Державна електронна пошта mail.gov.ua

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Мне не получилось зарегистрироваться через КЭП Привата, пришлось обычным способом.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Мне не получилось зарегистрироваться через КЭП Привата, пришлось обычным способом.
Так само, видав якусь нульову помилку. При реєстрації звичайним способом система повідомила, що я вже зареєстрований.... Як той пароль знайти чи відновити? Адміну написав, але чи там хтось читає те все діло...

Скажіть, наскільки ци сервісом користуються? Наскільки йому можна довіряти?
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Andryuha, в настройках гмыла настроить автосбор через pop3.
А можно подробнее? Имеется ввиду стандартный импорт почты в настройках гугл или настройка в почтовом приложении на смортфоне?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Andryuha, в настройках гмыла настроить автосбор через pop3.
А можно подробнее? Имеется ввиду стандартный импорт почты в настройках гугл или настройка в почтовом приложении на смортфоне?
В налаштуваннях гугл.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Якщо забули пароль на "державну скриньку", ось такий алгоритм пропонує адміністратор 😱:

...

Логін для фізичної особи – це ідентифікаційний податковий номер. У разі відсутності ідентифікаційного номеру – серія (латинськими літерами) та номер паспорту громадянина.
Пароль Ви встановили самостійно в день реєстрації.
Пароль повинен містити цифру, латинську велику та маленьку букви, мінімальна кількість символів – 6.

Для того, щоб зазначити або змінити альтернативну пошту і відновити доступ до облікового запису в системі mail.gov.ua, слід звернутись в Державне підприємство «Центр судових сервісів» за електронною адресою [email protected].

ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС (КЕП):

· надіслати заяву, засвідчену КЕП, у вигляді вкладення до листа.
Приклад тексту заяви для фізичної особи:

ДП «Центр судових сервісів»
вул. Дмитрівська, 18/24, м. Київ, 01054
_________________________________________
(Вказати ПІБ, адресу, телефон заявника)

Заява

Я, ПІБ (вказати прізвище, ім’я та по батькові), ІПН (вказати ідентифікаційний номер платника податків), паспорт (вказати серію і номер паспорту) втратив(ла) дані доступу до облікового запису в поштовій системі "mail.gov.ua". Прошу відновити доступ до моєї поштової скриньки, підтверджуючі документи ідентифікації особи додаю. Повідомлення з посиланням для встановлення нового пароля прошу надіслати на мою електронну пошту (вказати особисту/альтернативну електронну пошту).

Дата Підпис


ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ (КЕП):


В листі потрібно зазначити причини надання інформації (втрата логіна/пароля, інша причина), додати заяву та належним чином завірені копії документів, що засвідчують фізичну особу:
· перша сторінка паспорту або ID-картка з обох сторін;
· ідентифікаційний номер платника податків.

Обов’язково на кожній сторінці копій власноруч зазначте "Згідно з оригіналом", залиште особистий підпис, зазначте Ваше ПІБ та поточну дату засвідчення копії. Копії мають бути належної якості, щоб на них можна було прочитати весь текст документа, чітко було видно всі реквізити, поля документа не було порушено.

В заяві (приклад див. нижче) про надання доступу потрібно вказати електронну адресу, на яку Вам буде надіслано відповідь.
Після того, як адміністратор отримає Вашого листа із заявою та зазначеними вище копіями документів, Вам буде надана можливість встановити новий пароль. На надану Вами альтернативну поштову скриньку буде надіслано лист для встановлення нового пароля. У разі відсутності листа перевірте також папку СПАМ.

Приклад тексту заяви для фізичної особи:

ДП «Центр судових сервісів»
вул. Дмитрівська, 18/24, м. Київ, 01054
_________________________________________
(Вказати ПІБ, адресу, телефон заявника)

Заява

Я, ПІБ (вказати прізвище, ім’я та по батькові), ІПН (вказати ідентифікаційний номер платника податків), паспорт (вказати серію і номер паспорту) втратив(ла) дані доступу до облікового запису в поштовій системі "mail.gov.ua". Прошу відновити доступ до моєї поштової скриньки, підтверджуючі документи ідентифікації особи додаю. Повідомлення з посиланням для встановлення нового пароля прошу надіслати на мою електронну пошту (вказати особисту/альтернативну електронну пошту).

Дата Підпис


PS Мрак 🤐
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Никак вообще, как я понимаю, нельзя адрес сделать не цифровой?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Фактически, если бы хорошо продумать проект, то идея госпочты интересная и обещающаяся. Текущая реализация очень сильно отстаёт от современных возможностей. Уныло. :(

Настроить IMAP мне не получилось, из настроек нашёл через POP3/SMTP (искал через google). В идеале можно было запустить Exchange server.
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Фактически, если бы хорошо продумать проект, то идея госпочты интересная и обещающаяся. Текущая реализация очень сильно отстаёт от современных возможностей. Уныло. :(

Настроить IMAP мне не получилось, из настроек нашёл через POP3/SMTP (искал через google). В идеале можно было запустить Exchange server.
Супер. Спасибо. Настроил на апк Gmail на телефоне. А то меня смущала связка почты Gmail и Mail.gov.ua - если не дай бог взломают гугл почту и так много информации может уйти, и если ещё доступ к официальной почте, то это будет полный трэш
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
не дай бог взломают гугл почту
Разве что физически украдут одно из устройств, где прописан аккаунт. В остальных случаях, даже без 2FA (линк Себастьян Перейро) гугл при попытке входа с нового устройства затребует подтверждение на одном из устройств, и в случае отсутствия подтверждения - откажет во входе, а легитимный владелец сразу узнает о попытке.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кстати, IMAP без проблем, но SMTP сервер у меня так и не удалось настроить, ни в автомате, ни ручным перебором настроек..
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Мужики, я так понимаю, появилась какая-то важная петиция, которую надо подписать держпоштою?
Что за петиция?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху