Глюки lifecell

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
У когось були сьогодні проблеми з додзвоном на перенесені номери? До мене не мали змоги зателефонувати, більше того було повідомлення номер не існує.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У когось були сьогодні проблеми з додзвоном на перенесені номери? До мене не мали змоги зателефонувати, більше того було повідомлення номер не існує.
Ні, все ок люди додзвонюються
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
шось зник строк номера по *121#
"нема додаткових балансів"
 
Реєстрація
23.05.23
Місто
Kyiv
Доброго дня.

підкажіть, може раптом хтось стикався...

в мами дві сімки, лайф + водафон, користується лайфом. у баті тільки водафон. коли мама йому телефонує, то батя скидає і передзвонює їй на водафон. поки вони розмовляють, мамин лайф телефонує баті і після розмови в нього відбувається секундний дзвінок від лайфу і далі він висить як пропущений :D

вже і міняли сам апарат, і намагалися відтворити із іншим операторм, але нічого. тільки лайф) таке враження, що ніби якась прихована функція, типу "автодозвон" чи ще щось. в тарифі нічого такого немає. я вже не знаю куди копати...

якщо хтось таке вже проходив, то підкажіть будь ласка :)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Доброго дня.

підкажіть, може раптом хтось стикався...

в мами дві сімки, лайф + водафон, користується лайфом. у баті тільки водафон. коли мама йому телефонує, то батя скидає і передзвонює їй на водафон. поки вони розмовляють, мамин лайф телефонує баті і після розмови в нього відбувається секундний дзвінок від лайфу і далі він висить як пропущений :D

вже і міняли сам апарат, і намагалися відтворити із іншим операторм, але нічого. тільки лайф) таке враження, що ніби якась прихована функція, типу "автодозвон" чи ще щось. в тарифі нічого такого немає. я вже не знаю куди копати...

якщо хтось таке вже проходив, то підкажіть будь ласка :)
Це економія на смс "Вам дзвонили". Це вже дуже давно за замовчуванням, оце ви прокинулись
 
Реєстрація
23.05.23
Місто
Kyiv
Доброго дня.

підкажіть, може раптом хтось стикався...

в мами дві сімки, лайф + водафон, користується лайфом. у баті тільки водафон. коли мама йому телефонує, то батя скидає і передзвонює їй на водафон. поки вони розмовляють, мамин лайф телефонує баті і після розмови в нього відбувається секундний дзвінок від лайфу і далі він висить як пропущений :D

вже і міняли сам апарат, і намагалися відтворити із іншим операторм, але нічого. тільки лайф) таке враження, що ніби якась прихована функція, типу "автодозвон" чи ще щось. в тарифі нічого такого немає. я вже не знаю куди копати...

якщо хтось таке вже проходив, то підкажіть будь ласка :)
Це економія на смс "Вам дзвонили". Це вже дуже давно за замовчуванням, оце ви прокинулись
щось я не зрозумів... "Вам дзвонили" це якщо б мамі на лайф хтось телефонував і їй би прийшло смс, що хтось дзвонив. а тут поки вони розмовляють по водафону, її лайф телефонує баті, і скидає дзвінок, роблячи його "пропущеним")
може й давно, але я б хотів це якось прибрати) якось через оператора цю "фічу" можна вимкнути?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
andriy_cs5, відключи всі переадресації. Але схоже, що воно ні нащо не вплине. Велика махіна налаштована, зараз ніхто рипатись не стане. Дочекайся закриття продажу, може хвранцузи щось понавводять нового, що цей дріб'язок будем згадувати з теплом.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Доброго дня.

підкажіть, може раптом хтось стикався...

в мами дві сімки, лайф + водафон, користується лайфом. у баті тільки водафон. коли мама йому телефонує, то батя скидає і передзвонює їй на водафон. поки вони розмовляють, мамин лайф телефонує баті і після розмови в нього відбувається секундний дзвінок від лайфу і далі він висить як пропущений :D

вже і міняли сам апарат, і намагалися відтворити із іншим операторм, але нічого. тільки лайф) таке враження, що ніби якась прихована функція, типу "автодозвон" чи ще щось. в тарифі нічого такого немає. я вже не знаю куди копати...

