Евакуація з України

Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
За 3 дня можно было уже выехать давно ;)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Этот товарищ про попиздеть, а не про делать, но тема полезная для других, хай будет.
 
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
За 3 дня можно было уже выехать давно ;)
Уже собрали баулы, но сегодня комендантский час. Сейчас думаю, как быть с окнами в квартире? Может, забить какими-то щитами на случай взрывной волны? Стекла скотчем затянул с обеих сторон, но этого явно мало. Есть у меня шкаф, который не жалко разобрать на щиты из ДСП и заделать окна на всякий случай, если стекла выпадут. Если кто-то, что-то умное может посоветовать, буду благодарен.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Интересная информация. А вблизи румынской границы что-то летает? И еще такой вопрос. Если нет биометрического загранпаспорта, есть только старый, который бумажный, но давно просроченный, не знаю, надо его брать с собой? Можно ли будет улететь при таком раскладе, например в Милан? Сколько примерно может стоить билет на самолет для взрослого и ребенка? На бесплатно не рассчитываю. С Киева до Львова тоже ездят бесплатные поезда, но уехать ними мало кому удается, а тем, кому удалось, совсем не восторге от поездки.
Дивлячись з якого боку ви в Румунію заїзжджати будете. Звичайно найбільше літає з Бухареста (це якщо приміром через Одесу, Молдову), якщо з боку Черівнців,тоді Яси, якщо Закарпаття, то тоді Клуж. З усіх літає Віз. Білети котштують копійки, шось під 30Є з середньою валізою/за люд. Я їздила з наплічником восени, то взагалі було щось із 8 єврів.
Стосовно паспорту...Румунія пускає і по внутрішньому українському, дитину можна по свідоцтву(якщо їде з кимось із батьків). Але я не знаю як буде з посадкою на літак, там треба паспорт вводити для квитка+ вони зазвичай документи перевіряють. Якби ви їхали на автобусі, то можна було б, але з літаками не підкажу. Передивіться інформацію на попедній сторінці, де було прикріплено помічні групи.

UPD. Згадала ще, шо термін дії закордонних паспортів (здається з березня) можна подовжити на 5 років, тому беріть все рівно. Далі в консульстві або продовжите, або перевипустити новий.
UPD 2. В Румунії нема норм гайвеїв, хіба на півдні. Місцевість гориста, подібна до Словаччини. Всі хто на машині, їздять більше через Мадяри.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
На Краковець до пішого переходу можна під'їхати, якщо велика черга на автомобільний перетин?
так, можна по зустрічній проїхати якщо велика черга. Якщо все буде перекрито- потрібно буде пройтись пішки в межах 300-500м по асфальтованому узбіччю.
 
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
UPD. Згадала ще, шо термін дії закордонних паспортів (здається з березня) можна подовжити на 5 років, тому беріть все рівно. Далі в консульстві або продовжите, або перевипустити новий.
Паспорт бумажный, выдавался в 2006 году и был действителен до 2016 года. Наверно его не продлят? А в консульстве можно оформить новый биометрический паспорт?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
UPD. Згадала ще, шо термін дії закордонних паспортів (здається з березня) можна подовжити на 5 років, тому беріть все рівно. Далі в консульстві або продовжите, або перевипустити новий.
Паспорт бумажный, выдавался в 2006 году и был действителен до 2016 года. Наверно его не продлят? А в консульстве можно оформить новый биометрический паспорт?
Що ж це ви так запустили? Я думала після початку безвізу всі зробили паспорти. Так, консульства України у всіх країнах займаються і поновленням паспортів в тому числі. Тільки і раніше це було дуже довго, бо вони назбирували мін кількість, перед відправкою документів на Київ (десь 3 міс чекання), а в теперішній період можливо навіть більше буде. Але можливо сам Консул зможе видати бланк, або документ по якому ви зможете пересуватись. В будь якому випадку це тимчасовий варіант, тому варто одразу звернутися в консульство по місту прибуття (отримаєте смс від оператора з адресою).
з 5 років тому в мене були вкрали торбинку з грішми і документами у Відні (мала лише квиток на автобус до Будапешта), то я ще добралася до Буди і там консул дав мені папірець, щоб заїхати в Україну і гроші на дорогу :) ,правда з умовою, що я потім борг його мамі занесла, яка живе тут у Берегові.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Интересная информация. А вблизи румынской границы что-то летает? И еще такой вопрос. Если нет биометрического загранпаспорта, есть только старый, который бумажный, но давно просроченный, не знаю, надо его брать с собой? Можно ли будет улететь при таком раскладе, например в Милан? Сколько примерно может стоить билет на самолет для взрослого и ребенка? На бесплатно не рассчитываю. С Киева до Львова тоже ездят бесплатные поезда, но уехать ними мало кому удается, а тем, кому удалось, совсем не восторге от поездки.
Если нет нормального заграна - лучше, ехать в страны Шенгена, а не Румынии, ибо из Румынии потом не факт что выедешь куда-то, а внутри шенгена как минимум по земле можно передвигаться. В про поезда из Киева во Львов, у меня неделю назад знакомая с малым ехала, ну так была просто электричка, но нормальных сидячих мест всем хватило, той жести с сидением на головах друг у друга не было, вполне себе вариант.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зараз на Краківці. Піших людей трохи є.
Є пункти обігріву, меддопомога, вода. Навіть деякі теплі речі.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Все собираются уезжать? Сейчас в Киеве, никак не решусь.. уже начало каждый день прилетать по жилым домам, наверное, пора. Но так тяжело бросить дом..
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Все собираются уезжать?
Все уехали две-три недели назад. Некоторые уже вернулись. У вас там новости с задержкой по телевизору или очень хорошая звукоизоляция на окнах?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Все собираются уезжать?
Все уехали две-три недели назад. Некоторые уже вернулись. У вас там новости с задержкой по телевизору или очень хорошая звукоизоляция на окнах?
Хорошая звукоизоляция. Да, некоторые соседи, даже из-за границы начинают в чате дома интересоваться, есть ли опыт возвращения в Киев.. Есть те, кто уехали на западную, посидели там и вернулись
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не варто повертатися в Київ, якщо ти не забезпечуєш оборону Києва.
Краще буде для тебе, а також для захисників і рятувальників.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я от теж так думаю - душа рветься в Київ, наче якось там люди живуть, але розумом розумію що якщо якось худо-бідно влаштувався, особливо якщо і працювати худо бідно можна, то краще не наражатися, і не навантажувати собою місто під ударом. Небезпека нікуди не щезла, це просто ми звикли.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Канада спростила в'їзд для біженців з України
Діє спрощена програма тимчасового перебування в країні.


