Глюки Київстар

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Знову шахраї вкрали 25 грн. з рахунку на контракті. Заявку склали,в чаті відповіли:
"В даний момент дійсно можуть виникати складнощі з відображенням коректної суми на Вашому рахунку. Наші інженери займаються усуненням несправності. Приносимо вибачення за тимчасові не зручності"
Так само. І така саме відповідь була на 466. Смішно що і в оператора на 466 також вкрали 25 гривень. Написала 2 заяви, і від себе також.
А в активностях що пише? Маю контракт, но все добре, проблем немає.
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Хм... Контракт и тоже исчезли 25 грн
Заявку подавать пока не буду, если проблема массовая, то думаю к концу месяца пофиксят сами.
 
Реєстрація
28.03.12
Місто
Рівне
А в активностях що пише? Маю контракт, но все добре, проблем немає.
Нічого не пише, ніби грошей і не існувало. Більше того в їх глючному додатку якщо вибрати "Деталі активності " там є пункт "Залишок після", то він стабільно показує 0 грн, напевно спецом таку фічу роблять, щоб зазор для їхній шахрайських махінації був і абонент який регулярно не перевіряє баланс нічого не міг довести.
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
І в мене 25 грн. списали ще вчора, тільки сьогодні помітив, коли послуги заблокували. На 466 сказали, що це борг був на початок місяця, але боргу в мене не було. Також заявку подав. У мене контракт.
 

Вкладення

  • IMG_20230322_175629.jpg
    IMG_20230322_175629.jpg
    163.3 КБ · Перегляди: 58

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
І в мене 25 грн. списали ще вчора, тільки сьогодні помітив, коли послуги заблокували. На 466 сказали, що це борг був на початок місяця, але боргу в мене не було. Також заявку подав. У мене контракт.
Що за додаток?
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
І в мене 25 грн. списали ще вчора, тільки сьогодні помітив, коли послуги заблокували. На 466 сказали, що це борг був на початок місяця, але боргу в мене не було. Також заявку подав. У мене контракт.
Що за додаток?
AnyBalance
 
Реєстрація
07.07.19
Місто
Одесса
У когось є ще проблеми сьогодні з інетом мобільним?
у меня на всех телефонах перестал работать, по ходу это несколько дней назад началось,
но я им редко пользуюсь, не обратил сразу внимание

ПС. пофиксилось указанием IPv4/IPv6
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Не знаю, подходит ли мой случай под всеобщую эпидемию, но: с позавчера перестал включаться инет КС на смартфоне. Звонки проходят норм, а включаешь инет (кнопкой под шторкой) - ни гу-гу, не стартует. Переставил симку в другой смартфон - там пашет. Переставил в первый смартфон симку от ВФ, работает. Раньше такого глюка с этой симкой от КС не наблюдалось. Симка относительно свежая, в 2020 году на нее менял старую Djuice.
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Контракт, -25 грн, оператор ломався і відповів, що все гаразд і це я "слон", на що я відповів не ламайся і складай заявку на повернення, склали.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
А чому мовчать всі ті, котрі нахвалювали контракт?
Коли повернуть ті кляті 25 грн, тоді й почнуть хвалити контракт: от бачите, ви звернулися і вам повернули. Бо контракт! (y)
;)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А чому мовчать всі ті, котрі нахвалювали контракт?
Коли повернуть ті кляті 25 грн, тоді й почнуть хвалити контракт: от бачите, ви звернулися і вам повернули. Бо контракт! (y)
;)
В мене і не пропадали 25грн, все добре.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Зі вчорашнього дня почалися проблеми з інтернетом на модемі MiFi8800l. Після 00:00, перестали відкриватися усі сайти, окрім додатку Telegram на телефоні. Провівши весь день у пошуках проблеми, виявив, що сайти відкриваються на інших браузерах, а на "Хромі" глухо. Змінив налаштування DNS - прибрав 1.1.1.1 на "стандартні". Запрацювало. Але відвалився Telegram і Viber. Тобто усі інші додатки і сайти працюють , але коли заходиш в Telegram і Viber, то треба почекати декілька хвилин, перш ніж там все теж запрацює.

