Евакуація з України

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А вот про "заранее пройдите всех врачей и установите диагноз" не согласуется со словами @Maxxx (и моим опытом) о "свинорыльстве" за счет государства. @Maxxx, ты когда комиссию проходил? Я давно - но тогда "оттянулся" за счет государства знатно.
Я розказав про те, як воно в нас є. Може, в Києві воно якось по іншому. Наш співробітник недавно проходив медкомісію, то розказував, як воно було: йдеш по кабінетах, а там в кожному кабінеті нічогісінько, ніякого комп"ютера, ніякої бази даних, на столі в лікаря лише листочок А4 і ручка. Заходиш, лікар питає, чи є скарги. Скарг нема - здоровий. Йдеш в наступний кабінет. Якщо скарги є, показуй документи, медичні картки, результати обстежень, тощо. Інакше - здоровий.
А вообще, посмотрите с точки зрения врача. Приходит к нему человек, у которого в военнике "годен". Нигде в военкоматовском "деле" не упоминается ни о каких болячках. Нет никакой истории болезни. Нет возможности "недорого" (пульс/давление/визуально) проверить состояние больного? Снова пишем "годен", без вариантов. Если придет со "свежими" справками - тоже большая вероятность, что напишет "годен", справки могут быть получены, так сказать, "не совсем законно". Логика врача - с него самого спросят, а не "стимулировал" ли материально врача такой больной?
Воно то так, але ситуації різні бувають. Не обов"язково болячки мають бути давніми і давно задокументованими. Кожна болячка/хвороба має колись початись. Наприклад, вчора був здоровий, сьогодні потрапив в дтп і вже хворий інвалід. Тому, якщо у комісії є підозри, що довідки фальшиві, вони зобов"язані направити людину на повторне обстеження. У нас в таких ситуаціях були випадки, коли рекрута водили на обстеження "під конвоєм", ну типу, щоб не втік і щоб пройшов обстеження в присутності представників воєнкомату. Якщо рекрут не згідний із висновком влк, бо вони йому не вірять, він може підтверджувати свої діагнози через суд. А поки суд не відбудеться, рекрут на війну не йде. У мене знайомий є, який має купу болячок, які ніде не зафіксовані, бо все було не на часі ходити по лікарях, в нього мама лікар, в неї лікувався, звісно, що без записів в медичну картку. То він так і каже: якщо визнають придатним, то буду судитись, і нехай влк йде лісом.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
raptor, у меня нет оснований тебе не верить.
сьогодні потрапив в дтп і вже хворий інвалід.
Да, у меня есть такой знакомый - парашютным спортом увлекался. Неудачно прыгнул - и две ноги так поломал, что собрать нормально уже пятый год не могут. Куча операций, сейчас вот реабилитация после очередной. Инвалидность дали (учитывая то, что в 2015-м ужесточили причины для присвоения такого статуса, с ногами все серьезно).
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
І ще таке в нашій влк практикують: якщо у рекрута є якісь болячки, але протягом року перед проходженням влк, не було скарг на ті болячки, тобто, нема записів в медичній картці, то пишуть, що здоровий і ті старі записи в медичній картці до уваги не беруть. Тому й треба з ними судитись.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
raptor, таке явище було і в мирні часи. Ось у нашій "вугільній" місцевості т.з. регресникі кожен рік повинні відлежати у лікарні в області свої "положенные" тижні. Бо інакше зріжуть процент регресу. Так що технологія добре відома лікарям.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Maxxx, ты когда комиссию проходил?
04.2022, в Чернівецькій області. Потім ще літом в Києві ставав на облік, теж посилали на додаткове обстеження, флюрографія, рентген. Так, на медкомісії в ТЦК у лікарів тільки папір і ручка, але на тому листочку вони пишуть направлення в районну поліклініку до профільних спеціалістів, якщо є скарги. В поліклініці, якщо треба, лікар направляє ще кудись на додаткові аналізи і обстеження, якщо там немає обладнання/умов. І це все безкоштовно. Звісно, якщо у тебе є медкарта, свіжі діагнози, аналізи, то треба взяти і показати, але якщо немає, то проходиш з нуля, або щоб підтвердити.
raptor, то у вашому ТЦК "бєспрєдєл", такого не має бути.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
@raptor, то у вашому ТЦК "бєспрєдєл", такого не має бути.
Та я в курсі. Всі так само кажуть. Багатьом хворим пишуть що здоровий, і не хочуть брати до уваги наявність хвороб. На дообстеження не хочуть направляти, треба погрожувати судом, щоб добитись свого. Читав десь інформацію, що в них є план відправки рекрутів на війну. І воєнком сказав лікарям, що якщо не дадуть план, то їх самих на фронт відправить. Тому й такий бєспрєдєл (свавілля).
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Мама хворіє шизофренією все життя, а у чоловіка деформація грудної клітини, з проблема хребтом та травма ноги (коліно, біль при навантаженнях), однак у лікаря це все не зафіксовано. Чи може цей чоловік якому 23 роки виїхати за кордон зараз в наш час?
Тепер все зрозумiло.
Ми знайомі? Ваша коротка відповідь "Тепер все зрозуміло" ніби натякає на те що ви можете мене знати, або незнаю, все ж, хочу зрозуміти докладніше сенс повідомлення від Вас
Не можу відкрити вашу сторінку профілю, показує помилку: У Вас немає прав для перегляду цієї сторінки чи для виконання цієї дії.
Post automatically merged:

