Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Бачу, що безперебійники встановлюють лише по Львову та в столиці, а є якісь інсайди по іншим містам, подав заявку місяців 1-2 і тиша.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Смс Київстар про встановлення наскільки я знаю присилає завжди. Але з затримкою, тобто можуть безперебійник встановити, а смс про це прийде через тиждень-два.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Не можу зайти на жоден сайт, який використовує капчу CloudFlare. Просить повторну перевірку, що я людина і так до ∞.
У когось було таке?
Screenshot 2023-03-23 at 16.29.29.png
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У когось було таке?
не на КС, но бывает, когда с рабочего сервера, который в Европе, захожу на некоторые украинские сайты. Бесконечная проверка. Может, КС выдал адрес, из-за которого cloudflare "взбудоражился".
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
На домашньому інтернеті зовнішню динамічну адресу дають? На підтримці сказали що – так. Як насправді хто знає?
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
На домашньому інтернеті зовнішню динамічну адресу дають? На підтримці сказали що – так. Як насправді хто знає?
Раньше точно без проблем давали. Нужно было только заявочку составить, что нужен внешний динамический адрес. По умолчанию дают локальный.
Себе так и подключил.
 
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
Спеціально зареєструвався на форумі щоб зрозуміти в чому проблема, на сайті Київстар показує що дім мій в місті Житомир підключений до можливості швидкостей 1 гігабіту, замовив послугу, замінили кабель на 8 жильний 5е категорій, я купив гігабітний роутер, суперсилу через оператора підключили, але гігабіту немає, вже місяць пройшов а мої заявки тільки переносять, один раз був майстер сказав що в щитку в під'їзді немає вільних гігабітних портів, в мене питання, а таке може бути? Що на поверсі тільки 2 гігабітних порти, бо на 460 кажуть що у них все нормально і повторно залишають заявки кажучи що бачать гігабітну сесію, як бути (то то уец гыгабыт йде до щитка?)? Роутер tp link archer с80, материнка на пк на гігабіт, вай файл по 5 герц підключений до самсунгів, які тягнути мають 400+- мегабіт, але швидкість 94-95 по спідтесту завжди як на пк так і на телефонах та ноутбуці
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
щоб зрозуміти в чому проблема,
Проблема в тому, що оператор-скурвився. Довго будете чекати поки будуть заявки переносити. Повертайтесь на 100 Мбіт та не платіть їм за повітря.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
w0lart, яку швидкість зʼєднання wan каналу показує роутер? Може не вірно обжали кабель.
460 краще зовсім не вірити. Мені вони казали, що не бачать зʼєднання, хоча роутер був підключений до мережі та отримав ip адресу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
w0lart, так другий майстер вам і сказав причину, ви просто включені в 100-мбітний порт, так як вільних 1-гбітних портів вже у вас у будинку немає. Те що тільки 2 гігабітні порти, то таке часто буває, коли в будинку стоять ще старі комутатори, на них у них дійсно лише кілька таких портів на весь будинок. Лишайте і надалі заявки на виклик майстра, а коли прийде майстер вимагайте в нього щоб він залишив заявку на заміну або встановлення додаткового комутатора у вашому будинку з 1-гбітними портами.

Щодо сайту КС, то там може показувати будь-що, у мене, наприклад, уже давно гігабіт, а на сайті як писало, так і надалі пише, що за моєю адресою немає можливості підключити послугу.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
оператор-скурвився.
Дешева рибка... майже всі користуються ним, тому що "нахаляву", ось і результат.
Раніше ще більше халяви було. Бонуси, кеш за вхід, плюшки різні, і нічого, працювали. Заявки виконували бувало що й за лічені години. Справа не в тому, що дешево, а в тому, що спеціалістів немає. Розумні працюють там, де платять. В КС політика щодо цього змінилась. Хочуть поменше витрачати на оплату кваліфікованих співробітників. Ось результат.
 
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
w0lart, яку швидкість зʼєднання wan каналу показує роутер? Може не вірно обжали кабель.
460 краще зовсім не вірити. Мені вони казали, що не бачать зʼєднання, хоча роутер був підключений до мережі та отримав ip адресу.
В вінді показує швидкість лінії (тобто wan порт) 1000/1000 туди і назад, але швидкість інтернету 100 мбіт
Post automatically merged:

w0lart, так другий майстер вам і сказав причину, ви просто включені в 100-мбітний порт, так як вільних 1-гбітних портів вже у вас у будинку немає. Те що тільки 2 гігабітні порти, то таке часто буває, коли в будинку стоять ще старі комутатори, на них у них дійсно лише кілька таких портів на весь будинок. Лишайте і надалі заявки на виклик майстра, а коли прийде майстер вимагайте в нього щоб він залишив заявку на заміну або встановлення додаткового комутатора у вашому будинку з 1-гбітними портами.

Щодо сайту КС, то там може показувати будь-що, у мене, наприклад, уже давно гігабіт, а на сайті як писало, так і надалі пише, що за моєю адресою немає можливості підключити послугу.
А якщо майстер казав просто чекати, це брєд? Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
Знакомому в Житомире так подключали сначала заменили оборудование на чердаке, потом он заказал суперсилу и на следующий день утро уже гигабит был без нюансов.
 
