Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Таке хтось підключав ?
На январь подключал Щедрый, потом перешёл на Семейный, там трафик не тарифицировался на те приложухи что мне надо, но работает это всё дело через одно место. Теперь жалею что ушёл с Щедрого, 200 грн это сейчас шара. А назад уже никак.
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Може хтось захоче підключити. Пропонують 100 грн за "Все разом" та знижку на тривалий час ))

Оголошення не старе - сьогодні кинули у поштову скриньку.
 

Вкладення

  • IMG_20230305_011019.jpg
    IMG_20230305_011019.jpg
    77.2 КБ · Перегляди: 125
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Може хтось захоче підключити. Пропонують 100 грн за "Все разом" та знижку на тривалий час ))

Оголошення не старе - сьогодні кинули у поштову скриньку.
Судячи з кількості знаків оклику в об'яві, москалі з Київстару прям у розпачі якомусь.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Alloe, так конкуренти не сплять, наприклад, Воля зараз пропонує по 59 грн за перші 6 місяців і по 99 грн/місяць за наступні півроку новим абонентам.
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Alloe, так конкуренти не сплять, наприклад, Воля зараз пропонує по 59 грн за перші 6 місяців і по 99 грн/місяць за наступні півроку новим абонентам.
С Волею треба потім розторгати договір, якщо не захочеш користуватись, тому що вони загоняють в глибокі мінуса.
Помітив, що вони вже так "накачали" свою репутацію, що сором'язливо не згадують свою назву в демпінгових листівках.😄
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Kritik, ахах, важко там опинитися, без спонсора, а я не симпатична дівчина, мені його майже неможливо буде знайти.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Alloe, так конкуренти не сплять, наприклад, Воля зараз пропонує по 59 грн за перші 6 місяців і по 99 грн/місяць за наступні півроку новим абонентам.
С Волею треба потім розторгати договір, якщо не захочеш користуватись, тому що вони загоняють в глибокі мінуса.
Помітив, що вони вже так "накачали" свою репутацію, що сором'язливо не згадують свою назву в демпінгових листівках.😄
Це вже справи далекого минулого, я вже 3 роки як послав, іх накуй, лиш написавши заяву і надіславши її на їхню адресу.
Все онлайн. Ніяких мінусів
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Alloe, так конкуренти не сплять, наприклад, Воля зараз пропонує по 59 грн за перші 6 місяців і по 99 грн/місяць за наступні півроку новим абонентам.
С Волею треба потім розторгати договір, якщо не захочеш користуватись, тому що вони загоняють в глибокі мінуса.
Помітив, що вони вже так "накачали" свою репутацію, що сором'язливо не згадують свою назву в демпінгових листівках.😄
Це вже справи далекого минулого, я вже 3 роки як послав, іх накуй, лиш написавши заяву і надіславши її на їхню адресу.
Все онлайн. Ніяких мінусів
Вони по пошті рахунки висилають 😀, або через колекторів, коли суму наберуть і борг рродалуть.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Пунктуація.
В Житомире спустя месяц заявки поставили оборудование в доме на гигабит знакомый оставил заявку в 50грн к тарифу, терь будет платить 225грн дешевле некуда за гигабит+мобсвязь но уже есть 900грн на раз в 6 месяцев.
 
Реєстрація
05.12.18
Місто
Житомир
В Житомире спустя месяц заявки поставили оборудование в доме на гигабит знакомый оставил заявку в 50грн к тарифу, терь будет платить 225грн дешевле некуда за гигабит+мобсвязь но уже есть 900грн на раз в 6 месяцев.
Видно Житомир Житомиру рознь - подавал заявку больше месяца назад, раз в неделю уточняю статус, пока без прогресса.
Не подскажете адрес дома с оборудованием после замены?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Середина березня, а мені Київстар ніяких смс про встановлення АКБ на обладнання не прислав.

 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
artsel, мені оператор сказав, що прийде смс і додатково може бути реклама в під'їзді про роботу без світла.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv про підʼізд тут писали, а ось про смс це напевно після твого індивідуального звернення
 
Реєстрація
30.06.18
Місто
Київ
Зверху