Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З 1 липня, щоби мігрувати по МНП з Києва потрібно буде їхати в Одесу?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
він може далі продовжити користуватися привілеями прямого номеру, але вже з конверґентом (дзвінки на місцеві, наприклад).
Боюсь что тупо отрубят возможность звонить на прямые. Если не сам интер, то УТ.
Тут мова про конверґент (94), який залишається в ІТ після "спліту".
Так и я о нем. Виталик даёт обнадёживающий ответ, но я сомневаюсь. Кроме того даже если останется по исходящим, как с входящими? Тоже шара?
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
З 1 липня, щоби мігрувати по МНП з Києва потрібно буде їхати в Одесу?
Вроде как можно будет номер зарегить в айтифоне через контактный др оператора и тогда путем приема смс в айтифон - свалить.
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Сколько проживет номер, если не пользоваться им после отключения Чернигова? Можно ли как-то сохранить его и включать раз в год на пару недель в Одессе? Как его поддерживать дешевле всего? Нужен прежде всего для голоса + гиг инета со смартфона
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Сколько проживет номер, если не пользоваться им после отключения Чернигова? Можно ли как-то сохранить его и включать раз в год на пару недель в Одессе? Как его поддерживать дешевле всего? Нужен прежде всего для голоса + гиг инета со смартфона
Перейдіть на голосовий тариф та раз на пів року робіть якусь платну дію. Простіше його завести на ІТФон. Абонку можна не платити.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
А можно на тарифе Приятное общение 50 после отключения Киева и Чернигова просто раз в полгода платить абонку и сохранять таким образом номер бесконечно?
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Вообще, конечно, по-хорошему должны бы вообще не пытаться отбирать номера у людей, которые оставили их для поездок на отдых в Одессу
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Вообще, конечно, по-хорошему должны бы вообще не пытаться отбирать номера у людей, которые оставили их для поездок на отдых в Одессу
Точно, и проезд оплачивать с проживанием!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
А можно на тарифе Приятное общение 50 после отключения Киева и Чернигова просто раз в полгода платить абонку и сохранять таким образом номер бесконечно?
На пріпейдних номерах достатньо не платити абонку, а кинути на благодійність (Бджілка/Боротьба з коронавірусом - є в ососбистому кабінеті) 5 грн, і життя номера продовжується на 1 рік. На контрактному/прямому номерах не пробував, але, думаю, мало б проканати таке ж.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
На пріпейдних номерах достатньо
Кидати на рахунок по гривні, раз в пів. року.
На пріпейдних - так. Але кинути гроші не достатньо. Потрібно витратити мінімальну суму.
А на контрактних - таке не проходить. Там потрібна будь-яка витрата з рахунку, щоб продовжити життя номера. А якщо абонка не сплачена, то витратити нічого не вийде, бо всі послуги блокуються, крім витрат на благодійність. Мінімальна витрата на благодійність - 5 грн.
 
  • Like
Реакції: baha

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Сайт Интертелекома уже час не открывается...
Грустноватенько, конечно, уже и сайт оператора умирает потихоньку...

Screenshot 2021-06-05 at 18.20.25.png
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
24.09.11
Місто
Київ
Вот что интер ответил по поводу конвегрентного номера на номере 044
Доброго дня! Заявка на підключення конвергентного номера 94ххххххх зареєстрована під номером хххххх, очікуйте рахунок на нове підключення на електронну пошту. Після оплати рахунку номер буде активовано протягом декількох годин..
Я им сказал что пусть мой 044 рабирает себе утк, но я хочу чтоб 094 мой конвергентный остался.
 
Зверху