Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Я от плачу за все разом тільки тому що тариф старий, і перети на новий без домашнього інтернету буде дорожче, але домашнім інтернетом від КС зараз не користуюсь оскільки при відключенні світла він працює лише декілька годин що мене абсолютно не влаштовує. Тож користуюся іншим провайдером.
 
Останнє редагування:

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Ну і Київстар обіцяє з часом перебудувати і свою мережу дамашнього інтернету під оптику.
Вот только Киевстар обещал частично нынешнюю сеть модернизировать.А зная Киевстар - почти ничего
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Сплативши 25грн за, Щасливий день ( але не сплативши абонку) я отримаю послугу? До довбокотів хрін допишешся.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Киев
Propolis, тримаємо за тебе кулачки та чекаємо на найскорше появлення
Вообщем где-то за 5 мин до отключения света по графику, Киевстар стал отключать ДИ. Но по графику не всегда отключают Поэтому иногда свет есть, но ДИ нет. Вот что они мне прислали по смс на жалобу что сразу нет ДИ, когда света нет. См. Вложения
Не бачу вкладення
Post automatically merged:

Propolis, тримаємо за тебе кулачки та чекаємо на найскорше появлення
Вообщем где-то за 5 мин до отключения света по графику, Киевстар стал отключать ДИ. Но по графику не всегда отключают Поэтому иногда свет есть, но ДИ нет. Вот что они мне прислали по смс на жалобу что сразу нет ДИ, когда света нет. См. Вложения
Не бачу вкладення
Выполнение заявки переносили несколько раз. Дали даже безлимитный мобильнный интернет до конца июня.Вчера первый раз проработал без света около 5 минут и усе.
 

Вкладення

  • IMG-fced052206a97c6aa63614d0e1ab2e23-V.png
    IMG-fced052206a97c6aa63614d0e1ab2e23-V.png
    79.9 КБ · Перегляди: 67
Останнє редагування:
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
прошло полтоа мясяца и так и не заменили акум на доме.
при звонке на 0800 сказали что не біло на складе , ждите новой поставки))
у них поставки с али, что так долго?
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В мене було із гігабітом, що в чаті оператор сказав що не залишилось вільних портів і потрібно чекати до 30 днів як мінімум для заміни обладнання, але після виклику майстра по іншій причині (обрив кабелю) по факту виявилося що все є і через декілька днів після першого візиту він протягнув і гігабітний кабель без заміни обладнання (і все запрацювало).

Так що оператори онлайн-чатів і колцентрів не найкраще джерело інформації щодо фізичного стану мережі і краще якось вийти на місцевих майстрів Київстар.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
прошло полтоа мясяца и так и не заменили акум на доме.
Я думаю, что от этой идеи по замене на свинцовые акумы они отказались, так как они долго не живут в текущем режиме частого разряда- заряда.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
У меня соседнем доме киевстар всех устроил, даже никто оптику не хочет подключать а там тока сможет работать автономно до 72 часа увы.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
в очередной раз пропал гигабит. показывает скорость соединения 100 мегабит. Звоню в поддержку говорю услуга гигабит не работает, ответ сейчас проверим... пока слушаю музыку сеть отключается полностью, потом включается гигабит. Включается оператор, я ему говорю вот гигабит заработал и тут же сеть пропадает и снова включается 100 мегабит. Ответ оператора да я вижу у вас был гигабит, а теперь 100. Вам нужно сделать тест скорости интеренета.
Задаю вопрос как при физической скорости порт - компьютер 100 мегабит, может быть скорость 1 гигабит?
ответ - без теста мы не принимаем заявку.
делаю тест - скорость 99 на 99
новый шедевр от оператора - у вас кабель 4 жилы поэтому не работает гигабит
- стоп говорю. вы же 2 минуты назад мне сами сказали, что было подключение 1 гигабит. Как же такое может быть?
- оператор. нужно менять кабель иначе работать не будет!
говорю ок. пусть мастер приходит.
вот уже 2 недели как идет мастер менять кабель....
гигабит заработал примерно через час после разговора с этим чудо оператором.
еще через 2 дня перезвонили с техподдержки уточнить проблему, 5 или 6 раз объяснял, что кабель 8 жил, гигабит работает с прошлого года. В ответ услышал, что камель менять не нужно и мастер не придет.
p.s. при любой проблеме техподдержка говорит нужно менять кабель :)
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Измаил
Телефон
Pixel 7
по их статистике в 99%, замена кабеля - решает проблему
P.S. они достаточно быстро на дом добавляют гигабитные порты, но имея опыт использования 2х гигабитных каналов от них, при спидтесте одного - до 800, второй проваливается до 100 и наоборот...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
при любой проблеме техподдержка говорит нужно менять кабель
От якби мені так, коли у мене не працював гігабіт. Проблема була з конектором який на даху і я не міг його сам замінити, але від прямого кабелю до роутера я не відмовився б. До речі, щоб вирішити проблему, мені знадобилось викликати аж 3 майстра(вони не разом були, тільки останній зміг вирішити проблему), 2 з них були тверезі, тому результат вважаю не поганим.
Я нарешті згадав як мені вперше проводили гігабіт. Прийшов молодий хлопець, перевірив мій кабель, сказав у вас він пробитий, зараз все зробимо. Замінив добрий шмат кабелю з квартири до вікна шахти, по якій усі кабелі в будинку проводять. Під'єднав усе це шматом пластмаси за 10 гривень. І о диво, гігабіт не працює, бо та частина старого кабелю, який по шахті іде на дах, 4-х жильний :)
В іншому місті пощастило більше, майже без пригод все підключили, і гарний такий запас кабелю дозволили залишити в квартирі.
 
Реєстрація
19.11.23
Місто
Киев
И наверное медь уже нигде не ложат в подъездах ибо дорого, бимитал форева
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
А чим біметал гірше? При тих швидкостях струм і так тече по поверхні. Головне, щоб біметал був якісний.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
А чим біметал гірше? При тих швидкостях струм і так тече по поверхні. Головне, щоб біметал був якісний.
возможно и не он у киевстара не качественный до сих пор согнуть не могу, у знакомых на киевстаре ложили более мягче.
 
Зверху