Глюки Київстар

Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Давно дело было. Года три назад регистрировалась, вряд ли помнит. Подали заявку на аннулирование регистрации. Тот ещё квест.
Аннулирование регистрации предлагали и мне. Но нужно было для этого прийти снова через несколько дней. К счастью, один из сотрудников уже сталкивался с подобным. Совместными усилиями мы зашли в аккаунт, хотя ранее и мне говорили, что регистрация не на меня. Я регистрировался с помощью цифровой подписи ПриватБанка, данные из неё подтянулись автоматически. Оказалось, что все данные набраны капслоком, а серия паспорта ММ набрана не в украинской, а в английской раскладке. Пробуйте разные варианты, думаю, что и у вас получится. И заодно сросите, кто из сотрудников уже сталкивался с таким.
Уже пришла смс о том, что рега аннулирована. Пойдёт подключит контракт с бумажным договором. И все дела.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
"Фіча", "ридання".
Звідки інфо?
В який темі "ридання"?
За 3грн/день тому, в кого не зняло сьогодні, на КС дасть можливість подзвонити?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене останнім часом постійні глюки з МКС додатком. Спочатку для всіх номерів в мультиакку показувало деталі по залишку хвилин, Мб і тп однакові, які збігалися з останнім номером на якому закривався попередньо МКС. Я одразу не звернула увагу, а лише побачила, що в мене кудись пропали мегабайти, написала оператору, і перевірила чреез USSd, що вони таки є. Просто не видно.
Зараз взагалі не показує ніяких залишків. Ящко після 20/12 виключиться ще і веб версія, то це буде цікаво.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
В мене останнім часом постійні глюки з МКС додатком. Спочатку для всіх номерів в мультиакку показувало деталі по залишку хвилин, Мб і тп однакові, які збігалися з останнім номером на якому закривався попередньо МКС. Я одразу не звернула увагу, а лише побачила, що в мене кудись пропали мегабайти, написала оператору, і перевірила чреез USSd, що вони таки є. Просто не видно.
Зараз взагалі не показує ніяких залишків. Ящко після 20/12 виключиться ще і веб версія, то це буде цікаво.
Така сама історія.☹️
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Xiaomi 11t + Vivo V29 l
Прийшла на тестя номер пропозиція Love UA База, який 75 грн , зі знижкою 50% на перший місяць, за 37 грн. Перевів, зняли 42 грн. В залишках відображує якісь 50 мб, які діють до завтра. Це, я так зрозумів, бонус за ваші кошти.

У дружини пропозиція до завтра Love UA Свобода, за 125 грн., зі знижкою 50% перший місяць, за 67 грн. Перевів, зняло повну вартість 125 грн. В залишках пакетів, відображує додаткові 200 мб, які діють до кінця сплаченого періоду, 28 діб. Знову такий собі бонус, тільки не мені, а від мене.

Глюкостар не краде гроші з рахунків, ви ж за них отримали послуги, що вам ще треба.
 
Останнє редагування:

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Прийшла пропозиція на тестя номер Love UA База, який 75 грн , зі знижкою 50% на перший місяць, за 37 грн. Перевів, зняли 42 грн. В залишках відображує якісь 50 мб, які діють до завтра. Це, я так зрозумів, бонус за ваші кошти.
У дружини пропозиція до завтра Love UA Свобода, за 125 грн., зі знижкою 50% перший місяць, за 67 грн. Перевів, зняло повну вартість 125 грн. В залишках пакетів, відображує додаткові 200 мб, які діють до кінця сплаченого періоду, 28 діб. Знову такий собі бонус, тільки не мені, а від мене.
На які тарифи прийшли такі спецпропозиції?
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Xiaomi 11t + Vivo V29 l
На які тарифи прийшли такі спецпропозиції?
Обидва Твій Улюблений, постійно активні, з регулярним поповненням.

