Де ви хотіли б жити?

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Мені ніхто не платить, що заробив - то моє. До речі, питання, в яких країнах найсприятливіші умови для "фопа", бо "на дядю" працювати, мабуть, вже не зможу... Хіба що дуже притисне, або за мобілізацією)
Залежить від того, що у твоєму розумінні "сприятливі умови". Якщо мова про податки, то в ЄС для "ФОПів" вони найнижчі у Румунії та Болгарії - по 10%. Але там, як і скрізь в Європі є купа ньюансів.
По податок на доходи це одне, а окрім нього є ще Social Security Tax і Health insurance tax.

У Румунії градація така(суми в євро для зручності)

Річний Дохід/ПодатокSocial Security TaxHealth insurance tax
До 3625 євро (не включно)00
3625-7250 євро0362,5 євро
7250-12500 євро1812,5 євро725 євро
Понад 12500 євро3125 євро1250 євро

У Болгарії я не зміг вкурити нормально логіку цих податків для ФОПів.

Але загалом в Європі зазвичай немає різниці в податках для ФОПів і найманих працівників. Часто єдина різниця у тому що якщо ти найманий працівник - то платиш податки з суми зарплати а якщо ФОП - з суми прибутку, тобто можеш виключати з доходів витрати на робочу техніку, витратні матеріали, оренду офісу, чи частину оренди квартири(якщо працюєш з дому)
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Тема доволі зайнятно-пізнавальна, але я так і не зрозумів, чим саме не задовільнило життя в рідному Ужгороді україномовну Selianka ?
В який, до того-ж, ані разу не прилітало.
Біднувато там ся жилося, чи хлопів бракувало?
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Selianka, а як спосіб зміни роботи чи страх її втратити каже про роботящість?
Чим вища зарплата - тим більше людина працює у будь якій країні, і чим менша - тим більше вона від 8 до 17 із годиною обіду.
А впахувати за копійки по 12 годин - це лише про заробітчан, і не тому що вони роботящі.

Амбіції то таке - часто підлеглий з великим досвідом отримуватиме більше за свіжого начальника з амбіціями
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
горіх, европейці дивують, приймаючи у якості біженців жінок і навіть чоловіків-нелегалів не лише з окупованих чи вщент розбомблених територій, а й цілком тилових.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
горіх, краще б вони ті кошти, які виділяють на "біженців" з тилових регіонів, віддавали на ЗСУ.
Причому це ж зовсім не складно, розібратися хто приїхав тому що все втратив і жити нема де, а хто здав свої помешкання в Україні і приїхав по багатше життя нахаляву.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
vatanas, ну а як ти розберешся з Німеччини куди прилітає а де райське життя. Це треба щоб уряди якийсь класифікатор зробили, а це нелегко. Львівська область - наче і далеко і не щодня, але іноді - долітає блєдіна чи мопед. І от як вирішити - безпечно тут чи ні? Тому мабуть вирішили що усюди небезпечно від Чопа до Часова Яра.
Ну а жіноцтво скористалось законним правом. Звісно, багато кого від того бомбить але - все законно. Теоретично уряд Нігерії може вирішити - нам треба українки і їх діти і дати усім українкам прямо в аеропорту громадянство і допомогу мільйон доларів. Має право, а шо. Те що чоловіки не потрібні в Нігерії, бо у них свої є - ну то проблеми українців :) Що ми можем - так пишатися тими жінками які лишились тут поруч.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
як ти розберешся з Німеччини куди прилітає а де райське життя
Та то елементарно. Дивишся на мапу військових дій та окупованих територій, додаєш ще по 20- 50 км прифронтових і надаєш допомогу тільки справжнім біженцям, з реєстрацією звідтам.

Щодо прильотів. Я не знаю жодної особи зі Львова, яка б виїхала зі страху що її вб'є ворожв ракета чи БПЛА.
Натомість є купа знайомих, які поїхали цілими сім'ями пожити собі нахаляву.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
vatanas, ну добре, Київ. Наче і живуть люди, і я, і моя сестра, і мама. Але як сказати що тут безпечно тим людям куди в будинки уламки прилітають? Німці дивляться цю картинку з руїнами і приймають.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
горіх, з Києвом дійсно складніше. Але тут ще багато від людини залежить. Моя мала лише півтора місяця перших місяця війни у Львові пересиділа і вже всередині квітня повернулася домів до Києва. От любить його чомусь і навіть думки ніколи не виникало поїхати пожити десь на заході
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну от зараз тривога по мігах. Влада включає її всюди. Німці бачать - значить небезпечно всюди.
Post automatically merged:

vatanas, то ви ще не чули як страшно в Ужгороді
судячи по тому які там рембо тцкшники то да :)
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
В закордонному паспорті нема поняття прописки; тільки місце народження. Тому ідентифікувати, хто звідки, напевне, неможливо. Та і виїзжала основна більшість на самому початку війни з усієї країни …

Все, що потрібно зробити німцям (європейцям) - забрати забезпечення в тих, хто не працює, з певними винятками (багатодітні одинокі жінки, пенсіонери та інваліди, що не можуть самі себе забезпечувати/обслуговувати). Бо ота хєрота з вивченням мови 2 роки, нічого не роблячи, то якийсь брєд.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Та то елементарно. Дивишся на мапу військових дій та окупованих територій, додаєш ще по 20- 50 км прифронтових і надаєш допомогу тільки справжнім біженцям, з реєстрацією звідтам.
...
новий бізнес-план готов - реєстрація в прифронтових містах
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
зараз тривога по мігах. Влада включає її всюди
Не знаю як де, а у Львові вже місяці два під час тривоги від мігів не закривається Сільпо та базарчик поблизу.
Уяви собі - в Запоріжжі також не закриваються, лише дердавні стр-ри закриваюится на цей час, мабуть у Львові також
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
тільки справжнім біженцям, з реєстрацією звідтам.
Я думаю, у нас десь у третини населення реєстрація не збігається з місцем проживання... У тому вигляді, в якому ця інституція є у нас - вона нормально не функціонує.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ні.', бо тривоги постійно лунають з деякими короткочасними перервами. Я тобі більше скажу - приватні (інших не залишилось) магазини/кіоски не закриваються навіть в Оріхові ;)
 
Зверху