Глюки Київстар

Реєстрація
09.10.21
Місто
Київ
Добрый день. Дневную абонку за 1 грн./ копейки уже отменили? Или это глюк КС?

У меня тариф Love ua, сейчас номер нужен на пару коротеньких звонков в день, вот и оставила копейки на счету, но они не снялись, дневную абонку не дали.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Добрый день. Дневную абонку за 1 грн./ копейки уже отменили? Или это глюк КС?

У меня тариф Love ua, сейчас номер нужен на пару коротеньких звонков в день, вот и оставила копейки на счету, но они не снялись, дневную абонку не дали.
Не дают здесь за копейки. Снимают 150 грн/4 недели, либо 20 грн/день. Если меньше на счету — можно позвонить за 5 грн в день.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
в тарифі "Твій новий" дають за копійки?
Да
Post automatically merged:

Дневную абонку за 1 грн./ копейки уже отменили? Или это глюк КС?

У меня тариф Love ua
И чего всё это делает в теме "Глюки"???
Твое незнание условий тарифа - это твой "глюк", но никак не опера.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Київстар злетів з котушок. Термін дії номеру 05.01.23. Він сьогодні надсилає смс: "Термін дії номера закінчується 04.08 - поповніть номер"... А 04.08.22 - це був попередній термін дії. Вибіркова якась пам'ять в нього.
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Київстар злетів з котушок. Термін дії номеру 05.01.23. Він сьогодні надсилає смс: "Термін дії номера закінчується 04.08 - поповніть номер"... А 04.08.22 - це був попередній термін дії. Вибіркова якась пам'ять в нього.
В мене теж бувало з одним із номерів. Написав у вебчат Київстар, кажуть, що це був одиничний збій.
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Вночі не пускало в ecare, але дякуючи інформації від Нашого Генерала dzidzio (і моїй впертості), таки зайшов.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Від учора помітив, що в МК не відображається залишок Мб, пише Поза тарифом - 10 грн., тариф Смачний.
Тариф Без меж lite+ відображається.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
"0 грн - залишок на вашому рахунку станом на . Поповнюйте рахунок без комісії в Мій Київстар: kv.st/paylater . Налаштувати або відключити SMS про залишок за номером 477*999."
-регулярно получаю такие смс, отправитель BSS_TEST
 
Реєстрація
28.06.12
Місто
Киев
Телефон
S20 Ultra + IP XS
Шосту добу очикую QR для esim. Пластік вже вимкнули. Рятує переадресація на відстані. Термін розгляду заявки переносять вже вдруге.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Шосту добу очикую QR для esim. Пластік вже вимкнули. Рятує переадресація на відстані. Термін розгляду заявки переносять вже вдруге.
На крайняк, возьмите новый пластик в ЦО бесплатно. Потом заново подавайте заявку.
Я не давно делал на айфоне. Все стало само по себе. Вроде без QR кода. Делал через мой киевстар
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Шосту добу очикую QR для esim. Пластік вже вимкнули. Рятує переадресація на відстані. Термін розгляду заявки переносять вже вдруге.
А то як так?? Мені не хотіли на pixel 4xl переводити, але після буцань перевели за пару хвилин.
 
Реєстрація
28.06.12
Місто
Киев
Телефон
S20 Ultra + IP XS
Шосту добу очикую QR для esim. Пластік вже вимкнули. Рятує переадресація на відстані. Термін розгляду заявки переносять вже вдруге.
На крайняк, возьмите новый пластик в ЦО бесплатно. Потом заново подавайте заявку.
Я не давно делал на айфоне. Все стало само по себе. Вроде без QR кода. Делал через мой киевстар
Так і думаю зробити. В мене також все стало одразу, а у співробітника код повинні були надіслати на мило, та щось пішло не так. Проблема саме в повторному випуску. Заявку подовжують кожного дня. Навіть цікаво що буде сьогодні)
 
Реєстрація
28.06.12
Місто
Киев
Телефон
S20 Ultra + IP XS
Фінал. Сьогодні передзвонили із вибаченнями та повідомили що сталася "аварія" та видача esim не буде працювати щонайменше до 6 серпня, а можливо і більше. В ЦОА при видачі фізичної сім карти також про це казали.
 
Зверху