Глюки lifecell

Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
І у мене та сама проблема з iMessage, і також лише в Лайфі (Київстар миттєво активується). Все нормально працювало довгий час, а десь тижні 2-3 тому злетіла активація. Помітив, бо перестали форвардуватись СМС на інші пристрої (як-то коди двохфакторної аутентифікації) - це працює виключно якщо iMessage активований через номер телефону, Email-у недостатньо.

Звертався в підтримку Apple, перепробував всі їх рекомендації:
  • пробував на останній версії iOS 17.3, так само як на 17.2 та 16.6 - ніде не спрацьовує;
  • пробував на поточному телефоні Apple та на повністю новому, з заводськими налаштуваннями та чистою операційною системою;
  • пробував чекати до 48 годин - взагалі без різниці, хоча СІМ-карти інших операторів активовують за лічені хвилини;
  • пробував перемикати автоматичні налаштування дати та часу - не допомагає;
  • пробував скидати налаштування мережі - не допомагає;
  • пробував виходити/входити в AppleID - не допомагає.
Гроші за міжнародні СМС списуються постійно (по 5 грн), причому процес зупинити неможливо - вони продовжують списуватись з певною періодичністю, поки не виїдають весь баланс, або не випаде помилка активації. Підтримка Лайфсел каже, що заборон немає, все доставляється успішно, мол шукайте проблему на стороні Apple, а вони не причасні до цього.

Але я зіштовхнувся з цією проблемою одразу на декількох різних телефонах (iPhone XR, iPhone 11 Pro, iPhone 12 mini, iPhone 15) з різними СІМ-картами (063 та 093) та різними AppleID, в тому числі пробував перевипускати СІМ-карти, пробував фізичні СІМ-карти та єСІМ, пробував переносити номер на нову карту - ніщо не спрацьовує. За останні 2 тижні я не знайшов ЖОДНОГО телефону з Lifecell серед друзів та знайомих, на якому б новий запит на активацію (після будь-яких маніпуляцій з СІМ-картою чи вимиканням/вмиканням FaceTime/iMessage) пройшов успішно. Навіть якщо активація була успішною, варто вимкнути/вмикнути iMessage, і відновити робочій стан вже не вдається.

Це дуже схоже на проблему саме Лайфселу. Але нажаль, підтримка у них майже відсутня.
 
Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
дякую за інфу! виходить проблема саме лайфа..
Схоже на те, але нажаль це розуміння не допомагає у вирішенні проблеми. Підтримка Лайфа взагалі нічого не хоче чути - кидають шаблонні рекомендації та самовільно виходять з чату. Перевести питання на старшого менеджера відмовляються. Передати запит в інженерну службу відмовляються. Листи на головний офіс також не допомагають.

Настільки непробивної підтримки я ще не зустрічав. А всього лише і треба, щоб хтось з відповідальних працівників Лайфу спробував це відтворити...
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Звʼязувався з оператором lifecell. Смс в деталізації надсилаються, та доставляються. Кажуть, проблема з Apple.
 
Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
Звʼязувався з оператором lifecell. Смс в деталізації надсилаються, та доставляються. Кажуть, проблема з Apple.
Та для цього їм треба сісти разом з інженерами Apple і пофіксити проблему. Вони ж і так співпрацюють, взяти хоча б підтримку eSIM-профілів на нові телефони Apple.

Підтримка Apple дуже адекватна, вони досить швидко зʼєднали мене зі старшим менеджером (не індусом, що роздає такі ж шаблонні рекомендації, як напів-боти Лайфселу). Перебрали все, що тільки можливо було з їх сторони. Але для комунікації інженерних відділів їм треба офіційно зареєстроване звернення до Лайфселу, якийсь номер справи, по якій можна поєднати мої звернення. А оператори Лайфселу відмовляються хоч щось реєструвати і швидко тікають з чату.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Хочу ще зазначити, що код 073 не має значення. В мене є Водафон з кодом 073 і там все активується з першого разу.
 
Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
Jukke, так дозвоніться ж до живого оператора!! Удачі вам
Так це і є живі оператори. Я назвав їх напів-ботами, бо вони себе так поводять. Кидають одну з рекомендацій на вибір:
  • спробуйте відключити/включити iMessage і почекати 24 години;
  • спробуйте перемкнути тріггер автоматичного часового поясу в налаштуваннях Дати та часу;
  • спробуйте оновити iOS та звернутись в сапорт Apple, бо то ми не відповідаємо за їхні сервіси
І швидко кидають трубку (чи виходить з чату), навіть не дочекавшись, що я відповім.

Єдине що вдається з них вибити - це те, що ніби ці СМС кудись відправляються і доставляються. А що в тих СМС, чи коректний у них формат (може Apple вимагає там якийсь особливий вміст), чи не використовують вони якісь проксі-прокладки для міжнародних відправок - цього вони не бачать чи не хочуть казати.
Post automatically merged:

Хочу ще зазначити, що код 073 не має значення. В мене є Водафон з кодом 073 і там все активується з першого разу.
Так, підтверджую. У мене проблеми з кодами 063 та 093. То ж схоже це не має значення.
 
Реєстрація
06.02.15
Місто
Киев
Телефон
Apple iPhone SE
якщо б активація не проходила з самого початку користування лайфцел (з 2016 року) я б не переймався, але ж до недавнього часу все працювало як треба.. що змінилось? може це пов'язано з новими сервісами типу vo-lte та vo-wifi ?..
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
В мене є європейський номер і я спробував надіслати з лайфселл на нього звичайну смс. Вона дійшла як треба, з правильного номеру. Тобто з маршрутизацією мабуть все окей.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Настільки непробивної підтримки я ще не зустрічав
швидко кидають трубку (чи виходить з чату), навіть не дочекавшись, що я відповім
Це дійсно так. Чому lifecell все ж таки гівно?
1. Оператори підтримки намагаюся якнайшвидше піти геть із чату. Навіть не впевнившись що ви вирішили свої проблеми до кінця. Я теж це на собі відчув.
2. Покриття
3. Немає актуальних контрактних тарифів (розраховано все на школярів чи бомжів).
...
Але гівно гівну рознь. Деякі люди користуються. Хто розбирається в сортах...
проблема з iMessage, і також лише в Лайфі (Київстар миттєво активується)
Гроші за міжнародні СМС списуються постійно (по 5 грн), причому процес зупинити неможливо - вони продовжують списуватись з певною періодичністю, поки не виїдають весь баланс
А тепер дайте відповідь собі: навіщо ви користуєтеся Apple і lifecell одночасно? Це несумісно. Apple преміум продукт а lifecell ні з дешевою підтримкою в чатах...
Я би Apple не користувався так само як і lifecell. Але це вже зовсім інша історія...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.09.18
Місто
Киев
Я думав тільки в мене ця проблема. Придбав новий се, ходив тиждень із 6с, для цього виганяв есім на фізичну, потім знову на есім із комфортною заміною. Підтримка lifecell запевнила, проблема не на їх боці, надали номер підтримки apple. Там після години балачок та аналізу логів апарату , запевнили, все добре. Чекайте 24 години, якщо не активується, оформлюйте звернення в lifecell і з номером звернення до apple знову. В lifecell тричі було відмовлено у оформленні звернення. Це все тягнеться вже два тижні, по 5 гривень за смс вже і не злічу, скільки списало. Придбав смартфон із 16 ios, оновився до 17, дарма. Здивований що не один такий. Думав щось із есім.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Captain, і чому в мене ніхто нічого не кидає, та користуюся виключно лайфсел?
 
Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
А тепер дайте відповідь собі: навіщо ви користуєтеся Apple і lifecell одночасно? Це несумісно. Apple преміум продукт а lifecell ні з дешевою підтримкою в чатах...
Я би Apple не користувався так само як і lifecell. Але це вже зовсім інша історія...
Я користуюсь своїм номером Лайфселу з 2006 року, мабуть ще з моменту покупки свого першого мобільного телефону. Якихось помітних проблем за цей час не пригадую. Та і хто ідеальний? Водафон чи Київстар? Не смішіть. Крім того, стрибати між операторами зі зміною номеру - той ще геморой, навіть більший, ніж змінити андроїд на айос чи навпаки. Навіть не уявляю, скільки привʼязок треба відстежити у різних сервісах за 18 років користування номером. А потім дізнатись, що їх сервіс - таке саме лайно? Чи може завтра Київстар почне брикатись? Тут на форумі купа таких самих історій з проблемами Київстара, в тому числі з активацією iMessage.
Post automatically merged:

Я думав тільки в мене ця проблема. Придбав новий се, ходив тиждень із 6с, для цього виганяв есім на фізичну, потім знову на есім із комфортною заміною. Підтримка lifecell запевнила, проблема не на їх боці, надали номер підтримки apple. Там після години балачок та аналізу логів апарату , запевнили, все добре. Чекайте 24 години, якщо не активується, оформлюйте звернення в lifecell і з номером звернення до apple знову. В lifecell тричі було відмовлено у оформленні звернення. Це все тягнеться вже два тижні, по 5 гривень за смс вже і не злічу, скільки списало. Придбав смартфон із 16 ios, оновився до 17, дарма. Здивований що не один такий. Думав щось із есім.
Прям слово в слово моя історія. Я так само думав, що проблема з єСІМ-ом, бо за тиждень до початку проблем як раз переніс свій номер на єСІМ. Але на початку єСІМ працював без проблем, та й швидко здогадався перевірити фізичні картки.
Post automatically merged:

Jukke, а ця маячня і на андроїді присутня чи це примха айфонів?
Яка маячня? Активація номеру? В даному випадку мова йде про епплівські сервіси iMessage та FaceTime, що працюють через почтову адресу (AppleID) або номер телефону. Використання (привʼязка) номеру телефона додає трохи додаткового функціоналу, як-то переадресація СМС на інші пристрої Apple, телефонні дзвінки з планшету та ноутбуку, безшовне перемикання зі звичайного телефонного дзвінка на відео-дзвінок FaceTime тощо.

Чи може подібне бути і на андроїді? Звісно може. Уявіть собі телеграм чи вайбер, що хоче надіслати вам СМС с кодом підтвердження реєстрації на вказаний вами номер телефону, а цей СМС не доходить без жодної видимої причини. А на номери інших операторів - доходить.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Розігнали паніку!
Підвʼязуєте Apple ID і користуєтесь iMessage, FaceTime. Чи у вас «стомілйонів» абонентів пише в iMessage? Ну скажете, повідомите комусь свій Apple ID якщо таке бажання писати в iMessage.
 
Реєстрація
01.02.24
Місто
Київ
Телефон
iPhone 15
Розігнали паніку!
Підвʼязуєте Apple ID і користуєтесь iMessage, FaceTime. Чи у вас «стомілйонів» абонентів пише в iMessage? Ну скажете, повідомите комусь свій Apple ID якщо таке бажання писати в iMessage.
До чого тут паніка? Є проблема і є її обговорення. Використовування виключно AppleID не вирішує проблему:
Використання (привʼязка) номеру телефона додає трохи додаткового функціоналу, як-то переадресація СМС на інші пристрої Apple, телефонні дзвінки з планшету та ноутбуку, безшовне перемикання зі звичайного телефонного дзвінка на відео-дзвінок FaceTime тощо.
Для вас цей функціонал не важливий? Дуже добре. Але проблема присутня, тому тут і обговорюється. Можливо комусь вдасться знайти рішення чи достукатись до сапорту Лайфселу.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
iMessage це не окрема програма, а функціонал звичайного додатку для обміну повідомлень. Активація саме з номером телефону дозволяе отримувати та здійснювати дзівнки або повідомлення на всіх девайсах з единим AppleID. Не користуватися всім цим можна лише примусово вимкнувши його. Але час від часу телефон все одно буде його вмикати відправляючі смс закордон. Іншими словами, це ті самі MiMessages (які активуються через надсилання міжнародного смс) у Xiaomi або RSC-чати від Google.

У цій темі не обговорють доцільність використання того чи іншого застосунка або телефона.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
але RSC-чати від Google не відправляють платних смс для реєстрації
У 🍎 смс для активації iMessage безкоштовні. Це наші оператори беруть за це бабло, і не хіло так заробляють. У КС 10 грн. така смс.
Але час від часу телефон все одно буде його вмикати відправляючі смс закордон.
Телефон сам нічого не включає. Повторна активація може бути через скидання налаштувань мережі, або скидання телефонна до заводських.

Доречі, цього року, в iOS 18 🍎 впровадить RSC.
 
Зверху