Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Hanter, у мене замінили комутатор і кабель на 8 жильний до мене. У вас обладнання КС в будинку не стоїть?
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Hanter, у мене замінили комутатор і кабель на 8 жильний до мене. У вас обладнання КС в будинку не стоїть?
Звонил тех отдел сказали поставили и заменили, надо ещё тянуть заменить многопарник в патч панель потому что не заводилось под гигабит и потому продляют заявку.
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Hanter так поросіть монтажників, щоб вас напряму підключили до світча, в обхід патч-панелі, а коли поставлять патч-панель з гігабітними портами, то перепідключать вас через неї. Хоча якщо у вас ОСББ, то може так і не прокатити.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Hanter так поросіть монтажників, щоб вас напряму підключили до світча, в обхід патч-панелі, а коли поставлять патч-панель з гігабітними портами, то перепідключать вас через неї. Хоча якщо у вас ОСББ, то може так і не прокатити.
Монтажник сказал ждать ниче делать не будет дом на управлении управляюча компания бывший жэк как бы.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Новый провод многопарник на больше пар елементарно даже подрядчик про это говорил.
Це модернізація Абонентських ліній, а не патч-панелі. І, якщо я правильно зрозумів, це все господарство не є власністю київстара.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Це модернізація Абонентських ліній, а не патч-панелі. І, якщо я правильно зрозумів, це все господарство не є власністю київстара.
Точно не знаю там два маленьких ящика вот туда многопарник новый вместо старого надо тянуть потому что не делалось под гигабит, сколько ещё ждать даже без понятия.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Це модернізація Абонентських ліній, а не патч-панелі. І, якщо я правильно зрозумів, це все господарство не є власністю київстара.
Точно не знаю там два маленьких ящика вот туда многопарник новый вместо старого надо тянуть потому что не делалось под гигабит, сколько ещё ждать даже без понятия.
Можно сидеть и строчить на форуме в ожидании чуда а можно попробовать договорится с монтажником и чудо свершится
 
Реєстрація
11.10.22
Місто
Kyiv
Здравствуйте. Может не то место для этого вопроса выбрал, но всё же:

Пользуюсь услугами провайдера "Воля" и пришла мысля попробовать домашний интернет + ТВ от Киевстара, но при просмотре "покрытия" удивился - мой дом (а может и район) не покрывает (недалеко от центра Киева). Может у кого есть перечень условий или типа того (кол-во желающих квартир в доме на подключение и тд) для того, что б домашний интернет (и прочее) Киевстар провёл?

Или не запаривать людей и обратиться в поддержку Киевстара.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Здравствуйте. Может не то место для этого вопроса выбрал, но всё же:

Пользуюсь услугами провайдера "Воля" и пришла мысля попробовать домашний интернет + ТВ от Киевстара, но при просмотре "покрытия" удивился - мой дом (а может и район) не покрывает (недалеко от центра Киева). Может у кого есть перечень условий или типа того (кол-во желающих квартир в доме на подключение и тд) для того, что б домашний интернет (и прочее) Киевстар провёл?

Или не запаривать людей и обратиться в поддержку Киевстара.
Лучше спросить в поддержке, проверка покрытия кривая
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Можно сидеть и строчить на форуме в ожидании чуда а можно попробовать договорится с монтажником и чудо свершится
Висловлю свою версію: є будинок, у якому вже існує СКС, якою керує Керуюча Компанія. Скс побудована кабелем 3 категорії. З цією КК київстар підписав договір, згідно якого є розмежування зони впливу і відповідальності. Тобто КС просто кидає патч-корди від свого свіча у своїй шафі до патч-панелі у шафі КК. Всі інші роботи у будинку КС виконувати заборонено.
Заміна на кабель кат 5 є проблемою КК, а не КС. І зрозуміло, що КК це і нафіг не треба.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Можно сидеть и строчить на форуме в ожидании чуда а можно попробовать договорится с монтажником и чудо свершится
Легко сказать тут еле еле заставил перетянуть витую пару с 1 по 9 и то сказал не скоро будет гигабит, щас продлевают раз в 3 дня и ждать когда сделают работы по замене.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Хто-небудь знає, як подивитись строк дії знижки на ДІ? В МКС немає, може є якийсь ussd?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Для гігабіта ще треба на правильний сервер попасти
 

Вкладення

  • ді.png
    ді.png
    102.8 КБ · Перегляди: 91
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Stiv це нормально, ідеальний піринг з «усіма» неможливий. Тому така картина буде у будь-якого провайдера чи датацентра, з якого ви будете робити тест.
 
Зверху