Интертелеком LTE

  • Автор теми kaev
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Такой вариант уже невозможен.
Нужно что-бы НКРСИ пошел на мировую и нарушил закон выдав лицензию, несмотря на отсуствие своевременной оплаты.
Что кстати тоже можно будет оспорить в суде
Нехай НКРЗІ запропонує Інтеру взяти участь у майбутньому тендері на частоти, які Інтер просрав. Це буде по-перше чесно, по-друге ще одна можливість Інтеру. Ну а те, що дорожче (через тендер) - ну вибачте... Хто вам лікар. І тут вони схилять голову бо неспроможні ні на що. Не будуть брати участь у тендері.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Якісь в Інтері тупі менеджері. Не можуть реально оцінити свої фінансові можливості.
Припустимо що з боєм, через суди але відстоять ліцензію заплативши 196,4 млн. гривень протягом весни-літа. Згодом ще треба буде платити регулярну плату за частоти. Потім НКРЗІ анульовує тяжко придбану ліцензію через невиконання умов щодо покриття 4G. Бо не зможуть будувати мережу по тій самій фінансовий неспроможністі. Як результат втрачають і ліцензію, і гроші 196,4 млн. гривень. Хіба це не тупо?
Є ще варіант для галочки встановити 1 чи декілька БС лише для виконання умов ліцензії. Але з таким покриттям побігуть абоненти бо низька якість. Не буде прибутку через відток абонентів. Отже немає сенсу на таку діяльність... Все одно доведеться схлопуватись.
Не думаю, що тупі, просто ми всього не знаємо.
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Интересно. Сколько в этой теме реальных абонентов ИТ? И чего они хотят от ЛТЕ!
Являюсь владельцем киевского прямого номера ИТ, и если честно, то в LTE от "Интертелекома" не испытываю непреодолимую необходимость - для этого есть КС с "сим-парой", стоящей в мобильном роутере. От ИТ мне надо в принципе только одно - чтобы номера и 044 и 094 просто продолжали работать, к ним достаточно много людей привыкло.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Прийнаймні хотілося б, щоб ІТ не здох...
Тільки у разі, якщо він продовжить повноцінну роботу. Але я не хочу, щоб він «не здох» як піпли. Хай вже тоді краще «здохне», як cdma ua. ;)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
грошей і відбити вони їх захочуть також бігом
По-перше, за рахунок сильного підвищення тарифів не відіб'ють, бо народ повтікає до конкурентів, у яких вже буде б8; по-друге, постаратись відбити кошти можна і за рахунок збільшення абонбази: ємності в б5 + б20 вистачить на те, щоб розширити абонбазу в кілька разів, і надавати LTE послуги принаймні на швидкості, яка в кілька разів більша за сьогоднішній CDMA. Тим більше, БСки, які працюють в 800-й частоті, в них є: з мінімальними затратами переобладнати під LTE, і вже можна конкурувати з трійкою. І великої густини БС на низьких частотах не потрібно. А любителі плюшок ІТ (зокрема, прямий міський номер з безлімітом на місцеві номери, непоганий бюджетний інтернет) знайдуться.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Можно узнать кто этот инвестор ? Были с ним какие то юридически оформленные договора перед подписанием меморандума ? Или это всё выдумки для затягивания времени ?
:::
Тогда Серпа за уши из бункера вытаскивать , пускай дает разьяснения . Почему Серп не договаривает , как так , инвестор сбежал нарушив договоренности и его нужно покрывать ?
Ты это сейчас реально спрашиваешь или сделать скидку на 1 апреля?

Под конкретного инвестора (был и запасной) и выбивалась эта лицензия, на что ухайдохолась куча сил, времени и денег. Иначе нахрена было это делать, по твоему? Да ещё и выбивать срок запуска раньше других!
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
грошей і відбити вони їх захочуть також бігом
По-перше, за рахунок сильного підвищення тарифів не відіб'ють, бо народ повтікає до конкурентів, у яких вже буде б8; по-друге, постаратись відбити кошти можна і за рахунок збільшення абонбази: ємності в б5 + б20 вистачить на те, щоб розширити абонбазу в кілька разів, і надавати LTE послуги принаймні на швидкості, яка в кілька разів більша за сьогоднішній CDMA. Тим більше, БСки, які працюють в 800-й частоті, в них є: з мінімальними затратами переобладнати під LTE, і вже можна конкурувати з трійкою. А любителі плюшок ІТ (зокрема, прямий міський номер з безлімітом на місцеві номери, непогний бюджетний інтернет) знайдуться.
Яким чином збільшити коли покриття нульове порівняно з слонами, і будівництво вишок займе немало часу, тоді як у слонів ті вишки є, проспали вони момент коли треба було будувати вони все пхали в кишеню і куди дівали гроші невідомо.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Яким чином збільшити коли покриття нульове порівняно з слонами
Покриття не нульове. БСок на частоті 800 МГц потрібно небагато. На ту кількість абонентів, якій потенційно можуть бути цікаві послуги ІТ, сьогоднішньої щільності та ємності БС вистачить.
будівництво вишок
Що за "будівництво" вишок?) Можливо, Ви мали на увазі встановлення? Та і масового встановлення нових вишок ІТ не потребує: їм потрібно скоріше переобладнати наявні вишки, які працюють в CDMA, для LTE: частотний спектр той самий, і вони підійдуть.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Яким чином збільшити коли покриття нульове порівняно з слонами, і будівництво вишок займе немало часу, тоді як у слонів ті вишки є, проспали вони момент коли треба було будувати вони все пхали в кишеню і куди дівали гроші невідомо.
Я думаю, що скоріш за все в цьому році Інтер схлопнеться.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Интересно. Сколько в этой теме реальных абонентов ИТ? И чего они хотят от ЛТЕ!
да хз даже и сам не знаю, валяется модем не включал уже месяца 3, пользуюсь лайфом пока что всё устраивает, а интертелеком ещё то говно :D ни скорости ни трафика
Я абонент корп. Користуюся мобільним інетом від ІТ. Хочеться кращих швидкостей.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Яким чином збільшити коли покриття нульове порівняно з слонами
Покриття не нульове. БСок на частоті 800 МГц потрібно небагато. На ту кількість абонентів, якій потенційно можуть бути цікаві послуги ІТ, ємності вистачить.
будівництво вишок
Що за "будівництво" вишок?) Можливо, Ви мали на увазі встановлення? Та і масового встановлення нових вишок ІТ не потребує: їм потрібно скоріше переобладнати наявні вишки, які працюють в CDMA, для LTE: частотний спектр той самий, і вони підійдуть.
Покриття ніяке порівняно з слонами не пишіть дурниць років 9 користувавсь ними жах, при питанні чого тарифи збільшуєте відповідь на втановлення вишок де вони?? Кс та Вф вагон. В останні роки користування інтером то окрема історія форуму не хватить.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Под конкретного инвестора (был и запасной) и выбивалась эта лицензия, на что ухайдохолась куча сил, времени и денег. Иначе нахрена было это делать, по твоему? Да ещё и выбивать срок запуска раньше других!
«Запасний» теж не спрацював?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
грошей і відбити вони їх захочуть також бігом
По-перше, за рахунок сильного підвищення тарифів не відіб'ють, бо народ повтікає до конкурентів, у яких вже буде б8; по-друге, постаратись відбити кошти можна і за рахунок збільшення абонбази: ємності в б5 + б20 вистачить на те, щоб розширити абонбазу в кілька разів, і надавати LTE послуги принаймні на швидкості, яка в кілька разів більша за сьогоднішній CDMA. Тим більше, БСки, які працюють в 800-й частоті, в них є: з мінімальними затратами переобладнати під LTE, і вже можна конкурувати з трійкою. А любителі плюшок ІТ (зокрема, прямий міський номер з безлімітом на місцеві номери, непогний бюджетний інтернет) знайдуться.
Яким чином збільшити коли покриття нульове порівняно з слонами, і будівництво вишок займе немало часу, тоді як у слонів ті вишки є, проспали вони момент коли треба було будувати вони все пхали в кишеню і куди дівали гроші невідомо.
Як це нульове? Я он ловлю сигнал по лісах та дорогах кількох областей???
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
порівняно з слонами не пишіть дурниць років 9 користувавсь ними жах, при питанні чого тарифи збільшуєте відповідь на втановлення вишок де вони??
Я коритувався ІТ весною-літом 2019, коли по кілька разів на тиждень їздив поїздами між Тернополем і Львовом. І скажу, що десь 90% дороги я мав непоганий інтернет, тоді коли у слоників навіть 2g не тягнув... В місті в приміщеннях теж чудово справляється. Тому з досвіду користування знаю, про що веду мову. Якщо б вони на цих вишках зробили LTE, було б супер.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
[quote uid=14327 name="Bair" post=1573221]
Интересно. Сколько в этой теме реальных абонентов ИТ? И чего они хотят от ЛТЕ!
[/QUOTE]
Колись користувався послугами цієї недоконтори, слава богу перейшов на оптику, так що я добре знаю їх і відношення до абонентів їхнє

Не вижу смысла дискутировать.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Это про len-non. Цитата его. Перевожу. На фига это Вам, если я этим не пользуюсь.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
«Запасний» теж не спрацював?
Ты же новости по оплате читал, как сам думаешь? )

ps Сейчас какая разница - какой инвестор, сколько их было, причина отказа и тд? Есть результат - точнее его отсутствие. Если кто-то считает, что лте выбивалась просто так, то пусть считает, его право. Страна свободы слова )
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
В основному інтер вигравав не не тих хто десь там колись кудись їде, а на сільських абонентах бо в селах не було оптики то ті сиділи на тому лайні, тепер же оптику тянуть кому не лінь навіть той укртелеком вже очухався і зрозумів що потрібен рух бо здохнем, і при чому лізуть в такі богом забуті місця що я б і не подумав, інтер же цю нішу втратив, скажу так мав і інтернет і голосовий звязок від інтера тепер навіть аби дарма давали не взяв би і те і друге для мене лайно, і ще якщо буде така ситуація з лтє що треба буде бігати щоб підключитись до диллера то все пишіть пропало.
 
Статус
Закрита.
Зверху