Гумор

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Ось воно - яке

У Х В А Л А
Колегія прийшла, хоч нікуди і не виходила, до переконання, що оскаржуючи висновок суду – « МІЙ СУД – МОЇ ПРАВИЛА», захисник посягає на судову незалежність, що є неприпустимим у правовій державі.
Оцінюючи доводи прокурора про те, що йому незрозумілі висновки суду,колегія зазначає, у фейсбуці на сторінці ВС вказано : « Якщо треба роз’яснювати, то не треба роз’яснювати».
Суд вкотре наголошує, незгода апелянта з вироком, не є підставою для його скасування. Оскільки апеляційна скарга – є форма незгоди з судовим рішенням, то й відсутні підстави для її задоволення.
Колегія перевірила доводи апелянта про, начебто, порушення, на його легковажну думку, судом вимог закону про таємницю наради суддів, а саме знаходження головуючого під час прийняття рішення в Римі.
Суд констатує, що законом не передбачено місце, де повинна знаходитись нарадча кімната. Це може бути готель, кабінет, квартира, інше приміщення. Крім того, міркування над рішенням – це складний процес, який потребує спілкування з природою, свіжого повітря, здорової їжі. Отже, законом не заборонено відвідування суддею бібліотек, пляжів, культурних та малокультурних закладів під час роздумів над прийняттям рішення іменем держави.
Суд наголошує, вирішальне значення має не місце, а умови прийняття рішення, яки унеможливлюють тиск на суддю.
За таких обставин, колегія керується Римським постулатом « JUDGE*S LEAVS MATTER».
Доводи обвинуваченого про те, що йому не надано кваліфіковану юридичну допомогу, колегія також ретельно розглянула.
Як убачається з офіційного відеозапису судового засідання, захисник дійсно не задавав питань, не заявляв клопотань, не надавав доказів і весь час дивився в телефон. Але це не свідчить про його некомпетентність. Це стратегія і тактика захисту, і жодна особа, крім бухгалтера, який нараховує гонорар, не вправі втручатись в адвокатську таємницю.
Довідкою БПД підтверджено, що знання та професійні навики адвоката відповідають стандартам правової допомоги, а інших адвокатів у них немає.
Таким чином, колегія вважає, що кошти платників податків витрачаються не дарма і керується ст.3 Кодексу Наполеона – «ZAKATAY GUBU» .
Суд перевірив доводи потерпілого про те, що йому не повернули викрадені гроші і автомобіль та знаходить їх обґрунтованими.
Судом першої інстанції встановлено, що викрадене майно заходиться у колишнього слідчого по справі, якого звільнили з поліції.
За таких обставин, колегія визнає за потерпілим право на звернення до суду для оскарження дій слідчого, але його апеляція, обурення, сум, як і все інше, не впливають на правильність висновків суду першої інстанції, тобто не мають значення.
Наведені висновки узгоджуються з усіма рекомендаціями , директивами ЄС, рішеннями ЄСПЧ ( Женя, вставь любое дело. Все равно их не читают) та сталою практикою ВС.
Ухвала, безумовно може бути оскаржена, але сенс? Гроші не повернуть, іншого адвоката не призначать та і такої колегії для нового розгляду більш не знайдеш.

першоджерело
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Як вам отримати лист з такою темою?

1643373681980.png

Я аж ледь гречкою не поперхнувся, поки не побачив адресата.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
А які дерева для електронного листа?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А які дерева для електронного листа?
Ну які ще, звісно, що електронні! Ти ніколи не бавився у гру "ферма"? Там вирощують електронні дерева для електронних листів.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

AL1

Реєстрація
22.12.09
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung A50
icb bin, про раковину, это российский культурный код, у нас их раскладка не поддерживается софтверно
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Ролевые игры по-уральски.
:ROFLMAO:
"Добрый день, хочу рассказать и
посоветоваться. Я замужем, двое детей,
муж из более богатой семьи чем я. Он не
когда не попрекает меня этим, если не
наши ролевые игры. Мы отдаем детей
бабушке и едим в Анвар гипер. Он на
машине, ая на автобусе.Хожу по магазину,
и рассматриваю продукты, но в корзину
ничего не кладу. Муж ходит за мной,
наблюдает, и потом небрежно спрашивает:-
Девушка у вас что нету денег?! Я говорю что
нет... И он предлагает купить и довезти до
дома. Покупает мне продукты, колбасу,
кабачковую икру и макароны.Подвозит, мы
поднимаемся и он с порога говорит:- Ты что
шлюха хотела нахаляву кабачковой икры
пожрать! И берет меня грубо, я конечно не
против жёсткого секса, но меня заебало
играть нищенку! Я пыталась поменять
сценарий, но все сводиться к одному что я
нищенка... Нормально ли это?? Можно
опубликовать анонимно... "
14:03 - 17 окт 2018г.
 

viktoralex

Циничный реалист
Реєстрація
04.12.12
Місто
Ахтырка
Телефон
Redmi 7A
Ролевые игры по-уральски.
:ROFLMAO:
"Добрый день, хочу рассказать и
посоветоваться. Я замужем, двое детей,
муж из более богатой семьи чем я. Он не
когда не попрекает меня этим, если не
наши ролевые игры. Мы отдаем детей
бабушке и едим в Анвар гипер. Он на
машине, ая на автобусе.Хожу по магазину,
и рассматриваю продукты, но в корзину
ничего не кладу. Муж ходит за мной,
наблюдает, и потом небрежно спрашивает:-
Девушка у вас что нету денег?! Я говорю что
нет... И он предлагает купить и довезти до
дома. Покупает мне продукты, колбасу,
кабачковую икру и макароны.Подвозит, мы
поднимаемся и он с порога говорит:- Ты что
шлюха хотела нахаляву кабачковой икры
пожрать! И берет меня грубо, я конечно не
против жёсткого секса, но меня заебало
играть нищенку! Я пыталась поменять
сценарий, но все сводиться к одному что я
нищенка... Нормально ли это?? Можно
опубликовать анонимно... "
14:03 - 17 окт 2018г.
Ну можно попытаться вернуть хотя бы палку колбасы... :D
Забыл добавить, что батон нужно предварительно смазать кабачковой икрой, чтобы легче вошла было вернуть.
 
Останнє редагування:
Зверху