Интертелеком в Днепропетровске и области

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

"5 или 6 кажется" в русском языке достаточно четко описывает количество...

дійсно, 5 або 6 достатньо конкретизує кількість.
Однак слово "кажется" уважному читачу скаже про те, що той хто його застосував, не впевнений в достовірності наведеної ним інформації.:) для цього він і зазначав: кажется. тобто - йому кажется. але ми розміємо, що те, що комусь кажется, не обов'язково є фактом. і той хто застосував слово кажется, цим самим кажется, особисто вказує на те, що інформація не достовірна. разом з цим, він хоче поділитися тією інформацією, яка йому кажется, що і було зроблено. тому, мені здається, недоречно дорікати людині за те, що вона виклала інформацію, яка їй кажется, з припискою, що їй ця інформація кажется :)

Игорь, есть что сказать по существу?

В цій полеміці, як на мене, дві суті: кількість БС в Дніпропетровську та корректність наших висловлювань.
Так от, - по кількості БС-к сказати нічого.
Щодо коректності висловлювань я вже сказав :)

это может быть и 12, и 32... чувствуешь разницу по сравнению с точной информацией?
так, дійсно. але їх могло бути і 2, і 3. Однак завдяки тобі ми тепер точно знаємо, що їх більше 11. І саме ти вказав нам на це. Настільки я розумію, повноважень на це (на доведення інформації, що їх більше 11) в тебе не було. Правильно? Але ж ти це зробив. Чому тоді, коли тебе просять вказати більш-менш точну кількість БС, то мотивом твоєї відмови є "відсутність повноважень", а не просто відсутність бажання це робити? :)

я озвучил, причем без всяких "кажется"... их больше 11.
а молчать лучше, если имеешь "левую инфу", как у тебя...

я теж можу озвучити без всяких кажется: їх менше 500 :)

а все інше - від лукавого :)


Сергію, тут на форумі я раніше з одним паном в подібній формі посперечався, так він мене з друзів викинув :) сподіваюся, ти цього не зробиш? в принципі, я роблю корисну справу - інколи не завадить подивитися на ситуацію з іншої сторони.
але якщо ти не згоден - я все потру і замовлю тобі на роботу піццу. :)
 
Реєстрація
25.04.08
Місто
Кировоград
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

Ігор ...у них в отделе 6 чел...или 5...)))))только бросаться не начинайте,так вот-пицца должна быть большой)))
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

Настільки я розумію, повноважень на це (на доведення інформації, що їх більше 11) в тебе не було. Правильно? Але ж ти це зробив. Чому тоді, коли тебе просять вказати більш-менш точну кількість БС, то мотивом твоєї відмови є "відсутність повноважень", а не просто відсутність бажання це робити?
ты вроде не мой начальник, чтобы я перед тобой отчитывался - что мне можно, а что - нет... если я что-то сказал, то посчитал, что в такой форме информация имеет возможность быть представлена. :rolleyes:

Сергію, тут на форумі я раніше з одним паном в подібній формі посперечався, так він мене з друзів викинув :) сподіваюся, ти цього не зробиш?
тю.... :D

Ігор ...у них в отделе 6 чел...или 5...)))))
забыл добавить "кажется" :D
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Irop

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

Днепр, ж/м Сокол-1, модем Пантек umw190 воткнут в ноут, внутри помещения.

 
Реєстрація
31.05.08
Місто
Днепр
Телефон
mi max2 life:) корпоративный кс на прием тариф не знаю ):
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

Днепр , Подстанция , Е266 в железном киоске:D



 
Реєстрація
31.05.08
Місто
Днепр
Телефон
mi max2 life:) корпоративный кс на прием тариф не знаю ):
Павлоград Химмаш
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Интертелеком: Днепропетровск и область

, тут на форумі я раніше з одним паном в подібній формі посперечався, так він мене з друзів викинув :)
Ігоре, із друзів я тебе викинув бо ти мені у дискусії про офтопні теми (тема була "вибор м"ясорубки", ти такі постійно створюєш особисто), на моє повідомлення "что есть куча профильных форумов и вы все не можете их найти?" натикав мене носом у мої власні теми, які я створював у 2008 році: "Обсуждение кино", "Требуется помощь в покупке товара за бугром", "Чернобыль: помним ли мы еще об этом?", "Вспомним детство", "Домены .info - по $0.99" і "В Швеции запустили первый в мире онлайн-компьютер". Причому натикав просто навівши ці лінки і поставивши отакий смайлік - :) У лічкі ми с тобою ніби з"ясували, що ти окрім Редфоруму не знаєш інших форумів, не бажаєш про них знати, і закрили всі питання. Для чого треба витягати ці брудні труси знову?

в принципі, я роблю корисну справу - інколи не завадить подивитися на ситуацію з іншої сторони.:)
от і я кажу - подивись і ти на ситуацію з іншого боку.
з боку адміністрації форуму, яка щоденно вигрібає фігню тіпа "Офісне крісло", "БЮТ: У Януковича готують інтернет-цензуру", "Чоловік провів 23 роки в комі, якої ... не було", "ЮЩЕНКО ОБІЗВАВ ТИМОШЕНКО БОМЖЕМ" і "Пилоты аварийного Ту-154 чудом посадили самолет по стакану воды", і все через те, що комусь впадлу написати 1-2 коменти у камєнти на korrespondent.net або забити у Гугля "офісне крісло відгуки".
причому це лише твої теми, а юзерів багато.
ага, я інколи конкретний псих, але я багато разів подумаю перед тим, коли написати будь-який пост, а тим більш - тему. ну може не кілька разів, але один раз точно замислююсь.
питань більше немає стосовно "він мене з друзів викинув"?

ти нормальний хлопець, пишеш нормальні розумні речі, але.. див. вище.
 
  • Like
Реакції: Irop
Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Кот Бегемот, в Донецке тоже написано что 2130000 - 2139999, 2180000 - 2189999, 2190000 - 2199999, а открыто только 2130000 - 2139999. В Днепре так же или полностью?
 
Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Андрюх@dp.ua, наверняка служба такси уже выкупила. 10К гринов заплатили и забрали :)

Добавлено через 47 секунд
Кот Бегемот, не путаю, но лично у меня донецкий начинается на 218 :)
 
Останнє редагування:

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Подключалась к интернету в 1-й день (19.04),у модема номер 056 999****.

К чему-вроде бы ниже постами спрашивали за номера,какие они у нас?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Подскажите, возможно ли подключение к Интертелекому безRUIMного модема Sierra Wireless AirCard 595U и, если да, то где в Днепропетровске можно подключиться с прошивкой номера?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Подскажите, возможно ли подключение к Интертелекому безRUIMного модема Sierra Wireless AirCard 595U
можно

где в Днепропетровске можно подключиться с прошивкой номера?
Днепропетровск, проспект имени Карла Маркса 67 (напротив бывшего "Лотоса")


Вот только зачем оно тебе? Разве в Новомосковске уже есть ИТ?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Днепропетровск, проспект имени Карла Маркса 67 (напротив бывшего "Лотоса")
Спасибо!
А что прошивку таких модемов делают прямо в ЦОА? Я думал для этого нужно искать дилеров, как у Пиплов

Вот только зачем оно тебе? Разве в Новомосковске уже есть ИТ?
Если верить карте покрытия, то уже есть
http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/evdomap/dn
А может кто точнее знает про покрытие в Новомосковске и в ближайших пригородах Днепропетровска?
 
Зверху