Портативний зовнішній акумулятор / Портативний Powerbank

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
балансири потрібні при послідовному підключенні, коли загальна напруга не умовні 4.2В, а умовні 12.6
Може на бумазі, при ідеальних умовах - так, а на практиці ніт.
Десь за 5-10 циклів в мене банки розбалансовуються, різниця може сягати до 1000mah. Доганяю їх зарядкою до спільного знаменника.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Може хтось підкаже. Був новий повербанк 10000. Кілька разів корисувався. По факту навіть до 100% не заряджає смарт з батареєю 5000. Поведінка дуже подібна до старих батарей: заряджається звичайно, розряджається швидко. Заводський брак ?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Чогось думав шо всі ПБхи вміють віддавати під час заряду... Так як під час подорожей іноді ставлю на зарядку банку а до неї моб/планш. Певно ставив так "помадки".
Порився по своїх банках. Дві крупних або заряджають або заряджаються. Три помадки вміють і заряджатися, і заряджати. Але - тільки одна з них не вимикає вихід при підключенні-відключенні входа. Друга при підключенні входа не вимикає вихід, але на секунду вимикає при відключенні. Третя вимикає вихід як при підключенні, так і при відключенні входа.
Щодо оцього кейса - вміє заряджати і заряджатися, але одночасно тільки на 5В (без qc), і на секунду вимикається як при підключенні, так і при відключенні зарядки.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Паук, от власне, багато павербанків при детальному вивченні переривають живлення нагрузки, або взагалі не вміють брати і віддавати одночасно. Для менш вибагливих користувачів і той варіант є досить пристойним.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Може хтось підкаже. Був новий повербанк 10000. Кілька разів корисувався. По факту навіть до 100% не заряджає смарт з батареєю 5000. Поведінка дуже подібна до старих батарей: заряджається звичайно, розряджається швидко. Заводський брак ?
Новим тестували на ємність вхід/вихід? 10А*г=37Вт*г. Норм павер зазвичай бере десь 39...42, віддає 32...34. В телефоні на 5000 батареї написано також 3,7В і 18,5Вт*г. Далі враховуємо втрати по дорозі (провід) - від 2 до 17% про величинах опору проводу від 0,1 до 1 Ома (такий діапазон виміряних мною десятків зарядних шнурків), в контроллері заряду телефону при перетворенні 5...12В (від паверу) на 4,2В (на вхід АКБ) та в самій АКБ телефону, в яку для отримання тих 5000 треба теж десь на 10% більше залити. І це для нормальної батареї, в старих/неякісних були випадки "заливання" 150...180% і "зливання" з неї тільки 50...60% (від цифр, що ній написані). Навіть якісні батареї з часом деградують.
Post automatically merged:

На момент показує $4,83
Може це варіант без QC? Бо там в картинках є плати WNL-S6 і WNL-S6-QC. А який варіант продаєтьсяне зрозуміло(
Я переходив за посиланням з посту вище.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вміє заряджати і заряджатися, але одночасно тільки на 5В (без qc), і на секунду вимикається як при підключенні, так і при відключенні зарядки.
Чи хтось зустрічав модельки паверів, що підтримують passtrough саме в режимі PD ? Важливий момент, щоб точно перевірити режим, логічно, що зарядний блок повинен мати вдвічі більшу потужність, ніж бере та віддає павер - частина струму на заряд батареї і роботу схеми, частина має напряму перетворюватись транзитом на виходи.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Я переходив за посиланням з посту вище.
Я це зрозумів. Але продаван міг прибрати з об'яви варіант з qc, а саму об'яву залишити? Чи так не можна на алі?
Бо в описі фігурує два варіанти (з qc і без нього), а у опціях тільки вибір кольору.
Post automatically merged:

