Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
БС перевантажена не через YouTube чи Instagram, а через велику кількість терміналів.
Якраз не через кількість терміналів, а через обсяг трафіку. А що генерить найбільший трафік? Потокове відео і торренти. З торрентами вже навчилися боротися. Залишилося відео. А воно доволі популярне в часи блекаута.
Бо що ще робити, як не втикати в екран смартфона на сміхуйочки/цицьки/відеблохерів і відеоблохересс.
Подивіться на кількість з'єднань та об'єм при завантаженні сайту. З деякими сайтами із прихованими відео-рекламами не потрібен Youtube щоб перевантажити БС. Спробуйте посерфити по інтернету на телефонах 2013-2015 років, вони будуть тормозити.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Базовій станції пофіг на кількість з'єднань. Вона банально рутить трафік через себе, без обробки встановлення кожного окремого зTCP/UDP-з'єднання.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Придзвінку на +380 (8947) 7 ****
атлантіс телеком
Мене чути добре я нічого не чую
З кс і лс все чудово чути
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
089 - то оператори IP телефонії, а не мобільного зв'язку. Тому не дивно, що про них ніхто не чув.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
webivan, Я так понимаю они редко используют?. Или. Я и фирм не видел. Правда раз в мясном видел. Служба поддержки 089 итд. Если есть предложения . Пока был в очереди заметил. Так 0800.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Alik iv ну я періодично бачу цей код у номерах підтримки міжнародних сервісів в Україні.
А загалом бізнес надає переваги мобільним номерам, бо вони зрозуміліші для кінцевого користувача.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Alik iv ну я періодично бачу цей код у номерах підтримки міжнародних сервісів в Україні.
А загалом бізнес надає переваги мобільним номерам, бо вони зрозуміліші для кінцевого користувача.
webivan, Плюс на них звонить дорого. Раньше так точно. А 0800 и красиво звучит.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Alik iv ну я періодично бачу цей код у номерах підтримки міжнародних сервісів в Україні.
А загалом бізнес надає переваги мобільним номерам, бо вони зрозуміліші для кінцевого користувача.
webivan, Плюс на них звонить дорого. Раньше так точно. А 0800 и красиво звучит.
Мої хвилини які входять в абонку на цей номер використовуються без проблем
Як в кс так і в лс і вф тільки що через водафон не чути нічого
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Сьогодні помітив що водафон на почав обмежувати швидкість на Ютубі до 2-х мегабіт, при цьому інтернет працює нормально обмежуючись швидкістю мережі на 4g 50-70 мегабіт, переставляння сім в другий телефон результату не дає, до оператора додзвонитись нереально.
У мене така сама проблема, з'явилася 1-2 тиждні назад. Але якщо включити впн то інстаграм, тикток, телеграм, ютуб працює без обмеження по швидкістю.
 
Реєстрація
13.12.22
Місто
Харків
Не оновлюється витрата моб. інтернету (*101*4#) вже протягом декількох годин. До цього оновлювалося одразу з точністю до мегабайта як тільки відключав моб. інтернет. У Мій Водафон оновлюється.
 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
От швидкість на 3G і LTE (12 Мбіт і 18 відповідно)
А так вантажаться: Телеграм, Інстаграм, ФБ і ряд інших сервісів:
Для чого шейпити неперевантажену мережу?
P.S. Київстар 3-4 Мбіта, вантажить ВСЕ включно з цими скрінами на форум.
в мене теж саме спідтест показує 40 мегабіт , а ютуб фулхд не тяне, увімкнув впн і все ок, всім на замітку.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна і шейпи Водафона.
У моєму досвіді Vodafone працює стабільно та повільно, а Київстар працює хвилину на нормальній швидкості та хвилину не працює взагалі (іноді просто не працює при нормальній силі сигналу).
Не знаю що краще.

Вибір між піками точеними та шейпами навороченими.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
В мене теж є шейп у Джойсі в Ютубе, навіть в межах тих 30Гбтів, котрі повинні бути на великій швидкості. Двічі турбував підтримку. Складали заявку. Відповідь: обмеження за номером немає. А фактично обмеження є. Через те є питання до тих, хто має контракт за 350грн, де взагалі не повинно бути обмежень. Чи точно немає? Чи така сама ситуація зі швидкістю, але за більші гроші?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Останні декілька днів із вимкненням світла повністю зникає Водафон, причому навіть там, де світло не вимикають й базова станція точно живиться :(
 
Зверху