FlashUA, 4G?
Это не новый глюк, это старый добрый "бонус". Который уже вроде как пару месяцев не встречался.
4G. Так сумма же была на счету необходимая. Я этого не понял, почему решили снять именно дневную абонку.
 
Зверху