Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 387 61.6%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 107 17.0%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.4%
  • Нет.

    Голосів: 75 11.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    628
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64
з 1.06.20244,32



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 100
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Dmitrius, то по якій же ціні ДТЕК купує у енергоатома у червні ? Цікавить конкретна цифра за кіловат
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
І чому взагалі населення повинно платити за відбудову потужностей приватної компанії?
Теоретично працюючий риночок міг би порішати.
За кошти приватних інвесторів (або в кредит) для підприємств будуватимуть СЕС, щоби ці підприємства могли далі працювати в умовах енергодефіциту.
Так само і для потреб населення можна було би будувати СЕС (або інші електростанції) і продавати електроенергію (будувати за рахунок інвесторів, які розраховують на отримання прибутків). Але за ринковими цінами, а не по 2.5-5грн з урахуванням доставки.

Тому поки виходить, або електроенергія за держціною "по картках" (за графіками відключень), або за ринковою ціною (в імпортерів)
Post automatically merged:

Ціна ее для більшості промислових СЕС наразі 5грн/кВт (без урахування доставки та розподілу).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Це що за новини ?? Чи то фейк ?
ЕНЕРГОАТОМ НІ КОПІЙКИ НЕ ОТРИМУЄ ВІД ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ
11

Post automatically merged:

Об єми вже продані на рік вперед по 1-2 грн ??
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Це що за новини ?? Чи то фейк ?
ЕНЕРГОАТОМ НІ КОПІЙКИ НЕ ОТРИМУЄ ВІД ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ
11

Post automatically merged:

Об єми вже продані на рік вперед по 1-2 грн ??
Там все написано. Тре читати.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
andreuskas,
Хто вам сказав, що сплачені вами кошти йдуть приватним компаніям для відновлення пошкоджень? Говорилось, що після підвищення тарифів на електроенергію, левова частка піде Енергоатому, а решта- Гідроенерго
ПУП за рахунок підвищення фіксованої ціни для побутових споживачів отримають додаткові кошти для покриття власних витрат, компенсації збільшення вартості купівлі електричної енергії на ринку, а також для оплати послуг Оператора системи передачі (НЕК «Укренерго») та Операторів системи розподілу (Обленерго) за підвищеними тарифами.

компенсації збільшення вартості купівлі електричної енергії на ринку
це імпорт буде і приватні залишки ТЕС + зелене також приватне
 
Реєстрація
24.09.19
Місто
Ukr
Люди без електрики, з захмарними цінами, європа грошей не дає на відбудову бо держава не сприяє розвитку приватного сектору в енергениці
Во, оце ключове питання. А державі і не потрібно сприяти бо можна отримувати гроші від ахметівських лобістів, та нікого не пускати.
А ДТЕК не відмовляється, бо знає що отримає з населення та бізнесу (за допомогою лобістів при владі) стільки, скільки йому потрібно.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Це саме той збутковий Енергоатом?
Post automatically merged:
Інформація застаріла 2023 року. В Україні діє ринок електроенергії, де виробник продає тому, хто готовий купити за певну ціну. Якщо не продасть, прийдеться розвантажувати енергоблоки. Нахаляву ніхто постачати не буде, бо інакше це порушення законодавства і завдання збитків державі, бо Енергоатом це державна компанія. Що тоді порушив Енергоатом? Чи баба Яга просто, як завжди, проти.
Post automatically merged:

то по якій же ціні ДТЕК купує у енергоатома у червні ? Цікавить конкретна цифра за кіловат
Зламайте систему, закупіть у Енергоатома особисто напряму. Не дайте ДТЕКу шансів.
Post automatically merged:

... держава не сприяє розвитку приватного сектору в енергениці. Все за свої....
Поки буде тривати війна, ніякий бізнес інвестувати в цю державу не буде. Це все пусті балачки. Любий інвестор розраховує повернути свої інвестиції і отримати прибуток. Завтра може прилетіти ракета і давай "до свіданія".
Post automatically merged:

Всім, хто вважає, що державне, то є ваше- попустіться. Вам завтра скажуть, що ціна 10 грн/кВт-год, будете платити і користуватись. І нікуди ви не дінетесь. Можете хоч задавитись, розказуючи про Енергоатом, ДТЕК і т.д. Зрозумійте одне, так як раніше вже не буде. Ми семимильними кроками йдемо до європейських цін. Бо побудувати нові генерації в поточних умовах неможливо і ризиковано, а от наростити імпорт цілком можливо. Хто зможе заплатити- той отримає електроенергію, хто не зможе- буде смоктати ***. Вибачте, але мушу сказати деяким дурникам прямо.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
нікуди ви не дінетесь.
Ну мені наприклад для часткової незалежності не хватає 6 панелек, і вітряка, так що не кажіть за всіх. А 100гр за нічні кіловати я якось назбираю.
Ну тут ви активно дієте. Тому плюсую.
 
