Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
m9uka І мені теж по фасаду протягнули минулого року. 4/5 поверх. А попередній кабель був через під'їзд. І кабель для зовнішнього використання.

Зараз у деяких європейських операторів тарифи від 300 Мб/с стартують. Тому переходити варто, бо це наступний крок розвитку Інтернету. 800 Ви поки не витягнете, але 300 - 400 при завантаженні великих файлів отримати цілком реально.
погоджуюсь, тоді підключатиму, ще мені він сказав, що там буде швидкість закачки десь 50мб, а зараз 9-10
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Ну мне когда кабель восьмижильный прокладывал, в подезде через щитовые, то там я с тем монтажником целый день проеб.лись, то пока нашли какой старый мой 4х жильный кабель вытянуть , пока вытянули пока другой впихнули, я ему ещё табуретку, кусачки даже обжимку давал свою))))) кароче тип пришёл без нехрена только с кабелем...))) ну протянули ,скорось 950/900 по keenetic giga
Ps. Скорость обычно с iptorrents или torrentleech 80-90мегабайт, у меня аж hdd бывает захлёбываеться, нагрузка 80-100%,на диск а если играть (в это время) то лучше подождать пока скачаеться....
 
Останнє редагування:

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
погоджуюсь, тоді підключатиму, ще мені він сказав, що там буде швидкість закачки десь 50мб, а зараз 9-10
У меня было на гигабите от киевстар до 100мб на загрузку в стим там де игры качать, вполне стоит подключать гигабит и не слушать подрядчика.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
я зрозумів, він лише зробить дірки в дверях і далі, я сам протягну кабель як мені буде зручно?
Якщо треба свердлити, то будуть і кабель заведуть в квартиру, то все безкоштовно. Якщо треба вже далі по квартирі вести, то відмовляться. У більшості випадків, роутер в квартирі ставлять біля вхідних дверей і туди підводять кабель провайдера.
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
я зрозумів, він лише зробить дірки в дверях і далі, я сам протягну кабель як мені буде зручно?
Якщо треба свердлити, то будуть і кабель заведуть в квартиру, то все безкоштовно. Якщо треба вже далі по квартирі вести, то відмовляться. У більшості випадків, роутер в квартирі ставлять біля вхідних дверей і туди підводять кабель провайдера.
ну в мене роутер біля пк, а він найдалі від дверей, тому якось сам буду вже прокладати
Post automatically merged:

погоджуюсь, тоді підключатиму, ще мені він сказав, що там буде швидкість закачки десь 50мб, а зараз 9-10
У меня было на гигабите от киевстар до 100мб на загрузку в стим там де игры качать, вполне стоит подключать гигабит и не слушать подрядчика.
++, він відмовляв мене, бо максимально не хотів тим займатись)
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
m9uka, безшовний WiFi.
Один роутер біля дверей, інший у дальній кімнаті - і кабелі проводити не треба і гарний вай фай буде
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
m9uka, якщо у вас квартира не 100+ кв.м., то вам не треба той меш. Бо для нього, потрібно нормальні 2 роутери купити. Дешевше купити кабель хороший і в плінтус запхати. А ваш роутер гігабіт підтримує?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Stiv, наразі 3000 грн. разом коштують 2 меш роутери, при зарплатах в Україні - то копійки.

Мою 4х кімнатна квартиру один не покриває, тому що планування своєрідне + багато сусідів на 2.4 ГГц. В 5 ГГц погано скрізь стіни пробиває - це особливість технології.

Київстар при підключенні гігабіт видає 930 мегабіт по кабелю як на завантаження так і на віддачу.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
@Stiv, наразі 3000 грн. разом коштують 2 меш роутери, при зарплатах в Україні - то копійки.
А если еще пораскинуть мозгами и взять два Xiaomi 4A Gigabit и прошить их в Кинетики - то выйдет отличный меш за 1700)
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
m9uka, якщо у вас квартира не 100+ кв.м., то вам не треба той меш. Бо для нього, потрібно нормальні 2 роутери купити. Дешевше купити кабель хороший і в плінтус запхати. А ваш роутер гігабіт підтримує?
роутер підтримує, саме купив для гігабіта
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Базовий переводять в архів.

Ми постійно працюємо над тим, аби послуги Київстар відповідали актуальним потребам абонентів та регулярно оновлюємо тарифні лінійки, створюємо нові пропозиції та архівуємо застарілі.

З 31 жовтня 2023 року будуть закриті для нових підключень тарифи

  • ВСЕ РАЗОМ Домашній
  • ВСЕ РАЗОМ Сімейний
  • ВСЕ РАЗОМ Преміальний
  • Домашній
  • Домашній регіон
  • Домашній Базовий
Абоненти, що підключили ці тарифи, зможуть користуватися ними й надалі.

Також, з 31 жовтня 2023 року Інтернет про запас змінить назву на Оберіг, а ВСЕ РАЗОМ LOVE UA — на ВСЕ РАЗОМ Слава. Решта умов тарифів не зміниться.

Користувачі ВСЕ РАЗОМ Твій будуть переведені на тариф ВСЕ РАЗОМ Єдність. Абоненти отримають усі обсяги послуг свого попереднього тарифного плану, а також додатково 100 SMS на українські номери. Плата за тариф не зміниться.

Оновлена інформація про тарифні пропозиції найближчим часом з'явиться на сайті.

 
Реєстрація
28.05.19
Місто
Дружковка
переподключил интернет. больше года не пользовался. дали новій лицевой счет. ранее был белый ип адрес.
звоню оператору, прошу белый динамический адрес, они не знают, что это такое. предлагают статику. кто с таким сталкивался? нужен белый ип адрес.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
прошу белый динамический адрес, они не знают, что это такое. предлагают статику. кто с таким сталкивался? нужен белый ип адрес.
У них, как я понял, нет белой динамики, только белая статика за 50грн/мес.
 
Зверху