Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Треба підключити акцію яка висіла на номері.
Шось мені підказує, що акції вже давно відрубали. В кого мВФ працює? Є пропозиції по номеру?
Сегодня смс пришло, пополнится на 10 что бы получить 99% скидки.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Треба підключити акцію яка висіла на номері.
Шось мені підказує, що акції вже давно відрубали. В кого мВФ працює? Є пропозиції по номеру?
Працює, вчора був РБА/399, зник.
dzidzio, на іншому номері є. Два гіги для друзів.
Але перезаходити в додаток важко.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Ну повинен же бути у оператора якийсь запас міцності. А то наплив абонентів, а може вітерець ще подув не в ту сторону... Гівно а не оператор. А якщо ще акцію відрубали то я їм цього не пробачу. Місяцями висіла акція 99% знижки. А зараз Київстар здох і акція була б доречною.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Ну повинен же бути у оператора якийсь запас міцності. А то наплив абонентів, а може вітерець ще подув не в ту сторону... Гівно а не оператор. А якщо ще акцію відрубали то я їм цього не пробачу. Місяцями висіла акція 99% знижки. А зараз Київстар здох і акція була б доречною.
Так в чём проблема? Пополняй счёт на 10 гривен и набирай *101*444#
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Мої здогадки, що прикрили доступ в мійводафон, щоб білінг витягував і оперативно виконував більш базові операції з нарахування і тарифікації послуг в умовах (імовірних) пікових навантажень. А всякі зміни тарифів і активації послуг через мійводафон можуть трохи зачекати.
Можливо, вночі запрацює
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Так в чём проблема? Пополняй счёт на 10 гривен и набирай *101*444#
Я повинен впевнитися що акція ще є і що саме так треба робити. А як впевнитися що акція ще є? Оператору теж не можу додзвонитися.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
В связи с известными событиями пополнил вчера голодающий номер Водафона, закинул 1900 грн и активировал через кабинет на сайте (успел до его отключения) ГБА за 1760 грн, после чего кабинет сдох и там. Номер работает, ГБА активировалось и вроде все в порядке, НО - с утра вдруг получаю СМС что мне успешно активирована услуга Online PASS за 30 грн которую я естественно не заказывал и заказать бы не смог в принципе т.к. ни приложение, ни кабинет на сайте не работает. Вопрос - эти 3.14сы совсем офигели так нагло воровать деньги?

Vodafon.jpg
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Dmytro_Dnepr,
дык, а нафига при ценнике услуги в 1760 грн - скармливать опсосу 1900 грн... VF расценил это как "Вас бохатых х@й поймешь" и по горячему начал колпашить на подключение всякого хлама :zek:
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Dmytro_Dnepr,
дык, а нафига при ценнике услуги в 1760 грн - скармливать опсосу 1900 грн... VF расценил это как "Вас бохатых х@й поймешь" и по горячему начал колпашить на подключение всякого хлама :zek:
У меня Device L - там пакетных минут нет совсем, только трафик, вот и пополнил с запасом на случай если надо будет позвонить. Ну а тут и Водофон подсуетился по принципу - "тихо с3.14дил и ушел - называется нашел". (с)
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Dmytro_Dnepr,
ну, если серьезно, в свете последних событий - удивляться нечему. Сбои от прилива новых абонов есть и еще будут - со временем все устаканится и VF думаю вернет (естессно при указании фактов) то что с@издил в горячке ажиотажа... :cool:
 

blacksn

Samsung Galaxy Note 10
Реєстрація
09.08.10
Місто
Луцьк
Телефон
Samsung Galaxy Note 10
Що ці київстарівські дикуни хочуть від Ватафона, що до оператора не можна достукатись. Не знають як рахунок поповнити?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Що ці київстарівські дикуни хочуть від Ватафона, що до оператора не можна достукатись. Не знають як рахунок поповнити?
Дикуни це якраз таки Vodafone. Підгрузили трохи мережу і вже приїхали. MVF не працює, поповнити рахунок черга, в Хмельницькому вже розриви дзвінків почались. У Lifecell в нашому місті набагато більше абонентів, а все працює як годинник.
 

blacksn

Samsung Galaxy Note 10
Реєстрація
09.08.10
Місто
Луцьк
Телефон
Samsung Galaxy Note 10
Через застосунок банку, але буде черга до зарахування та підключення послуг
та я це знаю, РБА в дружини не активувався, неможливо додзвонитись. Я прочитав, що кс-додіки штурмують Ватафон, питають про MNP і чому не працює нацроумінг. Невже незрозуміло і так.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
В связи с известными событиями пополнил вчера голодающий номер Водафона, закинул 1900 грн и активировал через кабинет на сайте (успел до его отключения) ГБА за 1760 грн, после чего кабинет сдох и там. Номер работает, ГБА активировалось и вроде все в порядке, НО - с утра вдруг получаю СМС что мне успешно активирована услуга Online PASS за 30 грн которую я естественно не заказывал и заказать бы не смог в принципе т.к. ни приложение, ни кабинет на сайте не работает. Вопрос - эти 3.14сы совсем офигели так нагло воровать деньги?

Ну в общем это я поторопился написать что ГБА они активировали. Оказывается нет, не смотря на смс что оно активировано в приложении показывает что в процессе активации. Походу украли не только 30 грн за пасс который я не заказывал, но и 1760 грн за ГБА которую так и не активировали с 12 числа. Зато Online PASS который я НЕ заказывал - подключен и деньги за него тоже списаны.

Post automatically merged:

ска просто нет слов, просто кидалы. И естественно ни один чат не доступен как и горячая линия.
Screenshot_20231214_115149_My Vodafone.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.12.16
Місто
Чернівці
В связи с известными событиями пополнил вчера голодающий номер Водафона, закинул 1900 грн и активировал через кабинет на сайте (успел до его отключения) ГБА за 1760 грн, после чего кабинет сдох и там. Номер работает, ГБА активировалось и вроде все в порядке, НО - с утра вдруг получаю СМС что мне успешно активирована услуга Online PASS за 30 грн которую я естественно не заказывал и заказать бы не смог в принципе т.к. ни приложение, ни кабинет на сайте не работает. Вопрос - эти 3.14сы совсем офигели так нагло воровать деньги?

Ну в общем это я поторопился написать что ГБА они активировали. Оказывается нет, не смотря на смс что оно активировано в приложении показывает что в процессе активации. Походу украли не только 30 грн за пасс который я не заказывал, но и 1760 грн за ГБА которую так и не активировали с 12 числа. Зато Online PASS который я НЕ заказывал - подключен и деньги за него тоже списаны.

Post automatically merged:

ска просто нет слов, просто кидалы. И естественно ни один чат не доступен как и горячая линия.
Спробуйте написати їм в приват на фейсбуці. Мені раніше там неодноразово допомагали.
 
Зверху