Як доїхати?

Реєстрація
06.06.10
Місто
Умань
Участок Умань-Черкасы почти полностью новый асфальт если надумаєте етой дорогой
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Так а как Н16 с Полтавы поможет? Я б поехал через Кропивницкий Умань.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
может рискну по полям 5-10 км прокатиться, Кропивницкий-Николаев ...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
может рискну по полям 5-10 км прокатиться, Кропивницкий-Николаев ...
что в этом варианте еще скверно так это сам Николаев. Один из худших по состоянию дорог город в стране. Асфальт очень убитый, пробки из камазов в центре. Мост надеюсь доделали а то писали что там летом по нескольку часов стояли ждали.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
А там есть приличная дорога до Золотоноши?
Самый убитый участок от Харьковской трассы почти до Драбова сделали в этом году. Дальше немного попрыгать до Золотоноши, а там уже хорошая трасса. Через Оржицу и Чернобай я хз, что там за дорога по качеству и убитости
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Не повторюйте моєї помилки, не звертайте на М18 серез Новомосковськ. Там дороги до Запорізького р-на немає
М18 (Е105) от Новомосковска до самого Запорожья плохая дорога? Раньше дорога была в Синельниковском районе плохая, а остальная часть более-менее ехать можно было.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не повторюйте моєї помилки, не звертайте на М18 серез Новомосковськ. Там дороги до Запорізького р-на немає
М18 (Е105) от Новомосковска до самого Запорожья плохая дорога? Раньше дорога была в Синельниковском районе плохая, а остальная часть более-менее ехать можно было.
Від з'їзду з М29 і аж до межі Запорізького р-ну жахлива. По Запорізькому р-ну різна. Є нова ділянка вже з ямами і напливами, є свіжовідремонтована, є просто погана. І все це аж до нового асфальту, майже біля південного виїзда з Запоріжжя (АЗС WOG).
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А там есть приличная дорога до Золотоноши?
Самый убитый участок от Харьковской трассы почти до Драбова сделали в этом году. Дальше немного попрыгать до Золотоноши, а там уже хорошая трасса. Через Оржицу и Чернобай я хз, что там за дорога по качеству и убитости
К сожалению, такой вариант всего на километров 40 короче, чем через Киев, а гугл говорит что и дольше. Оно и понятно, вместо срезаемого участка везде с неплохим асфальтом и минимум 2 полосами в 1 сторону. Недостаток - разве что пробки в Киеве и Борисполе.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
я на 70-90 км/час согласен, только бы не стоять в пробках, тянучках и т.д. ...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зараз Південний міст відремонтували, їде нормально.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Через Оржицу и Чернобай
цур тебе, Хорол-Оржиця була трешем (може хоч трішки підлатали)
А там есть приличная дорога до Золотоноши?
Т1713-Т2417 весною була або відкапіталена або поремонтована, я в Черкаси так іздив
Post automatically merged:

я на 70-90 км/час согласен, только бы не стоять в пробках, тянучках и т.д. ...
Кремінь-Кропивницький-Умань однозначно
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Якщо для різноманітності вже так хочеться по Н-16, то на Смілу з Полтави ближче через Кременчук-Олександрію-Косарі. І ні в якому разі не намагайтеся через Чигирин, там танкодром!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може в Глумера танк або БМП?
В понеділок в Києві по Бориспільській колона БТРів і ще чогось пройшла. Певно, друзі Глумера.
 
  • Haha
Реакції: idea

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Долина-Міжгір'я - новеньке полотно. І далі на Хуст теж. Місцями ще тривають роботи
Колись я ці 60км повз більше 3х годин, а зараз це самий короткий шлях із Франика до Синевіра/Хуста/Закарпаття.
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху