Интертелеком LTE

  • Автор теми kaev
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇
Самый реальный сценарий для начала, до внедрения VoLTE.
Ти про що? Про останні 2 речення мого попереднього допису? Якщо так, то було б непогано.

ITPhone + LTE и полетели. Более реально, чем какие-то клоны симкарт.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
От тут я щось не зрозумів. Для чого смарт на 3 сімки? Для чого розділяти сдма і лте?
Я прикидав собі так: якщо в мене прямий міський номер зараз на руімці, то я свій тп заганяю на сімку лте (руімку - в смітник), звідки буду брати інтернет, а голос буду ганяти через ІТ-Фон. Тобто, 1 сімка в смарті в мене буде від Інтера, а інша - від КС. Для чого потрібна якась третя міфічна сімка в смарті?
Чи то, може, після перекидання номера на сімку лте, номер на сдма руімці залишиться працюючим? Тобто, одночасно можна буде користуватись лте і сдма?
Боюсь що ти не загониш свій прямий на лті. :) Будуть окремі картки та тарифи. Ну приблизно так я пойняв з відповіді серпа
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Боюсь що ти не загониш свій прямий на лті. :) Будуть окремі картки та тарифи.
Чогоб це? Серп писав, що на usim буде тільки лте, без голосу. От і нехай собі буде. В мене на міському тп є пакет інтернету, його й зажену на лте. А голос піде через ІТ-Фон.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
]
Чогоб це? Серп писав, що на usim буде тільки лте, без голосу. От і нехай собі буде. В мене на міському тп є пакет інтернету, його й зажену на лте. А голос піде через ІТ-Фон.
не знаю, приблизно це я і питав. На скільки я пойняв його відповідь що нє.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
не знаю, приблизно це я і питав. На скільки я пойняв його відповідь що нє.
Його відповідь "нет" я зрозумів, так як написав в своєму попередньому дописі: на usim буде тільки інтернет. Але це може бути й інтернет від голосових тп, а не лише від інтернетних. Оператору-то яка різниця, з якого тп давати інтернет через лте? Головне, щоб він працював.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Його відповідь "нет" я зрозумів, так як написав в своєму попередньому дописі: на usim буде тільки інтернет. Але це може бути й інтернет від голосових тп, а не лише від інтернетних. Оператору-то яка різниця, з якого тп давати інтернет через лте? Головне, щоб він працював.
Перечитай ще раз мої пости. Хоча допускаю що хтось з нас щось не те пойняв
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Как я прочитал между строк:

1. Запускаем band5 и перетаскиваем на него модемщиков и извращенцев с IT Phone и SIP. Вообщем, чистый интернет.
2. Запускаем новый бренд на band20 и на него вешаем VoLTE, ИоТ и активно его рпзвиваем. Сюда будут мигрировать голосовые абоненты.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Как я прочитал между строк:

1. Запускаем band5 и перетаскиваем на него модемщиков и извращенцев с IT Phone и SIP. Вообщем, чистый интернет.
2. Запускаем новый бренд на band20 и на него вешаем VoLTE, ИоТ и активно его рпзвиваем. Сюда будут мигрировать голосовые абоненты.
Сюди хіба не вписується сентенція про 3 мільярди на b5, та 300 лямів на b20. А решта - makes sense
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Перечитай ще раз мої пости. Хоча допускаю що хтось з нас щось не те пойняв
Та перечитав вже кілька разів, і бачу, що в нас різне бачення проблеми. Ти вважаєш, що лте дадуть лише для модемщиків, а я - що для всіх бажаючих, незалежно від тп. Принаймні, я не бачу жодних проблем для тих, хто має голосові тп, і готовий користуватися сіпом.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
ITPhone + LTE и полетели. Более реально, чем какие-то клоны симкарт.

Клон трафика на usim до внедрения volte, для того, чтобы голос работал в cdma тоже, т.к. sip, it phone, это костыли. Представляешь, некоторые люди используют голосовой трафик в cdma не для поиграться.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Клон трафика на usim до внедрения volte, для того, чтобы голос работал в cdma тоже, т.к. sip, it phone, это костыли. Представляешь, некоторые люди используют голосовой трафик в cdma не для поиграться.
Підозрюю, що клони не дозволять. Хто хоче мати голос на сдма, той і буде його там мати, поки не погасять сдма. Принаймні, доведеться вибирати: або сдма з голосом без лте, або лте + голос через сіп.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Как я прочитал между строк:

1. Запускаем band5 и перетаскиваем на него модемщиков и извращенцев с IT Phone и SIP. Вообщем, чистый интернет.
2. Запускаем новый бренд на band20 и на него вешаем VoLTE, ИоТ и активно его рпзвиваем. Сюда будут мигрировать голосовые абоненты.
Как они смогут запустить одновременно и b20 и b5 и еще и СДМА рев.б оставить? У них наложение b5 на b20 по выданным частотам.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Одні пишуть, що накладаються частоти, інші - що не накладаються. Ви вже там розберіться між собою...
Нє, ну ще, як варіант - в одних областях накладаються, в інших - ні. То в тих, що накладаються, якийсь із бандів буде неповним.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Одні пишуть, що накладаються частоти, інші - що не накладаються. Ви вже там розберіться між собою...
Нє, ну ще, як варіант - в одних областях накладаються, в інших - ні. То в тих, що накладаються, якийсь із бандів буде неповним.
Во всех областях наложение с 832 по 834 МГц. Разбираться не надо между собой, достаточно внимательно пересмотреть решение НКРЗИ
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
З усього що вище написано я зрозумів що LTE буде для нових підключень і з новими інтернет тарифами а старі номера з старими тарифами не буде можливо перенести?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Одні пишуть, що накладаються частоти, інші - що не накладаються. Ви вже там розберіться між собою...
Нє, ну ще, як варіант - в одних областях накладаються, в інших - ні. То в тих, що накладаються, якийсь із бандів буде неповним.
Во всех областях наложение с 832 по 834 МГц. Разбираться не надо между собой, достаточно внимательно пересмотреть решение НКРЗИ
b20: 791...801/832...842
CDMA/b5: 827.885...832/872.855...879.145
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Во всех областях наложение с 832 по 834 МГц. Разбираться не надо между собой, достаточно внимательно пересмотреть решение НКРЗИ
А, точно. Х\з, як викручуватись будуть. Походу, b20 не буде 10 мГц.
Post automatically merged:

b20: 791...801/832...842
CDMA/b5: 827.885...832/872.855...879.145
Тут по іншому написано: https://red-forum.com/threads/Интертелеком-lte.32664/page-9#post-1558823.
Post automatically merged:

Тут нема 5 мГц.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
]
CDMA/b5: 827.885...832/872.855...879.145
FDD полоса 4мгц/6 мгц - это как? Как минимум 827.885...832/872.855...877 . Но тогда на 4 МГц можно запустить как максимум ЛТЕ на полосе1.4 МГц, 1 канал СДМА 1х голос и 1 канал ЕВДО. Плюс же защитный интервал на 832 должен какой-то быть.
 
Статус
Закрита.
Зверху