У Канаді почала діяти спрощена програма тимчасового перебування в країні для українських біженців. Про це повідомило міністерство у справах імміграції.

Діятиме спеціальний канадсько-український дозвіл на поїздки в надзвичайних ситуаціях (CUAET). З CUAET українці та їхні найближчі родичі будь-якої національності можуть перебувати в Канаді як тимчасові мешканці терміном до трьох років.

"Заявники, які перебувають за кордоном, повинні подати онлайн-заявку на отримання канадської гостьової візи та надати свої біометричні дані (відбитки пальців та фотографію). Кандидатам рекомендують подавати заяву на отримання відкритого дозволу на роботу терміном на 3 роки одночасно з поданням заяви на отримання візи. Цей дозвіл дозволить їм працювати у Канаді", - вказано в повідомленні.

У рамках цієї спеціальної програми було скасовано багато звичайних вимог, пов'язаних із звичайною гостьовою візою або дозволом на роботу. Учні початкової та старшої школи можуть зареєструватися та почати відвідувати школу, тільки-но вони прибудуть до Канади. І будь-хто, хто хоче навчатися у вищому навчальному закладі, може подати заяву на отримання дозволу на навчання під час перебування в Канаді.

Водночас "заявники, у яких немає чинного паспорта, можуть подати заявку - і Міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) видасть проїзний документ на одну поїздку в кожному конкретному випадку, коли це доречно", - вказано в повідомленні.

Цими заходами також зможуть користуватися українські працівники, студенти та гості, а також члени їхніх сімей, які вже перебувають у Канаді. Вони можуть подати заявку на продовження свого статусу відвідувача або дозволу на роботу на 3 роки, подати заявку на новий дозвіл на роботу чи навчання або продовжити свій дозвіл. Міністерство скасує всі збори за продовження та дозвіл на роботу чи навчання.

Водночас відомство відмовляється від усіх реєстраційних зборів для цих програм.

"Уряд Канади також закликає роботодавців, які хочуть підтримати українців пропозиціями працевлаштування, зареєструвати ці пропозиції на вебсторінці Job Bank для України. Потім Банк вакансій працюватиме з місцевими організаціями та роботодавцями, щоб допомогти їм пов'язати їх з українцями, які шукають роботу у своїх спільнотах. Ми також ведемо переговори з партнерами, у тому числі з областями та територіями, бізнес-спільнотою, українсько-канадською громадою та поселенськими організаціями, про те, як найкраще підтримати тих, хто прибуває з України", - зазначається в повідомленні.

Водночас профільний міністр Шон Фрейзер зауважив, що таке рішення свідчить про повну підтримку Канади українського народу у зв’язку з кривавою війною РФ на території України.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Зер ґут!

А чи багато маєте родичів (малих, старих, слабих тощо), яких поза сумнівом варто евакуювати?
А чи, може, має пан справу, від роботи якої критично залежать наймані працівники?

Не судіть, та не будете судимі.
 
Зверху