Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Полтора месяца назад ДИ работал, больше 4 часов без света, сейчас 1,5 часа(
Бо щоб ще рік назад почати рухатись в сторону GPON, вони вирішили в дбж вкластись. Тільки проплачені статті випускали про те, які вони молодці і поставили акумулятор, який не пристосований до такої роботи.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
а який у КС кабель до абонента, якщо доступний гiгабiт, а будинок пiдключено пару рокiв тому?
Маю на увазi - Cat5e/Cat6/Cat7/Cat8 ?
Жодного разу не бачив, щоб провайдери домашнім абонентам кидали щось краще пятої категорії.
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Є у когось зараз проблеми зі швидкістю у КС? Давно активно не користувався домашнім інтернетом, зараз попробував дещо скачати але бачу що швидкість обмежена в 100 Мбіт/с при тарифі в 1 Гбіт/с, … чи це теперешні реалії, повʼязані з дефіцитом електроенергії? Лінк на лінії показує 1 Гбіт/с але швидкість на торенті не піднімається вище 100 Мбіт/с. Спідтест теж показує швидкість лише до 100 Мбіт/с, вище не піднімається.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Є у когось зараз проблеми зі швидкістю у КС? Давно активно не користувався домашнім інтернетом, зараз попробував дещо скачати але бачу що швидкість обмежена в 100 Мбіт/с при тарифі в 1 Гбіт/с, … чи це теперешні реалії, повʼязані з дефіцитом електроенергії? Лінк на лінії показує 1 Гбіт/с але швидкість на торенті не піднімається вище 100 Мбіт/с. Спідтест теж показує швидкість лише до 100 Мбіт/с, вище не піднімається.
В мене піднімається зараз більше 100 мбіт/с. Зазвичай біля 400-700 мбіт/с в гіршому випадку, в кращому біля 990 мбіт/с. Ймовірно шукайте десь проблему на своїй стороні (телефон/роутер/кабель/порт на стороні Київстар/відключена послуга)
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Ясно, буду трясти КС, щось точно у них відвалилось, … Гіг у мене іде як тарифна швидкість, не як суперсила. Просто думав, що можливо із-за відключень світла якісь сегменти мережі у них відвалюються і щоб не перевантажувати мережу вони просто починають різати швидкість.
 
Зверху