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
Знакомому в Житомире так подключали сначала заменили оборудование на чердаке, потом он заказал суперсилу и на следующий день утро уже гигабит был без нюансов.
Тут справа якраз у тому, коли вони замінять це обладнання, бо зі слів того майстра який був останній раз близько місяця тому, що можна чекати місяць/два/три, а я хочу якось пришвидшити цей процес в зрозуміти чи це мене дурять, чи дійсно треба чекати цілий квартал поки щось зміниться
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
w0lart, щось не дуже зрозуміло, ви пишете що у параметрах мережі у вас показує 1гбіт, ... так у вас показує, як на скріні внизу?

Коли вам змінювали кабель на 8-жильний, що вам майстер говорив, що включив вас у гігабітний порт, чи просто замінив кабель і усе? І чому другий майстер вже вам казав, що немає вільних гігабітних портів, значить перший майстер вас не включив в гігабітний порт?
Post automatically merged:

w0lart, яку швидкість зʼєднання wan каналу показує роутер? Може не вірно обжали кабель.
460 краще зовсім не вірити. Мені вони казали, що не бачать зʼєднання, хоча роутер був підключений до мережі та отримав ip адресу.
В вінді показує швидкість лінії (тобто wan порт) 1000/1000 туди і назад, але швидкість інтернету 100 мбіт
Post automatically merged:

w0lart, так другий майстер вам і сказав причину, ви просто включені в 100-мбітний порт, так як вільних 1-гбітних портів вже у вас у будинку немає. Те що тільки 2 гігабітні порти, то таке часто буває, коли в будинку стоять ще старі комутатори, на них у них дійсно лише кілька таких портів на весь будинок. Лишайте і надалі заявки на виклик майстра, а коли прийде майстер вимагайте в нього щоб він залишив заявку на заміну або встановлення додаткового комутатора у вашому будинку з 1-гбітними портами.

Щодо сайту КС, то там може показувати будь-що, у мене, наприклад, уже давно гігабіт, а на сайті як писало, так і надалі пише, що за моєю адресою немає можливості підключити послугу.
А якщо майстер казав просто чекати, це брєд? Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
Майстер казав чого чекати, що включиться гігабіт, чи чекати на заміну/встановлення обладнання щоб потім підключити вам гігабіт? Якщо на заміну/встановлення обладнання для гігабіту, то у кожного по різному виходить, у мене в будинку втсановили за 1 день, але мені для цього прийшлося через центральний офіс КС це питання порішати, ... якщо просто чекати, то тут як пощастить, поки до вас черга не дійде, доти прийдеться і чекати.
 

Вкладення

  • 2023-04-15_111831.png
    2023-04-15_111831.png
    13.9 КБ · Перегляди: 77
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
w0lart, щось не дуже зрозуміло, ви пишете що у параметрах мережі у вас показує 1гбіт, ... так у вас показує, як на скріні внизу?

Коли вам змінювали кабель на 8-жильний, що вам майстер говорив, що включив вас у гігабітний порт, чи просто замінив кабель і усе? І чому другий майстер вже вам казав, що немає вільних гігабітних портів, значить перший майстер вас не включив в гігабітний порт?
Post automatically merged:

w0lart, яку швидкість зʼєднання wan каналу показує роутер? Може не вірно обжали кабель.
460 краще зовсім не вірити. Мені вони казали, що не бачать зʼєднання, хоча роутер був підключений до мережі та отримав ip адресу.
В вінді показує швидкість лінії (тобто wan порт) 1000/1000 туди і назад, але швидкість інтернету 100 мбіт
Post automatically merged:

w0lart, так другий майстер вам і сказав причину, ви просто включені в 100-мбітний порт, так як вільних 1-гбітних портів вже у вас у будинку немає. Те що тільки 2 гігабітні порти, то таке часто буває, коли в будинку стоять ще старі комутатори, на них у них дійсно лише кілька таких портів на весь будинок. Лишайте і надалі заявки на виклик майстра, а коли прийде майстер вимагайте в нього щоб він залишив заявку на заміну або встановлення додаткового комутатора у вашому будинку з 1-гбітними портами.

Щодо сайту КС, то там може показувати будь-що, у мене, наприклад, уже давно гігабіт, а на сайті як писало, так і надалі пише, що за моєю адресою немає можливості підключити послугу.
А якщо майстер казав просто чекати, це брєд? Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
Майстер казав чого чекати, що включиться гігабіт, чи чекати на заміну/встановлення обладнання щоб потім підключити вам гігабіт? Якщо на заміну/встановлення обладнання для гігабіту, то у кожного по різному виходить, у мене в будинку втсановили за 1 день, але мені для цього прийшлося через центральний офіс КС це питання порішати, ... якщо просто чекати, то тут як пощастить, поки до вас черга не дійде, доти прийдеться і чекати.
Показує так як на скріні (тобто мережева карта підтримує гігабіт), але швидкість інтернету 100 (завантажував і через торрент і через спідтесту перевіряв і т.д), я перевіряв чи порти 1000 мегабіт підтримуються на моєму обладнанні, в під'їзді зі слів майстра не вистачає гігабітнтх портів, кабель в мене замінений на 8 жильний. Перший майстер просто замінив кабель, інший вже вказав на причину відсутності гігабіту
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Що порадите, досвідчені користувачі за власним досвідом про провайдерів з двох, краще підключити ланет або київстар домашній в багатоповерхівку?
 
Зверху