Мама хворіє шизофренією все життя, а у чоловіка деформація грудної клітини, з проблема хребтом та травма ноги (коліно, біль при навантаженнях), однак у лікаря це все не зафіксовано. Чи може цей чоловік якому 23 роки виїхати за кордон зараз в наш час? Потрібно заробити гроші на життя щоб відновити здоров'я, привести себе до ладу, та користь від релокації була б доброю для психіки, побачити світ :/
Закордонного немаю ще навіть :/
Не знаю як це все організувати, кошти навіть на це потрібно знайти...
Якщо у мами інвалідність 1 або 2 групи, то можна
Так, є, проживаю разом, прочитав вище повідомлення, корисна інформація, дякую Вам всім, комьюніті red-forum.com
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
raptor, ты прямо пограничник:)

особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або здійснення догляду за своїми батьками чи батьками дружини (чоловіка), що підтверджується актом встановлення факту здійснення догляду за одним із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. Акт встановлення факту здійснення догляду складається на підставі звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, до районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради із заявою про здійснення особою такого догляду. У випадку, якщо особа з інвалідністю I чи II групи є взятою на облік внутрішньо переміщеною особою, звернення із заявою про здійснення догляду подається за місцем реєстрації фактичного місця проживання такої внутрішньо переміщеної особи. На підставі такого звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складається акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Зазначений акт надсилається заявнику або видається особисто за його бажанням;

Или совместная регистрация, или опека.

P.S. и я знаю людей, чей опыт подтверждает, "опека" - не нужна.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Или совместная регистрация, или опека.

P.S. и я знаю людей, чей опыт подтверждает, "опека" - не нужна.
Тю, я неуважно прочитав попередній допис. Не побачив, що там мама має інвалідність. Тому я свій попередній допис видалив.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
raptor, ты прямо пограничник:)

особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій), що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або здійснення догляду за своїми батьками чи батьками дружини (чоловіка), що підтверджується актом встановлення факту здійснення догляду за одним із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. Акт встановлення факту здійснення догляду складається на підставі звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, до районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу сільської, селищної, міської ради із заявою про здійснення особою такого догляду. У випадку, якщо особа з інвалідністю I чи II групи є взятою на облік внутрішньо переміщеною особою, звернення із заявою про здійснення догляду подається за місцем реєстрації фактичного місця проживання такої внутрішньо переміщеної особи. На підставі такого звернення особи з інвалідністю I чи II групи або особи, яка здійснює догляд, районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської ради не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження заяви складається акт встановлення факту здійснення догляду в довільній формі. Зазначений акт надсилається заявнику або видається особисто за його бажанням;

Или совместная регистрация, или опека.

P.S. и я знаю людей, чей опыт подтверждает, "опека" - не нужна.
Дійсно, при сумісному проживанні (реєстрація місця проживання) ніяку опіку оформлювати не треба, а при отриманні відстрочки з записом в військовий квиток, теоретично можна навіть самостійно за кордон їздити без супровіду (є такі кейси)
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
при отриманні відстрочки з записом в військовий квиток, теоретично можна навіть самостійно за кордон їздити без супровіду (є такі кейси)
Пропустили с отсрочкой по какой конкретно причине?
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
SP777, вы же вопрос по отсрочке от мобилизации задавали, а не о сопровождении и выезде.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
при отриманні відстрочки з записом в військовий квиток, теоретично можна навіть самостійно за кордон їздити без супровіду (є такі кейси)
Пропустили с отсрочкой по какой конкретно причине?
Потрібні всі доки по тому що мама (тато) інвалід 1-2 групи, доказ родинних звязків, і факт сумісного проживання. І кажеш, що їдеш не по пункту 2-1 (супровід інваліда) правил перетину, а по пункту 2-6 (У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 цих Правил, також мають інші військовозобов'язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації), як особа, яка має відстрочку від мобілізації по абз 11 ч.1 ст 23 закону про мобілізацію. Є серед знайомих кейси, де саме по пункту 2-6 виїзжали по декілька разів без інваліда. Аое тут, головна умова, щоб саме в військовому квитку було написано що є відстрочка. Без військового квитка тільки супровід інваліда, або виїзд за кордон при умові що родич-інвалід на консульському обліку стоїть)
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
lsd, читайте внимательно мой вопрос и цитату, к которой я его задавал. Там именно о выезде.
 
  • Like
Реакції: lsd
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
SP777, например мама или теща, или жена, или ребенок инвалид.
В этом случае нужно их или сопровождать, или нужны еще доки, что они на консульском учете за границей.
Консульский учет только если планируете самостоятельно туда-сюда ездить. Мы не становились, ибо ездить не собираемся
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
max-prymak, вроде сопровождающий может всего 1 раз выехать и консульский учет не дает туда-сюда ездить.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
max-prymak, вроде сопровождающий может всего 1 раз выехать и консульский учет не дает туда-сюда ездить.
Не могу сказать точно. Мы выехали и пока война, в Украину ехать не собираемся. Но вроде я читал, что можно ездить самостоятельно, если на учете инвалид стоит. Проверять желания нет))
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
max-prymak, и не советую проверять... Если инвалид стоит на учете, то выехать то можно самостоятельно. Но только 1 раз, на сколько я понимаю. Второй раз выехать никак не получится.
 
Зверху