Евакуація з України

Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Я багато з того читав...тимчасовий захист ніде як етап до громадянства не враховується той стаж в перебуванні в такому статусі..робиш чи ні то проблема твоїх фінансів, до документа не пришвидчує, бо ж тимчасовим захистом уже маєш право працювати. З останнього лише Польща та Чехія на 2024 прийняли що люди можуть "зпригнути" з того захисту щоб їм уже роки пішли у вислугу на право паспорта. А ну і Німеччина щось там за три роки обіцяє. Хто знає чи воно на укр. громадян поширюється? От якби хто туди в бюро до фрау зайшов і запитав..було б зер гут
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Хто знає чи воно на укр. громадян поширюється?
Якщо платиш податки, можеш себе забезпечувати, є німецька В1 - то розповсюджується. Знайомі з 2018 у Німеччині - вже подали заявки.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Незнаю, серед моїх знайомих що виїхали фігурує лише достаток.
Тобто поїхали б під бомби у Харків, аби лиш достаток був?
Мої знайомі, як і більшість думаю не від бомб тікали, а в пошуках кращого життя. Просто не могли наважитись за мирного життя, все щось заважало.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Мої знайомі, як і більшість думаю не від бомб тікали, а в пошуках кращого життя. Просто не могли наважитись за мирного життя, все щось заважало.
Аналогічно у нас. В Тернополі бомби не падають, а велика кількість моїх знаюмих "евакуювались від війни". І не будь-куди, а виключно в Штати. Жодну іншу країну для "евакуації від війни" вони не розглядали. Або в Штати, або нікуди.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
І не будь-куди, а виключно в Штати. Жодну іншу країну для "евакуації від війни" вони не розглядали. Або в Штати, або нікуди.
Дивний вибір. Одна лише медицина вкупі з невиїздним статусом(тобто відсутністю можливості скататись в країну з більш дешевою медициною) - великий привід задуматись і обрати іншу країну. Але, звісно, якщо "виключно штати", то це не раціональний вибір а сліпа віра в те що в США "Американська мрія" і жити супер легко...
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Але, звісно, якщо "виключно штати", то це не раціональний вибір а сліпа віра в те що в США "Американська мрія" і жити супер легко...
Як би там не було, але в Штатах найвища у світі середня зарплата. Тобто є теоретична можливість заробити більше коштів, але люди часто не враховують, що і ціни на оренду житла, на товари та послуги теж в Штатах вищі. Але, якщо є ціль, легалізуватися в Штатах за будь яких обставин, то багато хто терпить в невиїздному статусі по 5 і більше років, а потім намагаються якось вже отримати виїздний статус чи громадянство, і їздити в відпустку по світу з американською зарплатою
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Як би там не було, але в Штатах найвища у світі середня зарплата. Тобто є теоретична можливість заробити більше коштів, але люди часто не враховують, що і ціни на оренду житла, на товари та послуги теж в Штатах вищі.
Якщо вже на те пішло, то в Ісландії та Люксембурзі середня зарплата вища ніж в США, в Швейцарії теж не сильно нижче. Плюс розмір середньої зарплати до податків - це ні про що, питання в тому скільки залишається після податків і яка вартість життя. Ну і коли візит до стоматолога чи потрапляння в лікарню ризикує з'їсти усю зарплату чи навіть загнати у борги - це теж дуже сумнівне задоволення. А альтернатив - немає.
Тому якщо люди кажуть "тільки США" - то це не раціональний аналіз, це сліпа віра.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тому якщо люди кажуть "тільки США" - то це не раціональний аналіз, це сліпа віра.
А мова? Це теж комусь важливо. Старий кобель, як я, наприклад, нічого крім інглиша вже не вивчить))
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А мова? Це теж комусь важливо. Старий кобель, як я, наприклад, нічого крім інглиша вже не вивчить))
Знов таки, чому саме США, а не Ірландія, Мальта, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Британія? Плюс є окремі міста як то Берлін і Амстердам, де можна чудово жити і працювати знаючи тільки англійську. Тому якщо категорично іде мова саме про США - у більшості випадків, це ірраціональний вибір побудований на іллюзіях. Звісно будуть окремі виключення коли людина вивчила усі деталі і обрала саме США, але це буде виняток, а не правило.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Для громадянства вимоги до знання мови вельми базові, для ПМЖ їх взагалі не було. Як мінімум у Нідерландах. Подруга(поїхала задовго до війни) - вже отримала громадянство, здала тест з мови але досі не може прочитати що за повідомлення їй присилає мобільний оператор з інструкціями по активації роумінгу. Ну і мій головний мессендж був у тому що якщо у людини світ зійшовся на США, скоріше за усе - це не раціональний вибір, а викривлена картина світу у якій у США усе чудово і всі живуть в "Американській мрії".
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Знов таки, чому саме США, а не Ірландія, Мальта, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Британія?
В Ірландії/Британії специфічний клімат, Мальта дуже маленька, Австралія/Нова Зеландія ще далі ніж штати і легалізація ще складніша.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
І не будь-куди, а виключно в Штати. Жодну іншу країну для "евакуації від війни" вони не розглядали. Або в Штати, або нікуди.
Дивний вибір. Одна лише медицина вкупі з невиїздним статусом(тобто відсутністю можливості скататись в країну з більш дешевою медициною) - великий привід задуматись і обрати іншу країну. Але, звісно, якщо "виключно штати", то це не раціональний вибір а сліпа віра в те що в США "Американська мрія" і жити супер легко...
у нас просто різні бульбашки.
Але, якщо почитати канадські пабліки, то там чимало людей переїхало з Канади до США, і задоволено звідти друкують повідомлення, що там краще.