Вставив "сімку" в телефон, на мобільному інтернеті працює все без проблем. Але як тільки починаю працювати через модем, то звичне "Підключено" змінюється на "Підключено, без доступу до інтернету", раніше такого не було. При зміні на будь який інший DNS перестає відкривати усі сайти взагалі. При 8.8.8.8 працюють лише "гугловські" сайти, як мапи і "Ютуб". Лише "стандартні" налаштування DNS дозоляють користуватися інтернетом, окрім Телеграм і Viber.

Оператори не знають в чому проблема, кажуть треба зайти на сайт і там діяти згідно інструкції налаштування мобільного інтернету. Але я вже і APN видаляв, і скидав налаштування мережі на телефоні і на ноуті, скидав до заводських налаштувань модем. Ставив "www.kyivstar.net", "internet", "Kyivstar". До речі, до цього стояв APN на модемі саме "Kyivstar". Усе працювало до вчорашнього дня.
Це ipv6, я помітив що коли стоїть днс сервер не їхній то інтернету немає. Навіть якщо днс ipv6, все одно не робить.
А на їх стандартному днс у мене не працює steam клієнт в автономному режимі, і одна робоча програма не може з'єднатися з сервером, теж їм писав, вони не зрозуміли в чому діло, поки сиджу примусово на ipv4 і тут можна мати свій днс 8.8.8.8 або 1.1.1.1
Post automatically merged:

А чому мовчать всі ті, котрі нахвалювали контракт?
У мене контракт, стоїть авто-поповнення на суму тарифу в кінці місяця в монобанку, вже більше року я взагалі туди не лізу, все само поповнюється і завжди робить. (У мене вимкнений кред. ліміт від оператора). Поки проблем не було.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Додам і свою ложку "меду" - Київстар, контракт, щезли 25 грн. До оператора не добитися: типу тривога, всі по сховищах. Домучив у вайбері Зоряну - переключила на живу людину. Пояснив ситуацію, той длубався, длубався десь, потім видав - сам дурень, у нас все в порядку. Коротше, сьогодні іду розривати контракт і - на Лайфселл по МНП. Не буду витрачати нерви за 25 грн.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Додам і свою ложку "меду" - Київстар, контракт, щезли 25 грн. До оператора не добитися: типу тривога, всі по сховищах. Домучив у вайбері Зоряну - переключила на живу людину. Пояснив ситуацію, той длубався, длубався десь, потім видав - сам дурень, у нас все в порядку. Коротше, сьогодні іду розривати контракт і - на Лайфселл по МНП. Не буду витрачати нерви за 25 грн.
Не спішіть, лайф скоро новий тариф випустить.
 
Реєстрація
19.04.18
Місто
Тернополь
Додам і свою ложку "меду" - Київстар, контракт, щезли 25 грн. До оператора не добитися: типу тривога, всі по сховищах. Домучив у вайбері Зоряну - переключила на живу людину. Пояснив ситуацію, той длубався, длубався десь, потім видав - сам дурень, у нас все в порядку. Коротше, сьогодні іду розривати контракт і - на Лайфселл по МНП. Не буду витрачати нерви за 25 грн.
В мене, принаймні, проблему визнають, обіцяють "розібратися"
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-03-23-09-07-46-908_com.viber.voip-edit.jpg
    Screenshot_2023-03-23-09-07-46-908_com.viber.voip-edit.jpg
    171.7 КБ · Перегляди: 59

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Додам і свою ложку "меду" - Київстар, контракт, щезли 25 грн. До оператора не добитися: типу тривога, всі по сховищах. Домучив у вайбері Зоряну - переключила на живу людину. Пояснив ситуацію, той длубався, длубався десь, потім видав - сам дурень, у нас все в порядку. Коротше, сьогодні іду розривати контракт і - на Лайфселл по МНП. Не буду витрачати нерви за 25 грн.
Дивно, бо я і додзвонився до оператора без проблем (щоправда в той момент не було повітряної тривоги) і оператор одразу визнав помилкове списання коштів, повідомив про масову проблему, зафіксував звернення тощо
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Одноразове списання 25 грн в Мій Київстара у витратах показує? Бо у мене показує, що тільки денну суму знімає.
 
Зверху