В тещі на тарифі Твій Новий, є доступні для переходу і База, і Свобода. Але в неї дзвонилка, їй не треба.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
На контракті на ваш вибір є глюк з суперсилою можна замовити 3 суперсили і всі 3 працюють.
Це не зовсім глюк. Такі послуги, як сім для 2го телефону, сім для планшету, - підключаються за рахунок суперсили, але не відображаються в мкс як одна з підключених суперсил (проте є в підключених послугах). І при підключенні ще суперсили (більше «дозволених»), за словами оператора, послуги «сім для 2г т.» та «сім для пл.» почнуть тарифікуватися за їхньою ціною (50грн/міс)

Ще, можливий варіант, що у вас тариф «ваш вибір», підключений до 12 листопада, в якому ви обрали суперсилою домашній інтернет. В такому випадку, станом на сьогодні в суперсилах ви цю послугу не побачите (в послугах - побачите), і вона НЕ рахується как Суперсила, тобто маєте ще два вільних слоти.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На контракті на ваш вибір є глюк з суперсилою можна замовити 3 суперсили і всі 3 працюють.
Це не зовсім глюк. Такі послуги, як сім для 2го телефону, сім для планшету, - підключаються за рахунок суперсили, але не відображаються в мкс як одна з підключених суперсил (проте є в підключених послугах). І при підключенні ще суперсили (більше «дозволених»), за словами оператора, послуги «сім для 2г т.» та «сім для пл.» почнуть тарифікуватися за їхньою ціною (50грн/міс)

Ще, можливий варіант, що у вас тариф «ваш вибір», підключений до 12 листопада, в якому ви обрали суперсилою домашній інтернет. В такому випадку, станом на сьогодні в суперсилах ви цю послугу не побачите (в послугах - побачите), і вона НЕ рахується как Суперсила, тобто маєте ще два вільних слоти.
Маю станом на зараз суперсили 100хв на інших, 5гб і відео на ходу всі 3 активні.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
На контракті на ваш вибір є глюк з суперсилою можна замовити 3 суперсили і всі 3 працюють.
Це не зовсім глюк. Такі послуги, як сім для 2го телефону, сім для планшету, - підключаються за рахунок суперсили, але не відображаються в мкс як одна з підключених суперсил (проте є в підключених послугах). І при підключенні ще суперсили (більше «дозволених»), за словами оператора, послуги «сім для 2г т.» та «сім для пл.» почнуть тарифікуватися за їхньою ціною (50грн/міс)

Ще, можливий варіант, що у вас тариф «ваш вибір», підключений до 12 листопада, в якому ви обрали суперсилою домашній інтернет. В такому випадку, станом на сьогодні в суперсилах ви цю послугу не побачите (в послугах - побачите), і вона НЕ рахується как Суперсила, тобто маєте ще два вільних слоти.
Маю станом на зараз суперсили 100хв на інших, 5гб і відео на ходу всі 3 активні.
Ты бы ещё номер бы сюда вписал, чтобы тебе первому исправили. А так придётся подождать пару дней.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На контракті на ваш вибір є глюк з суперсилою можна замовити 3 суперсили і всі 3 працюють.
Це не зовсім глюк. Такі послуги, як сім для 2го телефону, сім для планшету, - підключаються за рахунок суперсили, але не відображаються в мкс як одна з підключених суперсил (проте є в підключених послугах). І при підключенні ще суперсили (більше «дозволених»), за словами оператора, послуги «сім для 2г т.» та «сім для пл.» почнуть тарифікуватися за їхньою ціною (50грн/міс)

Ще, можливий варіант, що у вас тариф «ваш вибір», підключений до 12 листопада, в якому ви обрали суперсилою домашній інтернет. В такому випадку, станом на сьогодні в суперсилах ви цю послугу не побачите (в послугах - побачите), і вона НЕ рахується как Суперсила, тобто маєте ще два вільних слоти.
Маю станом на зараз суперсили 100хв на інших, 5гб і відео на ходу всі 3 активні.
Ты бы ещё номер бы сюда вписал, чтобы тебе первому исправили. А так придётся подождать пару дней.
Якось всерівно і так на інший тариф переходжу. Звичайно виправлять не переживайте.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Ну не знаю, глюк это или нет.
Есть симка, находится в отключенном слоте. Решил на ней пакет оплатить, по условиям тарифа - 4 гб на 4 недели. Деньги внес, смотрю через МК тариф активирован, но на балансе не 4 гб, а 3994 мб, симка в сети за эти 5 минут с момента активации тарифа не регистрировалась.
Куда могли 6 мб пропасть?
 
Зверху