Реєстрація
24.09.19
Місто
Ukr
Інформація застаріла 2023 року. В Україні діє ринок електроенергії, де виробник продає тому, хто готовий купити за певну ціну. Якщо не продасть, прийдеться розвантажувати енергоблоки. Нахаляву ніхто постачати не буде, бо інакше це порушення законодавства і завдання збитків державі, бо Енергоатом це державна компанія. Що тоді порушив Енергоатом? Чи баба Яга просто, як завжди, проти.
Добре, застаріла. Почекаємо 25 рік, оприлюднять схеми за 24ий. Чи в цьому році різко всі стали законослухняні? Але можу кинути лінки на такі самі новини 20,21,22 року. Когось притягнули за порушення законодавства і завдання збитків державі за минулі роки?
Всім, хто вважає, що державне, то є ваше- попустіться. Вам завтра скажуть, що ціна 10 грн/кВт-год, будете платити і користуватись. І нікуди ви не дінетесь. Можете хоч задавитись, розказуючи про Енергоатом, ДТЕК і т.д. Зрозумійте одне, так як раніше вже не буде. Ми семимильними кроками йдемо до європейських цін. Бо побудувати нові генерації в поточних умовах неможливо і ризиковано, а от наростити імпорт цілком можливо. Хто зможе заплатити- той отримає електроенергію, хто не зможе- буде смоктати ***. Вибачте, але мушу сказати деяким дурникам прямо.
А можна семимильні кроки по європейським зарплатам? чи по судовій системі? Це зручне формулювання коли треба наповняти бюджет за рахунок підвищення тарифів,податків,акцизів і т.д. А потім виявляється що ніхто нікому нічого не винен, а до європи ще далеко. Плати і сиди без електроенергії смокчи. вибору немає, розвитку не буде.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
А можна семимильні кроки по європейським зарплатам? чи по судовій системі
Да у вас не буде іншого вибору. Ви дійсно вважаєте, що ваші хотєлкі комусь цікаві о там зверху? Вашої думки ніхто питати не буде. Я теж багато чого хочу. Кому йти жалітись?
 
Реєстрація
24.09.19
Місто
Ukr
Да у вас не буде іншого вибору. Ви дійсно вважаєте, що ваші хотєлкі комусь цікаві о там зверху? Вашої думки ніхто питати не буде. Я теж багато чого хочу. Кому йти жалітись?
Звісно не вважаю, все вище написане у рамках дискусії на форумі, не більше.
 

Ronald R.

Заблокирован
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
А зряплата у скільки разів менше?
Польща 30 років тому провела повну та швидку лібералізацію цін та тарифів. Тариф на електроенергію одномоментно виріс в 5 разів, був побудований ринок де енергія це товар на якому заробляють, а не розподіляють по державним цінам. І саме це і стало базісом тої економіки яка дозволяє платити зарплати, яким ви заздрите, регулювати той ринок і навіть встановлюти "стелю" тарифа. От ви рівень "зряплат" 30-річної давності і порівняйте. А ми ці 30 років степ танцюємо "шаг вперед - два назад", совкову спадщину пилимо та мріємо про зарплати. А виявляється за все доводиться платити - і за незалежність, і за економіку і за свій вибір на виборах. Нічого безкоштовного - не буває...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
платити зарплати, яким ви заздрите
Я нікому не заздрю! Я просто не розумію, чому тєлєгу ставлять попереду коняки?!? Як я можу платити велику ціну за комунальні, якщо зарплатня мала для цього?!? Я не економіст, але чогось мені здається, що кожна окрема людина повинна МАТИ СПРОМОЖНІСТЬ платити такі ціни! Тобто, отримуючи умовні 40000 гривень, я не проти оплачувати електроенергію по 10 гривень за кіловат.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Як я можу платити велику ціну за комунальні, якщо зарплатня мала
Для таких як ви придумали субсидії.
Post automatically merged:

людина повинна МАТИ СПРОМОЖНІСТЬ платити такі ціни!
Де таке написано, у ринку такого точно нема, це щось з далекого минулого, а ще черги на житло, 8соток по закону, і т.д.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Як я можу платити велику ціну за комунальні, якщо зарплатня мала
Для таких як ви придумали субсидії.
Post automatically merged:

людина повинна МАТИ СПРОМОЖНІСТЬ платити такі ціни!
Де таке написано...
в Конституції, але недослівно саме так
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Це просто логічно!
А от такого довбо...ма, як

Я шаленію ще більше! Тобто держава перекладає з одного карману до іншого, аби тільки не давать людям! Це як от у мене ситуація. Я вже років 5 постійно сужусь з державою в лиці Пенсійного фонду України. По останньому суду ПФУ винен мені 9740 гривень, але відмовляється від сплати, аргументуючи відсутністю грошей. Я, як завжди, звернувся до виконавчої служби, вони відкрили виконавче провадження, дали термін для сплати боргу. ПФУ не платить. Виконавча служба накладає штраф у 5100 гривень. Проходить два місяці, грошей мені так і немає. 31 травня новий штраф на ПФУ 10200 гривень. Так я от сижу і міркую, а чи не простіше було виплатити мені ті 9740 гривень, ніж платити штраф у 15300 гривень?!? Аж потім згадую, то ж все держава просто з одного карману до іншого переложила, а я і далі без грошей...
 

Ronald R.

Заблокирован
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Я просто не розумію, чому тєлєгу ставлять попереду коняки?!?
Ото ж - те що ви за більш ніж 30 років так і не зрозуміли де коняка, а де віз - це і є наша біда.
Ніде і ніколи не спрацювала стратегія - надрукувати грошей та роздати усім, а потім підвіщувати тарифи. І у всіх без винятку ваших західних сусудів справцював принцип - підвищіти, а потім лише тим хто дійсно неспроможен платити сам надати допомогу через субсідію. Виконання у когось краще було , у когось гірше - але принцип спрацював у всіх. Тобто це навіть не теорія, а перевірено емпіричним шляхом. Наш досвід як 30років "рубати собаці хвоста по шматочкам" давно вже вивчають у наукових центрах як приклад найбільш невдалого, а у вас все ще - "дайош спочатку зряплату як у Польщі"...
 
Зверху