Карантин, Украина, коронавирус.

Янус

S/1979 S 2
Регистрация
02.03.08
Город
село Бузова
Телефон
OnePlus 6T


Ковід-19:
 • гарячка;
 • гарячка і кашель;
 • гарячка, кашель, біль у горлі, головний біль, біль у м’язах;
 • гарячка, кашель, біль у горлі, головний біль, біль у м’язах і нудота й блювання;
 • гарячка, кашель, біль у горлі, головний біль, біль у м’язах, нудота й блювання і діарея.
При цьому, за словами дослідників, такий перебіг найбільш імовірний, незалежно від важкості захворювання.

У разі ж сезонного грипу найчастіший перебіг такий:
 • кашель і біль у м’язах;
 • кашель, біль у м’язах і головний біль;
 • кашель, біль у м’язах, головний біль і біль у горлі;
 • кашель, біль у м’язах, головний біль, біль у горлі й гарячка;
 • кашель, біль у м’язах, головний біль, біль у горлі, гарячка, діарея і нудота й блювання.
До 12 травня по всій Україні оголошено карантин через світову пандемію коронавірусу. Українцям не рекомендують виходити з дому. Припинено навчання в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти. Заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, фітнес-центри, заклади культури тимчасово припиняють свою роботу. Дозволена адресна доставка. Торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами дозволена. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.
 • З понеділка, 23 березня, пасажирський транспорт Києва буде перевозити тільки співробітників критичної сфери. Громадський транспорт перевозитиме медиків, рятувальників, правоохоронців, фахівців сфери житлово-комунального господарства, продавців продуктових магазинів і аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.​
 • У громадському транспорті Києва чергуватимуть поліцейські, які будуть перевіряти наявність пропуску.​
 • З 21 березня в Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах і на прибудинкових територіях.​
 • З 22 березня поліція разом з військовими патрулюватиме вулиці.​
 • З 25 березня в аптеках і продуктових магазинах в Києві має перебувати не більше однієї людини на 10 кв. м​
Кличко заявив, що обмеження на пересування громадського транспорту не торкнуться особистого транспорту. А таксі буде працювати в звичайному режимі.
Згідно з рішенням Кабміну, 3 06 квітня в Україні заборонено:
 • перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора​
 • переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей​
 • перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих​
 • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності​
 • відвідування спортивних і дитячих майданчиків​
 • проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо​
 
Последнее редактирование:

Янус

S/1979 S 2
Регистрация
02.03.08
Город
село Бузова
Телефон
OnePlus 6T
Умеют же успокоить:
Але ж дійсно. Смертність від минулого коронавірусу (атипова пневмонія) була 10 відсотків, від цього 2 відсотки. Шанси вижити дуже великі плюс зараз кинуті безпрецедентні зусилля на боротьбу

 

Priser

Известный пользователь
Регистрация
13.10.08
Город
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
ИМХО, нам пора переживать о туберкулёзе. Сейчас массово тубдиспансеры закрываются. По крайней мере в Днепропетровской области. И всех больных отправляют лечиться по домам. В реальности же основная масса людей просто не смогут поддерживать необходимый уровень терапии и карантина в домашних условиях...
 

plebis

why so serious?
Регистрация
26.10.07
Город
Киев
Телефон
Note 10+
Неделю назад летел, в Стамбуле избранные китайцы в масках. Щас обратно летел, уже вдвое больше и все подряд, не только китайцы :)
 

