Глюки Київстар

Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Сьогодні Київстар у мене взагалі не працює, в мережі реєструється довго, сигнал є але навіть SMS не ходять. Дзвінки теж. Вручну перемикнув на роумінг lifecell і худо-бідно але працює. І SMS повалили що в Київстарі не прийшли. От якби смартфон сам здогадувався в роумінг переходить але ж він сам не перейде бо сигнал Київстара є.
Це на контракті така фігня?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Сьогодні Київстар у мене взагалі не працює, в мережі реєструється довго, сигнал є але навіть SMS не ходять. Дзвінки теж. Вручну перемикнув на роумінг lifecell і худо-бідно але працює. І SMS повалили що в Київстарі не прийшли. От якби смартфон сам здогадувався в роумінг переходить але ж він сам не перейде бо сигнал Київстара є.
Це на контракті така фігня?
Та немає різниці яка форма обслуговування, то щось з бс, в мене як включають світло, то кс 4g за годину появляється. От лайф молодці тим байдуже, пропало світло швидкість 80мбіт весь час вимкнення, навіть не зникає.
 
Реєстрація
08.07.20
Місто
Белз
Сьогодні Київстар у мене взагалі не працює, в мережі реєструється довго, сигнал є але навіть SMS не ходять. Дзвінки теж. Вручну перемикнув на роумінг lifecell і худо-бідно але працює. І SMS повалили що в Київстарі не прийшли. От якби смартфон сам здогадувався в роумінг переходить але ж він сам не перейде бо сигнал Київстара є.
Це на контракті така фігня?
Та немає різниці яка форма обслуговування, то щось з бс, в мене як включають світло, то кс 4g за годину появляється. От лайф молодці тим байдуже, пропало світло швидкість 80мбіт весь час вимкнення, навіть не зникає.
У мене аналогічно з Лайфом
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
До 1год 4g на 1мбіт, далі 2год Е, якщо часто за добу вимикають, то до 40хв і немає нічого
Електрика в селі була. Але мережі не було. Ось зараз знову так. 2G відсутнє, 4G в наявності.
 

irv

Реєстрація
17.09.19
Місто
Пшемыcль
Телефон
Nokia 2146
После взлома Киевстар - попрощались с Прокопенко, чую после того как узнают что накупили вместо батарей на литии, батареи на свинце - может полететь еще одна головушка.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
До 1год 4g на 1мбіт, далі 2год Е, якщо часто за добу вимикають, то до 40хв і немає нічого
Електрика в селі була. Але мережі не було. Ось зараз знову так. 2G відсутнє, 4G в наявності.
Певно щось з транспортом.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Чомусь сьогодні зовсім відвалилися всі мережі крім 4g на Pixel 7. Коли пробуєш щось набрати, то відсутній гудок і через секунд 30 завершується як неуспішний виклик (робив спроби як на номери 466, 477, так і на номери людей).

Примусово ставив 3g, 2g мережі але не підключається.

Допомогло лише підключення в національний роумінг до lifecell. Схоже на симптоми як описували при відключенні електроенергії, але по графіку якраз з 10 по 16 годину вся область (Житомирська) зі світлом... Можливо чомусь ще відвалилися найближчі базові станцій Київстар.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Оце вони молодці! Київстар, та підключіть вже всім по замовчанню та перестаньте гвалтувати людям мізки!
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Сьогодні Київстар у мене взагалі не працює, в мережі реєструється довго, сигнал є але навіть SMS не ходять. Дзвінки теж. Вручну перемикнув на роумінг lifecell і худо-бідно але працює. І SMS повалили що в Київстарі не прийшли. От якби смартфон сам здогадувався в роумінг переходить але ж він сам не перейде бо сигнал Київстара є.
У Вас відновилася нормальна робота чи така проблема і залишилася? Питаю щоб знати чи потенційно це якісь технічні роботи і схожа ситуація виправиться чи писати скаргу в підтримку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні Київстар у мене взагалі не працює, в мережі реєструється довго, сигнал є але навіть SMS не ходять. Дзвінки теж. Вручну перемикнув на роумінг lifecell і худо-бідно але працює. І SMS повалили що в Київстарі не прийшли. От якби смартфон сам здогадувався в роумінг переходить але ж він сам не перейде бо сигнал Київстара є.
У Вас відновилася нормальна робота чи така проблема і залишилася? Питаю щоб знати чи потенційно це якісь технічні роботи і схожа ситуація виправиться чи писати скаргу в підтримку.
В мене таке було. Відновилося на другий день.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Чомусь сьогодні зовсім відвалилися всі мережі крім 4g на Pixel 7....
Примусово ставив 3g, 2g мережі але не підключається.
Походу знайшлася причина відсутності мереж в моєму випадку. Дзвінки мали залишити, але вийшло що вимкнули взагалі все і судячи по оголошенню, то надовго.
Зараз як в США нічого крім 4g немає, але підключити VoLTE як в lifecell на pixel не можна)

https://kyivstar.ua/news/id200520240930

Київстар тестуватиме радіочастоти для технології 4G ще у шести містах

З 20 липня 2024 року Київстар тестуватиме радіочастоти у спектрі 2100 МГц у містах...

У межах тестування абоненти Київстар продовжать здійснювати дзвінки, надсилати SMS та користуватись іншими мобільними сервісами без змін. Однак замість застарілої технології 3G для користувачів стане доступним швидкісний мобільний 4G-інтернет. Завдяки цьому абоненти Київстар у шести містах відчують суттєве покращення якості з’єднання, а швидкість мобільного інтернету зросте до 10 разів.

Якщо ви ще не перейшли на технологію 4G, підключіть її на своєму телефоні, скориставшись простою інструкцією.


UPD: Почав світитися 2G хоча б на додачу до 4g. Так що голос пішов хоч якось нарешті.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.05.09
Місто
Хмельницкий
На двух номерах є подарунки від серця : не можу передарувати ні 100 хвилин, н tv ісімейний (третій день поспіль)
 

Oksy

Заблокирован
Реєстрація
25.07.24
Місто
Київ
У мене зараз буває таке що телефоную до когось і не йдуть гудки, але людина відповідає. Можливо пов'язано з відключеннями світла Але мобільний інтернет працює норм.
 

chernyuk

Олимпиадник
Реєстрація
06.06.12
Місто
Киев
У цьому місяці вже надсилали промо-код для оплати посилок Укрпошти? Я не отримав на свій номер.
Сьогодні включив старий телефон із двома сімками із цією є акцією, але також пусто.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
У цьому місяці вже надсилали промо-код для оплати посилок Укрпошти? Я не отримав на свій номер.
Сьогодні включив старий телефон із двома сімками із цією є акцією, але також пусто.
*500*33# повторний бонус-код в смс
1000000804.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Не знаю, глюк ли это или в порядке вещей, но...

Как узнать привязан ли номер к паспортным данным? (Не контракт, а именно привязка).
В Лс и Вф знаю. В Кс-нет.
Пошли в магазин, написали заявку на отвязку паспортных данных.
Заявление, фотография паспорта...
В тот же день пришла смс " Привествуем. Ваш вопрос решен. Изменения по номеру внесены. С уважением, Киевстар".
Решили позвонить на горячую линию и уточнить.
И, оказывается, правильно сделали.
Ибо оператор сказала, что номер не отписан.
Сходите, мол, еще раз в магазин и снова подайте заявку.
На вопрос о том, почему пришла смс и что сие значит вразумительного ответа не последовало.
Вот и интересно-это что было?
Глюк?
 
Зверху