якщо хтось таке вже проходив, то підкажіть будь ласка :)
Це економія на смс "Вам дзвонили". Це вже дуже давно за замовчуванням, оце ви прокинулись
щось я не зрозумів... "Вам дзвонили" це якщо б мамі на лайф хтось телефонував і їй би прийшло смс, що хтось дзвонив. а тут поки вони розмовляють по водафону, її лайф телефонує баті, і скидає дзвінок, роблячи його "пропущеним")
може й давно, але я б хотів це якось прибрати) якось через оператора цю "фічу" можна вимкнути?
Послуга «Переадресація викликів» на автовідповідач. Підключити: Лінія зайнята: **67*5100#; не відповідає: **61*5100#; відключено/поза зоною: **62*5100#; завжди: **21*5100#. Відключити переадресацію: ##002#
 
Реєстрація
23.05.23
Місто
Kyiv
Послуга «Переадресація викликів» на автовідповідач. Підключити: Лінія зайнята: **67*5100#; не відповідає: **61*5100#; відключено/поза зоною: **62*5100#; завжди: **21*5100#. Відключити переадресацію: ##002#
"переадресація" це ж для вхідних дзвінків, а тут лайф сам дзвонить) щось типу автодозвону виходить...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
і скидає дзвінок, роблячи його "пропущеним")
"переадресація" це ж для вхідних дзвінків, а тут лайф сам дзвонить) щось типу автодозвону виходить...
Послуга «Переадресація викликів» на автовідповідач. Підключити: Лінія зайнята: **67*ABCD#;
Краще на біповий номер переадресовуй
 
Реєстрація
23.05.23
Місто
Kyiv
і скидає дзвінок, роблячи його "пропущеним")
"переадресація" це ж для вхідних дзвінків, а тут лайф сам дзвонить) щось типу автодозвону виходить...
Послуга «Переадресація викликів» на автовідповідач. Підключити: Лінія зайнята: **67*ABCD#;
Краще на біповий номер переадресовуй
я мабуть чогось не розумію))

спробую ще раз пояснити:
1) у мами дві сімки - лайф та водафон
2) коли вона хоче порозмовляти з батєю (в нього тільки водафон), то дзвонить йому з лайфа. батя скидає і передзвонює їй на водафон
3) поки вони розмовляють, то мамин лайф сам телефонує баті, а так як він зайнятий (у нього починає там пікати) і коли вони вже порозмовляли, то у баті трапляється секундний виклик від мами і висить пропущений.

я не знаю як тут може допомогти налаштування переадресації для вхідних, якщо лайф робить вихідний. я на всякий спробував ті коди і нічого не дало.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я активував давніше, і більше такого секундного дзвінка немає.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Прийшло 72 грн на рахунок. Залишилось 56 грн ( -16 грн) в мій лайфселл не видно куди витрачені. В чаті оператор також не бачить куди були витрати.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Тарнопіль
Телефон
iPhone 14
Прийшло 72 грн на рахунок. Залишилось 56 грн ( -16 грн) в мій лайфселл не видно куди витрачені. В чаті оператор також не бачить куди були витрати.
Вітаємо в світі резервацій)
Напевно зарезервувало кошти під інтернет, переведи телефон в 2g/3g повинні повернутись.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Прийшло 72 грн на рахунок. Залишилось 56 грн ( -16 грн) в мій лайфселл не видно куди витрачені. В чаті оператор також не бачить куди були витрати.
Вітаємо в світі резервацій)
Напевно зарезервувало кошти під інтернет, переведи телефон в 2g/3g повинні повернутись.
Теж про це подумав.
Post automatically merged:

Прийшло 72 грн на рахунок. Залишилось 56 грн ( -16 грн) в мій лайфселл не видно куди витрачені. В чаті оператор також не бачить куди були витрати.
Вітаємо в світі резервацій)
Напевно зарезервувало кошти під інтернет, переведи телефон в 2g/3g повинні повернутись.
З чату: Резервації за номером немає. Щодо витрат, інформація ще не оновилася, тому рекомендую звернутися до нас повторно через 1 год, і ми перевіримо дані
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
cat, у лайфа есть такая особенность. В случае если проблема не стандартная ответа одного оператора мало. Более того живой оператор предпочтительнее чатов. Как правило раза с пятого что то ответят путнее.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як у Вас з мережею? Мережа Lifecell зникла. Сім зареєструвалася в мережі КС.
В мене було вночі навпаки. КС не витримав вимкнення електрики, випав в роумінг Лайфа. Можливо в тебе Лайф розрядився?
 
Зверху