Прийшов отакий корпус за 7$. Якість гарна, qc є...
А можеш скинути скрін на момент замовлення? Там у алі наче є такий функціонал у розділі замовлень.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Чи хтось зустрічав модельки паверів, що підтримують passtrough саме в режимі PD ?
Я раніше тут писав про такий:
Технологію PD, правда, не підтримує, але має роз"єми для підключення девайсів на 5/9/12v.
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Паук, назва товару, опис тощо, де фігурує QC. Просто ти брав за $7, а зараз $4.83 і є підозра, що це інша модифікація (без QC), бо в описі зараз є дві модифікації (з QC і без), а в опціях вибору тільки колір.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Може хтось підкаже. Був новий повербанк 10000. Кілька разів корисувався. По факту навіть до 100% не заряджає смарт з батареєю 5000. Поведінка дуже подібна до старих батарей: заряджається звичайно, розряджається швидко. Заводський брак ?
Новим тестували на ємність вхід/вихід? 10А*г=37Вт*г. Норм павер зазвичай бере десь 39...42, віддає 32...34. В телефоні на 5000 батареї написано також 3,7В і 18,5Вт*г. Далі враховуємо втрати по дорозі (провід) - від 2 до 17% про величинах опору проводу від 0,1 до 1 Ома (такий діапазон виміряних мною десятків зарядних шнурків), в контроллері заряду телефону при перетворенні 5...12В (від паверу) на 4,2В (на вхід АКБ) та в самій АКБ телефону, в яку для отримання тих 5000 треба теж десь на 10% більше залити. І це для нормальної батареї, в старих/неякісних були випадки "заливання" 150...180% і "зливання" з неї тільки 50...60% (від цифр, що ній написані). Навіть якісні батареї з часом деградують.
Post automatically merged:

На момент показує $4,83
Може це варіант без QC? Бо там в картинках є плати WNL-S6 і WNL-S6-QC. А який варіант продаєтьсяне зрозуміло(
Я переходив за посиланням з посту вище.
в мене новий повербанк. Заряджав близько 3 разів. Тестера немає. По факту таке відбувається.
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
Десь за 5-10 циклів в мене банки розбалансовуються, різниця може сягати до 1000mah
а в акумуляторів однакова ємність? вона у зборках завжди розраховується по найменшому акумулятору. як це працює: у вас умовно 4 акумулятори встановлені, 3 з них на 2600мАч, один 2100мАч. ви розряджаєте павербанк в 0, при цьому змогли "злити" лише 4*2100мАч, три акумулятори залишились недорозрядженими, один повністю розряджений. і з часом ті три акки самостійно переливають енергію у розряджений акумулятор, щоб врівноважити напругу. це так працює, навіть без плат контролерів.
в мене новий повербанк. Заряджав близько 3 разів.
а що за павербанк? самостійно збирали? якщо так, то що за акумулятори?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Десь за 5-10 циклів в мене банки розбалансовуються, різниця може сягати до 1000mah
а в акумуляторів однакова ємність? вона у зборках завжди розраховується по найменшому акумулятору. як це працює: у вас умовно 4 акумулятори встановлені, 3 з них на 2600мАч, один 2100мАч. ви розряджаєте павербанк в 0, при цьому змогли "злити" лише 4*2100мАч, три акумулятори залишились недорозрядженими, один повністю розряджений. і з часом ті три акки самостійно переливають енергію у розряджений акумулятор, щоб врівноважити напругу. це так працює, навіть без плат контролерів.
в мене новий повербанк. Заряджав близько 3 разів.
а що за павербанк? самостійно збирали? якщо так, то що за акумулятори?
я невеликий спец. у них, головне щоб працював довго). що всередені незнаю, бо розібрати ніби непросто
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Може хтось підкаже. Був новий повербанк 10000. Кілька разів корисувався. По факту навіть до 100% не заряджає смарт з батареєю 5000. Поведінка дуже подібна до старих батарей: заряджається звичайно, розряджається швидко. Заводський брак ?
А в телефоні швидка зарядка не включена?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Може хтось підкаже. Був новий повербанк 10000. Кілька разів корисувався. По факту навіть до 100% не заряджає смарт з батареєю 5000. Поведінка дуже подібна до старих батарей: заряджається звичайно, розряджається швидко. Заводський брак ?
А в телефоні швидка зарядка не включена?
телефон зазвичай вимикаю повністью
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Чи хтось зустрічав модельки паверів, що підтримують passtrough саме в режимі PD
Про цей, що Паук взвяв, пишуть у відгуках:
До Харькова шло месяц. Заявленным характеристикам соответствует, сквозная зарядка есть, единственное что нет возможности прям все заявленные протоколы быстрой зарядки проверить. 29 Dec 2022 17:57
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Заявленным характеристикам соответствует, сквозная зарядка есть, единственное что нет возможности прям все заявленные протоколы быстрой зарядки проверить.
А як воно буде брати з Type-C і віддавати одночасно?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Заявленным характеристикам соответствует, сквозная зарядка есть, единственное что нет возможности прям все заявленные протоколы быстрой зарядки проверить.
А як воно буде брати з Type-C і віддавати одночасно?
Та х/з, як там міряв той, хто писав відгук. Одночасно точно не буде брати і роздавати по Type-C. Думаю, можливі варіанти:
1. Брати з Type-C і роздавати по usb.
2. Брати по мікро-юсб і роздавати по з Type-C/usb.
 
Зверху