Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Реєстрація
22.03.11
Місто
Киев
Телефон
Google Pixel 6
Панельна антена поставив біля вікна в приміщенні.так і працює
Тобто поруч з модемом? Чи вірно я розумію, що використання MIMO антени навіть поруч з самим модемом покращує швидкість інтернету? Чи далеко базова станція?
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Описание

mANT LTE 5o - это всенаправленная антенна, специально разработанная компанией MikroTik для LTE частот. Отлично подходит для совместного использования с устройствами LTE из серий wAP LTE и LtAP.
Коэффициент усиления антенны составляет 5 dBi и улучшает качество соединения в местах с недостаточным LTE покрытием, что позволяет увеличить скорость передачи данных. Устройство совместимо с частотным диапазоном 699 МHz – 2690 MHz. Корпус устройства представляет из себя плоскую, легко монтирующуюся конструкцию.

Вот крутая хрень https://elmir.ua/access_points/acce...BdLElTB-tZYaG35Ap8z5zJ10bb9Kk11xoCBaEQAvD_BwE
Устройство имеет встроенный высококачественный модем 2G / 3G / 4G / LTE категории 4 для скоростей до 150 МБит/с для uplink’а и 50 МБит/с для downlink’а, а также два слота Micro SIM для обеспечивания резервного соединения.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Панельна антена поставив біля вікна в приміщенні.так і працює
Тобто поруч з модемом? Чи вірно я розумію, що використання MIMO антени навіть поруч з самим модемом покращує швидкість інтернету? Чи далеко базова станція?
Виходить так,просто то карманний роутер,що в ньому там за антенна.підключивши зовнішню та роутер в метрі від неї,результат є.про базову не знаю,тестував він той роутер в інших локаціях,була швидкість без антенни така як в цій з нею.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Підкажіть будь ласка, " Бізнес 199". Вдень максимум 4мб/с, вночі 60-70мб/с на спідтесті. Сімка в телефоні. Хочу купити роутер Xiaomi F490 4G LTE (в "алло" зараз акція+ бали по "фішкі" зпишу). Швидкість стане краще, якщо десь біля вікна цей роутер буде?
Залежить від того який у вас телефон. Порівняйте його LTE Cat. з категорією у модема у роутері.
Скоріше за все якщо категорія у роутера буде краще, ви майже нічого не отримаєте тому що ці проблеми не через проблеми з "прийомом" а проблеми з "роздачею" на вишці. Максимум ви можете мати кращу антену і кращий модем в роутері для того щоб "відвалитись" останнім, але інтернет при таких навантаженнях буде майже відсутній. Це буде добре працювати в "спокійні" часи.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.02.18
Місто
Одесса
Добрый вечер, кто поможет с задачей. Пока жду gpon у себя. Хочу сделать хоть какой то нормальный интернет. Телефон у окна ловит нормально вышку лайфа. Но при этом скорость очень очень слабая. Есть ли смысл брать от лайфа домашний интернет, модем который будет висеть на балконе и раздавать интернет на квартиру? Будет ли нормальная скорость? Мне 10-20мбит хватит, главное что бы пинг нормальный был.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
Добрый вечер, кто поможет с задачей. Пока жду gpon у себя. Хочу сделать хоть какой то нормальный интернет. Телефон у окна ловит нормально вышку лайфа. Но при этом скорость очень очень слабая. Есть ли смысл брать от лайфа домашний интернет, модем который будет висеть на балконе и раздавать интернет на квартиру? Будет ли нормальная скорость? Мне 10-20мбит хватит, главное что бы пинг нормальный был.
Ну я так і роблю. Причому на балконі просто кладу старий телефон і з нього роздаю. Швидкість на в інших кімнатах близько 3-6 мб. виходить. Для ютубу та серфінгу з головую
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Три місяці як придбали роутер зі стартовим пакетом 4G Домашній Інтернет. Активувати вирішили сьогодні, бо раніше не було потреби. Але роутер з цією сімкою не знаходить мережу. Це вже пакету капут, чи можна щось зробити?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Три місяці як придбали роутер зі стартовим пакетом 4G Домашній Інтернет. Активувати вирішили сьогодні, бо раніше не було потреби. Але роутер з цією сімкою не знаходить мережу. Це вже пакету капут, чи можна щось зробити?
Попробуйте активувати сімку в тел, але оплата буде до кінця березня, краще оплачуйте з 1.04.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
пакет дійсний до 21 квітня
Перші 4 тижні включені в пакет
(за посиланням на сайті вказано оператором)
Це загальновідомий факт. Я мав на увазі, що пакет послуг не до кінця місяця, а чотири тижні, не залежно від дати підключення. Пан Morino переплутав з київстарівським СуперГіг.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Ну все...поехали. Цена пакета услуг 225грн. В ЛК и магазине указывают 225грн. На оф.странице тарифа 275грн. ХЗ.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
225 грн. тільки бачу. Можна посилання на сторінку з ціною 275 грн?
Есть за 200 - 1ТБ
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Сімки для інтернету лайфа без шейпу з 1тб (безліміт), які є в інтернеті це все в середині чужої корпорації як правило? Може хтось пояснити підводні які камені у них?

У мене кс 4г за 225грн міс, хочу змінити на лайф якщо є такі ж самі умови. У мене свій роутер B818-263 включений лише в 4G мережі.
 
Реєстрація
07.04.18
Місто
Киев
Всем привет, на данный тариф если долго не пользуешься, какие то акционные предложения приходят?
 
Зверху