SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
вчора був в знайомих попросили глянути, бо десь дверима перебили кабель(зєднав скотчлоками), то що кинули 4жили то таке(там більше 100 ніхто не буде брати) а от то що кабель-зелена і синя пара то незвично(спочатку подумав що мені двоїться :) ).
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, а зайдіть на сайт КС, далі в розділ Домашній інтернет і введіть свою адресу при подачі заявки на підключення. Чи буде писати, що у вас працює без світла.
Только такое, если пробую заявку подавать.

Замовляємо підключення?
За цією адресою покриття є
 
  • Like
Реакції: Stiv
Реєстрація
09.11.16
Місто
Киев
Телефон
blackview a8 max
Persona, а зайдіть на сайт КС, далі в розділ Домашній інтернет і введіть свою адресу при подачі заявки на підключення. Чи буде писати, що у вас працює без світла.
Только такое, если пробую заявку подавать.

Замовляємо підключення?
За цією адресою покриття є
попробуйте подать заявку на ибп через оператора фейсбук или живой оператор приложение кс или инстаграм, дето за месяц могут поставить.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, а зайдіть на сайт КС, далі в розділ Домашній інтернет і введіть свою адресу при подачі заявки на підключення. Чи буде писати, що у вас працює без світла.
Только такое, если пробую заявку подавать.

Замовляємо підключення?
За цією адресою покриття є
попробуйте подать заявку на ибп через оператора фейсбук или живой оператор приложение кс или инстаграм, дето за месяц могут поставить.
Интересная история. Похоже монтажник вчера не придумал, когда уверено так говорил что везде в доме АКБ, а то его коллеги спрашивали за ключи от какого-то из подъездов, чтобы заменить АКБ. Спросил в чатике, говорит нету АКБ в нашем домеo_O. Создала заявку и спросила хочу ли, чтобы КС поставил АКБ, или могу дать свой, я в ответ спросил, будут ли бонусы какие-то, если дам УПС, сказала нет, удобно :LOL: оставил заявку на АКБ от КС. Да и я слабо представляю, что даст запитка одного коммутатора, или до каждого коммутатора идет оптика? У нас дом 18 подъездов, коммутаторы стоят через один, в моем например нет.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
Захотів підключити собі гігабіт, прийшов кабельщик, сказав, що по наружці не прокладають зараз кабелі, і почав розказувати, що немає сенсу переходити на гігабіт, бо можуть підняти ціну і т.д., про швидкість казав, що там не настільки висока, оо, і також типу якщо хочу по фасаду, то можна оформити за 1200грн. Питання таке, чи мене намагались намахати на бабки? Наскільки доцільно переходити на гігабіт?
 
Реєстрація
09.11.16
Місто
Киев
Телефон
blackview a8 max
Захотів підключити собі гігабіт, прийшов кабельщик, сказав, що по наружці не прокладають зараз кабелі, і почав розказувати, що немає сенсу переходити на гігабіт, бо можуть підняти ціну і т.д., про швидкість казав, що там не настільки висока, оо, і також типу якщо хочу по фасаду, то можна оформити за 1200грн. Питання таке, чи мене намагались намахати на бабки? Наскільки доцільно переходити на гігабіт?
Смотря где в Житомире и какой тариф, у знакомого в житомире все через подъезд то требуй тоже.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Захотів підключити собі гігабіт, прийшов кабельщик, сказав, що по наружці не прокладають зараз кабелі, і почав розказувати, що немає сенсу переходити на гігабіт, бо можуть підняти ціну і т.д., про швидкість казав, що там не настільки висока, оо, і також типу якщо хочу по фасаду, то можна оформити за 1200грн. Питання таке, чи мене намагались намахати на бабки? Наскільки доцільно переходити на гігабіт?
Скорость под 900 будет, мне тоже говорили много чего даже не ждать модернизацию но за 3 месяца сделали, подрядчик сам не хочет, просто по факту вызывать и переделывать через подъезд также и замена кабеля на гигабит как бы бесплатно менял.
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
Захотів підключити собі гігабіт, прийшов кабельщик, сказав, що по наружці не прокладають зараз кабелі, і почав розказувати, що немає сенсу переходити на гігабіт, бо можуть підняти ціну і т.д., про швидкість казав, що там не настільки висока, оо, і також типу якщо хочу по фасаду, то можна оформити за 1200грн. Питання таке, чи мене намагались намахати на бабки? Наскільки доцільно переходити на гігабіт?
Смотря где в Житомире и какой тариф, у знакомого в житомире все через подъезд то требуй тоже.
тариф Все разом домашній, через під'їзд може, але чомусь коли дивився, то сказав, що немає труб з кабелями саме Київстар. Загалом цікавить, чи норм переходити на гігабіт
Post automatically merged:

Захотів підключити собі гігабіт, прийшов кабельщик, сказав, що по наружці не прокладають зараз кабелі, і почав розказувати, що немає сенсу переходити на гігабіт, бо можуть підняти ціну і т.д., про швидкість казав, що там не настільки висока, оо, і також типу якщо хочу по фасаду, то можна оформити за 1200грн. Питання таке, чи мене намагались намахати на бабки? Наскільки доцільно переходити на гігабіт?
Под 900 будет, мне тоже говорили много чего даже не ждать модернизацию но за 3 месяца сделали, подрядчик сам не хочет, просто по факту вызывать и переделывать через подъезд также и замена кабеля на гигабит как бы бесплатно менял.
та він може через під'їзд зробити, мені здається відмовляв мене, бо не хотів тим всім займатись, ось і все. І за швидкість казав що невелика різниця, і т.д.
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
Загалом цікавить, чи норм переходити на гігабіт
Да больше скорость быстрее качать, но тоже подавать заявку и ждать чудо от подрядчика есть ли покрытие в доме на гигабит.
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
Загалом цікавить, чи норм переходити на гігабіт
Да больше скорость быстрее качать, но тоже подавать заявку и ждать чудо от подрядчика есть ли покрытие в доме на гигабит.
покриття є, перевірив на сайті, тут вже вибір, або платити гроші і через фасад, що простіше, або через під'їзд і всю квартиру прокладати кабель
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
покриття є, перевірив на сайті, тут вже вибір, або платити гроші і через фасад, що простіше, або через під'їзд і всю квартиру прокладати кабель
Лучше через подъезд и за счёт киевстара.
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
покриття є, перевірив на сайті, тут вже вибір, або платити гроші і через фасад, що простіше, або через під'їзд і всю квартиру прокладати кабель
Лучше через подъезд и за счёт киевстара.
погоджуюсь, але скільки проблем через всю квартиру прокладати, вже задумуюсь чи потрібен мені гігабіт)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Мне мастер рассказывал много удивительных историй из своей практики, пока монтировал интернет, например как тянули челу по фасаду на 16 этаж, все за счет КС, жаловался, что весь день ушёл на одну заявку
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
Мне мастер рассказывал много удивительных историй из своей практики, пока монтировал интернет, например как тянули челу по фасаду на 16 этаж, все за счет КС, жаловался, что весь день ушёл на одну заявку
сказав мені що київстар зараз не тягне по фасаду, а лише через під'їзд, або фасаду за додаткову плату, не зрозуміло чи він хоче просто грошей, чи так і є)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
m9uka, безкоштовно кабель до вашої квартири і +- декілька метрів у квартирі. Мені біля 5 метрів кабелю в квартирі залишили. Все через під'їзд прокладають.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
безкоштовно кабель до вашої квартири і +- декілька метрів у квартирі.
До 50 метров от их оборудования, как мне сказал монтажник.
У меня по квартире 15 метров оставил.
не зрозуміло чи він хоче просто грошей, чи так і є)
Подобное узнавать только через саппорт, за деньги он тебе и из соседнего дома притянет кабель)
 
Реєстрація
20.10.23
Місто
Житомир
m9uka, безкоштовно кабель до вашої квартири і +- декілька метрів у квартирі. Мені біля 5 метрів кабелю в квартирі залишили. Все через під'їзд прокладають.
я зрозумів, він лише зробить дірки в дверях і далі, я сам протягну кабель як мені буде зручно?
Post automatically merged:

безкоштовно кабель до вашої квартири і +- декілька метрів у квартирі.
До 50 метров от их оборудования, как мне сказал монтажник.
У меня по квартире 15 метров оставил.
не зрозуміло чи він хоче просто грошей, чи так і є)
Подобное узнавать только через саппорт, за деньги он тебе и из соседнего дома притянет кабель)
:D:Dя зрозумів,мені десь 2 роки тому робили заміну кабеля, то все по фасаду, через під'їзд взагалі ні в кого немає)
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
m9uka І мені теж по фасаду протягнули минулого року. 4/5 поверх. А попередній кабель був через під'їзд. І кабель для зовнішнього використання.

Зараз у деяких європейських операторів тарифи від 300 Мб/с стартують. Тому переходити варто, бо це наступний крок розвитку Інтернету. 800 Ви поки не витягнете, але 300 - 400 при завантаженні великих файлів отримати цілком реально.
 
Останнє редагування:
Зверху