АЛЕ. Усе про що ви тут говорите, не стосується теми "Евакуація з України" та біженства.
Це явище називається міграцією (заробітчанством) і війна тут ні до чого. Були й такі випадки в європейських цнапах, які заявляли: я просто переїхав - я не біженець і не хочу приймати цей статус.

Мігранти, які виїхали в пошуках кращої долі, наврядчи повернуться, тут і досліджень проводити не треба...
Тому у дослідженні КМІСу перш за все мали відсіяти мігрантів від біженців війни, навіть якщо ті переїхали під час війни і понабирали статусів. Як казав доктор Гаус - усі брешуть...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
у нас просто різні бульбашки.
Але, якщо почитати канадські пабліки, то там чимало людей переїхало з Канади до США, і задоволено звідти друкують повідомлення, що там краще.
Суть мого повідомлення була не в тому що в США жахливо, а а тому що в США як і скрізь є купа плюсів і мінусів. І якщо людина безвпеляційно каже каже "тільки США, або нікуди", найімовірніше - вона не в адеваті, бо адекват це зваження плюсів і мінусів і вибір списку варіантів від кращого до гіршого. А коли кращий це США, а альтернатива це Україна і між ними нічого, це як мінімум трошки дивно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
webivan, є багато людей, які приймають рішення на підставі емоцій, а не холодного розрахунку. А потім розхльобують це. Нічого з цим не вдієш, це випрацьована схема.
Та й ми не знаємо їхньої ситуації - може вони розглядають майбутню світову війну, і що більш безпечно буде в США, на їхню думку. Або мають там сімʼю і їм не потрібно починати все з нуля...
 
Останнє редагування:

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
Усе про що ви тут говорите, не стосується теми "Евакуація з України" та біженства.
Стосується.
1. Евакуація може бути, як тимчасова, також і постійна.
2. Чи всі ці шукачі кращого життя, які виїхали після 24.02.2022, стали б виїжджати з України, якби не було війни?
чому саме США, а не Ірландія, Мальта, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Британія?
США – величезна країна, яка дуже різноманітна. Якщо не подобається клімат чи місцеве законодавство, можна переїхати до іншого штату. З іншого боку, що творить зараз Байден з прийомом біженців з Латинської Америки, я навіть не знаю, яких змін чекати в США? Одне ясно, що безслідно це пройти не може. І по відношенню до українців з боку Байдена, з його U4U явний плювок. Для громадян мордору зараз напевно кращі умови для біженства до США, ніж для громадян України. Також незрозуміло, від чого тікають біженці з Латинської Америки? В Україні війна, а що в Латинській Америці, що біженцям з цих територій платять допомогу та надають безкоштовно житло на відміну від українських біженців? Байден схоже забув, кому його країна давала гарантії під час підписання Будапештського меморандуму.
А у США отримаєте? Яким чином?
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
U4U - тимчасова програма, а не шлях до еміграції. Люди на тимчасовому статусі тільки на час війни, а не через дії влади недемокртичної країни (рашка, Венесуела). Зі сторони США був би удар нижче живота в бік України якщо б вони дали грінки всім бажаючим громадянам України та "вкрали" півмільйона громадян.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
удар нижче живота в бік України
та прям. Просто в них зараз антиміграційна політика. В Канаді те саме, ніби країну розбудовували українські мігранти, наша діаспора найбільша, а досі тримають візовий вʼїзд для нас - це просто "удар нижче живота в бік України". І нічо, терпимо...
Стосується.
1. Евакуація може бути, як тимчасова, також і постійна.
2. Чи всі ці шукачі кращого життя, які виїхали після 24.02.2022, стали б виїжджати з України, якби не було війни?
почитайте в словнику спершу що таке евакуація і міграція (еміграція та іміграція).
 
Зверху