Глюки Київстар

Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
То лише в мене не поповняє ні один номер кс з банк.карти? Пише заборонено шось там портмоне. А по 466 каже одразу "нажаль нам не вдалось отримати дані за вашим номером"
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
То лише в мене не поповняє ні один номер кс з банк.карти? Пише заборонено шось там портмоне. А по 466 каже одразу "нажаль нам не вдалось отримати дані за вашим номером"
така ж проблема
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Слетела авторизация в приложении МКС. Набираю номер, пишет "щось пішло не так під час запиту" 😏
 
Реєстрація
26.12.21
Місто
Тернопіль
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

StepOK

ХЗД=)
Реєстрація
05.01.11
Місто
Берестечко
Коли дуже потрібно то як завжди... Неможливо зайти в МійКС додаток, не можливо поповнитися...
 
Реєстрація
13.03.18
Місто
Odessa, Ukraine
Коли дуже потрібно то як завжди... Неможливо зайти в МійКС додаток, не можливо поповнитися...
Очень жалкое зрелище в моем приложении.
Честно говоря, ранее, я ни разу не видел таких затыков в этом приложении.
 

StepOK

ХЗД=)
Реєстрація
05.01.11
Місто
Берестечко
Коли дуже потрібно то як завжди... Неможливо зайти в МійКС додаток, не можливо поповнитися...
Очень жалкое зрелище в моем приложении.
Честно говоря, ранее, я ни разу не видел таких затыков в этом приложении.
Так само було, думав перезайти, тепер навіть не пускає, тепер срочно треба поповнитися і сиджу чекаю якоїсь дії з їхньої сторони.
 
Реєстрація
12.01.14
Місто
Львів
якщо в когось є глюки з 4g то справа в АПН. Щось там накрутили напевно. Заявку на розбор подав
АПН "internet", яку всюди рекомендовано, або не конектить взагалі (залежно від телефону) або видає тільки IPv6 і тоді не все працює
  • тимчасове рішення - лікується перемиканням в 3ж/2ж і назад в 4ж
  • для постійного для довелося міняти на стару АПН
    www.ab.kyivstar.net - препейд
    www.kyivstar.net - контракт
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
В когось з контрактників ще є проблеми з користуванням кс (нарахування пакету, зміна тарифу, коректне відображення залишків, користування веб/моб.застосунком)?
Бо я досі страждаю:
- На номері блокування, плата знялась тариф не змінився.
- Нарахування (візуально) вже по новому тарифу а суперсили по старому.
- щодо залишків по пакету навіть не знаю як описати. Треш
- веб не авторизує
- в застосунку авторизує але там неадекватна інфа - якась мішанина.

В кого як, станом на зараз?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В когось з контрактників ще є проблеми з користуванням кс (нарахування пакету, зміна тарифу, коректне відображення залишків, користування веб/моб.застосунком)?
Бо я досі страждаю:
- На номері блокування, плата знялась тариф не змінився.
- Нарахування (візуально) вже по новому тарифу а суперсили по старому.
- щодо залишків по пакету навіть не знаю як описати. Треш
- веб не авторизує
- в застосунку авторизує але там неадекватна інфа - якась мішанина.

В кого як, станом на зараз?
Теж все поправили, лише волте ніяк не включать назад, але не справно робить послуга хто дзвонив, через раз приходить, тепер взагалі не прилітають ті смс
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В когось з контрактників ще є проблеми з користуванням кс (нарахування пакету, зміна тарифу, коректне відображення залишків, користування веб/моб.застосунком)?
Бо я досі страждаю:
- На номері блокування, плата знялась тариф не змінився.
- Нарахування (візуально) вже по новому тарифу а суперсили по старому.
- щодо залишків по пакету навіть не знаю як описати. Треш
- веб не авторизує
- в застосунку авторизує але там неадекватна інфа - якась мішанина.

В кого як, станом на зараз?
Теж все поправили, лише волте ніяк не включать назад, але не справно робить послуга хто дзвонив, через раз приходить, тепер взагалі не прилітають ті смс
Я зробив переактивацію цих послуг хто дзвонив, повідомити мене/про мене
І все працює справно
Теж помогло
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Благаю про допомогу!!!!! Мав есим на старому телефоні. Купив новий телефон. На старому видалив есим. На новому телефоні захожу в мій киівстар, клацаю щоб відправили мені QR код. Код прийшов. Сканую новим телеофном- пише що недійсний код. Захожу в мій киівстар-написнао есим підключена. Що робить? Завтра о 6 ранку треба телеофн з номером!!
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Благаю про допомогу!!!!! Мав есим на старому телефоні. Купив новий телефон. На старому видалив есим. На новому телефоні захожу в мій киівстар, клацаю щоб відправили мені QR код. Код прийшов. Сканую новим телеофном- пише що недійсний код. Захожу в мій киівстар-написнао есим підключена. Що робить? Завтра о 6 ранку треба телеофн з номером!!
Контракт?
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Благаю про допомогу!!!!! Мав есим на старому телефоні. Купив новий телефон. На старому видалив есим. На новому телефоні захожу в мій киівстар, клацаю щоб відправили мені QR код. Код прийшов. Сканую новим телеофном- пише що недійсний код. Захожу в мій киівстар-написнао есим підключена. Що робить? Завтра о 6 ранку треба телеофн з номером!!
Контракт?
предоплата
 
Зверху