Дебати про подальшу долю lifecell або фантазії на Червоному

Яку назву мережі (бренд) буде мати куплений lifecell?

  • Fracell

    Голосів: 0 0.0%
  • Free mobile

    Голосів: 6 9.1%
  • Iliad (Іліада)

    Голосів: 1 1.5%
  • life:) / lifecell

    Голосів: 22 33.3%
  • Lifeplay / Play

    Голосів: 13 19.7%
  • LifeStyles

    Голосів: 0 0.0%
  • Orange Ukraine / Orange UA

    Голосів: 18 27.3%
  • T‑Mobile

    Голосів: 0 0.0%
  • viecell / Cellavie

    Голосів: 1 1.5%
  • не підтримую жодного варіанту

    Голосів: 5 7.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    66

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Моя подопечная только на днях сим life на 4G поменяла, с 2012-го года пользовалась. Я сам не знал, что в моей корпе такие остались.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Щось не зрозумів, а чому такі поминальні нотки?

Ну продали, то й продали. Це ж вільний світ, капіталістична економіка!
Радіти треба що покупець знайшовся :)

З осрбистого досвіду.У мене кілька карток лайфу, перша з яких була контрактна ще зі середини нульових.
Потім потроху появли щемити той контракт аж до того, що я років 12 тому пішов і зробив міграцію того номеру на пріпед.

І з тих пір все чудово.
 

vlad 007

Закупник
Реєстрація
04.12.12
Місто
Київ
Телефон
Nokia C31, TAB 738, A1
Враховуючи, що француз скуповує активи в форматі мобільний+дротовий, то, можливо, що Лайф - не останнє його придбання і якийсь Тріолан (судячи по духу авантюризму француза) також його може зацікавити.
Дивлючись на діючі об'єднуючі тарифи Датагруп та Воля-кабель з Лайфселл думаю наступні будуть саме вони
 
Останнє редагування:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Та народ, ще не було ніякої інформації ні від АМКУ, ні від самого оператора, ніякого інтерв'ю, коментаря від офіційних осіб, максимум маємо, це звіт KAP.
А тут вже:
-коли нові тарифи
- яка буде назва
- чи буде BIP
- а що з цінами буде
Ну з усього цього суттєвим є лише БІП. Цікаво, у Плей є аналогічний софт?
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Моя версія назви оператора Lifeplay. :( Чисто моя власна суб'єктивна думка бо страшно, сумно і гірко на серці. Не бачу тут резону в заробітку коли так хакнули вічно лідируючих синіх, а жовтим думаю що по інфраструктурі що по мережі до синіх ой як далеко напевно
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
жовтим думаю що по інфраструктурі що по мережі до синіх ой як далеко напевно
З того що бачу у Львові, дійсно БС менше та сигнал на загал слабший.
Попри то навіть минулого року в блекаути додзвонитися з лайфу було простіше, аніж з кісти.
 
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Тарифы поднимут...это ведь надо будет денежку, на покупку затраченную, отбивать...
К тому же, французы жадные. (Я читала недавно в Интернете, что самые жадные в Европе-это немцы и французы. Насчет немцев не знаю, а насчет французов-таки "Укрсиб" же 😄)

Название, вангую, будет в духе "Fracell" 😄
Ну или "Виселл" (Ви-это на французском Жизнь. Лайф же 🙂)
Уже представляю, как будут краснеть мужчины при знакомствах:
-Позвони мне вечером. Виселл у меня. 😀
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Тарифы поднимут...это ведь надо будет денежку, на покупку затраченную, отбивать...
Не зможуть підняти тарифи вище конкурентів - спровокують відтік абонентської бази.
Більш ймовірно що почнуть будувати свою екосистему: брендовані телефони, провайдери інтернету, радіо, ТВ і т.п. але, це не буде в моменті, найближчий рік нічого не зміниться.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
брендовані телефони
Це не зайшло у нас із самого початку мобільного звʼязку, і тепер не буде. Тим більше, операторскі смарти ніби вже ніхто не випускає, тільки дисконти на контракті.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Имя знакомо многим,
Гікам? Але ж не пересічним.
Ще колись були брендовані телефони, памʼятаю в мене 3310 здається з їх логотипом була, але ж це було років 20 назад, зараз про той бренд точно ніхто не знає нічого
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Уже представляю, как будут краснеть мужчины при знакомствах:
-Позвони мне вечером. Виселл у меня. 😀
Якщо при знайомстві в 2023 році називати свого оператора, то це вже триндець.😂 Навіщо?

Ну хіба що якщо зараз половина сімʼї в Польщі з їх плюсом, і буде дешевий звьязок між країнам з цим оператором, то будуть іншу половину сімʼї яка в Україні переводити на наш плюс.
але скільки там таких людей. В Польщі не так багато наших, Польща то транзит до Німеччини.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
а насчет французов-таки "Укрсиб" же 😄)
Один з небагатьох банків, якщо не єдиний безкоштовним СЕП на Юріків/ФОПів без обмежень. У більшості інших в кращому випадку 20к на місяць і на платіж.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
брендовані телефони
Це не зайшло у нас із самого початку мобільного звʼязку, і тепер не буде. Тим більше, операторскі смарти ніби вже ніхто не випускає, тільки дисконти на контракті.
Я так зрозумів що мова йде про залочені телефони так як колись було в UMC.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
webivan,
Я частное лицо 🙂
Ни в коей мере с Вами не спорю, просто мне как-то попалась статья про Укрсиб, где описывалась их стратегия/политика.
Так вот, там было написано, что ориентация на простых клиентов у них слабая, ибо основное направление - это кредиты и бизнес.
А обычные клиенты - поскольку постольку. 🙂
При такой политике вряд ли будут слишком волноваться простыми людьми.
Приват как-то дружественней. Это не реклама, просто у меня там тоже счет есть, могу немножко сравнить 🙂

Но еще раз поаторяю: я не для спора пишу, просто мысли вслух 🙂
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Тарифы поднимут...это ведь надо будет денежку, на покупку затраченную, отбивать...
К тому же, французы жадные. (Я читала недавно в Интернете, что самые жадные в Европе-это немцы и французы. Насчет немцев не знаю, а насчет французов-таки "Укрсиб" же 😄)

Название, вангую, будет в духе "Fracell" 😄
Ну или "Виселл" (Ви-это на французском Жизнь. Лайф же 🙂)
Уже представляю, как будут краснеть мужчины при знакомствах:
-Позвони мне вечером. Виселл у меня. 😀
Назва Viecell будет відбивати у маркетингової аудиторії бажання :) вангую що щось типу Cellavie (селяві) це життя буде менш репутаційно травматичним для сприйняття бренду. Імхо
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Тарифы поднимут...это ведь надо будет денежку, на покупку затраченную, отбивать...
К тому же, французы жадные. (Я читала недавно в Интернете, что самые жадные в Европе-это немцы и французы. Насчет немцев не знаю, а насчет французов-таки "Укрсиб" же 😄)

Название, вангую, будет в духе "Fracell" 😄
Ну или "Виселл" (Ви-это на французском Жизнь. Лайф же 🙂)
Уже представляю, как будут краснеть мужчины при знакомствах:
-Позвони мне вечером. Виселл у меня. 😀
Назва Viecell будет відбивати у маркетингової аудиторії бажання :) вангую що щось типу Cellavie (селяві) це життя буде менш репутаційно травматичним для сприйняття бренду. Імхо
От прикол буде, якщо вони знову стануть Life
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Напевно все таки Free Mobile
 
Зверху