JCole

Активный пользователь
Регистрация
15.05.16
Город
Вінниця
Телефон
Samsung M20, Lenovo a2010
Відповім @GLOOMER і @idea тут, щоб не захаращувати тему про відпустки полотнами про медицину ;)
В Ухань или Санжары когда ?
Я беру пока IIb-III фазы протоколов; когда "вакцина" от "CoViD-19" дойдёт в теории до такой фазы и сможет зайти в Украину, про коронавирус уже забудут. Будут паниковать по поводу нового собачьего гриппа, голубиной лихорадки Южного Буга или ещё чё придумают для отвлечения народа от насущных проблем.
А у чому різниця між терапевтом та сімейним лікарем? Вибачаюсь, за офф.
Сімейний лікар - первинна медична допомога; населення від народження до смерті; спектр для первинного лікування хвороб набагато ширший; проте набагато поверхневіший; зарплата формується прямопропорційно кількості прикріпленого по деклараціям населення; виклики на дім; планування щеплення; констатації смерті; невідкладна допомога тощо.
Терапевт - вторинна медична допомога; населення 18 і старше; спектр лікування вужчий і набагато глибший (протоколи лікування хвороб дозволяють користуватись набагато більшою кількістю схем лікування, обстеження тощо); зарплата буде формуватись прямопропорційно кількості пролікованих випадків захворювання (не залежиш, як в сімейній медицині, від "особистого" ставлення до пацієнтів - мовляв, "ой, лікар на дім на 37,2'С не виїхав, розірву декларацію, нехай зарплату меншу отримує"); виклики на дім - тільки "по домовленості" з пацієнтом, бо то не обов'язок вторинки; ніякого планування щеплень (на фактичне прикріплене по деклараціям окремо, на примарно-приблизне прикріплене "по адресам дільниць" окремо); констатація смерті та невідкладна допомога - тільки якщо ти в стаціонарі чи на чергуванні тощо.
Сімейний лікар може перекваліфікуватись лише в терапевта, педіатра або ЛОРа. Терапевт може перекваліфікуватись у лікаря майже будь-якої спеціальності (питання у часі).
Різниця насправді величезна. Для тих лікарів, хто нормально працює і хоче працювати. А хто 45 років просидів дільничим терапевтом в облупленій поліклініці, потім (завдяки вищій категорії, отриманої ще при Курашові) автоматично "перекваліфікувався" у сімейного лікаря, той різниці ніколи не захоче побачити, і жити буде погано при будь-якому міністрі.
Хоча з моєї відповіді може здатись, що я проти реформи - то не так. Особливо сімейної медицини. Раніше було ще гірше (зараз, принаймні, ти отримуєш цей весь гемор за фактично прикріплене населення, а не за всі 8000, які у тебе "приписані" на дільниці, хоча половина з них у Польщі, а 10% вмерло за межами постійного місця проживання), а зарплати у сімейної медицини виросли дай Боже кожному.
 

dima1

Moderator
Регистрация
30.09.08
Город
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S8
Неделю назад летел, в Стамбуле избранные китайцы в масках. Щас обратно летел, уже вдвое больше и все подряд, не только китайцы :)
Был в Японии за пару месяцев до начала коронавируса и там половина людей на улице в масках ходила. Это культурная штука и на востоке уже давненько, и с эпидемией не связана.
 

plebis

why so serious?
Регистрация
26.10.07
Город
Киев
Телефон
Note 10+
Ну это конечно круто, что ты можешь определить кто во время хайповой эпидемии носит из-за эпидемии, а кто просто из-за культурной традиции :) Но позволю себе все же усомниться. Все-таки, мне кажется, когда японцы шутят в барах, что don't worry I'm Japanese, дело наверное не только в культурной традиции
 

dima1

Moderator
Регистрация
30.09.08
Город
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S8
Я был в Японии в октябре 2019, а эпидемия началась в январе 2020 вроде.
 

Barin

Заблудший
Регистрация
12.02.20
Город
Белицкое
Это культурная штука и на востоке уже давненько, и с эпидемией не связана.
Это связанно с огромными очередями в транспорте и толкучке на улицах (особенно в "транзинтых городах" где много приезжих), местные жители знаю что можно "словить" что угодно и перестраховываются.
 

Sashkent

Известный пользователь
Регистрация
30.05.12
Город
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Японцы вообще народ осторожный, еще в далеком 1998 году уже ходили в масках. (Это моё первое посещение Японии. Причем это было лето и эпидемий вроде небыло. Ну а туристы из Японии в аэропортах мира в масках, это кто путешествует, точно знают.
 

idea

Известный пользователь
Регистрация
05.07.18
Город
Бровари
Бідні азіати, так не зручно у масці ходити...
 

Barin

Заблудший
Регистрация
12.02.20
Город
Белицкое
Думаю, что сначала неудобно и не привычно, а через пару месяцев или год будет уже привычно, как и без туфлей из дома не выходят.
 
 • Like
Реакции: idea

Maxxx

Еплодрочер)
Регистрация
01.12.08
Город
Київ
Телефон
iPhone XS Max
Говорят, обычная медицинская маска не спасет от заражения, она может только уменьшить распространение вируса от того, кто уже болен, а такая спасет?
 

idea

Известный пользователь
Регистрация
05.07.18
Город
Бровари
Я так розумію, що звичайні маски не дають 100% гарантії, бо там по боках дірки (треба маску з фільтром, яка щільно прилягає до обличчя).
Але саме коронавірус розповсюджується перш за все через слину, тому ніби захищає від того, що тобі хтось кашляне у ротяку
Хоча краще б їх носили усі хворі, а не здорові.
Ще китайці рекомендують пити багато гарячих напоїв, буцімто вірус не виживає у високій температурі...
 

yahoo

Известный пользователь
Регистрация
21.11.09
Город
Харьков
Телефон
Mi A3
И про водолазные очки не забудьте, т.к. можно заразиться через слизистую глаз
 

x-shader

Известный пользователь
Регистрация
29.05.09
Город
Киев
Телефон
General Mobile GM8
Противогаз норм защищает. Не благодарите.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Регистрация
26.10.07
Город
Харьков
Телефон
Redmi Note 7
Чего мелочиться, химзащитный костюм - стильно и соответствует тренду...
 

GAS

Тыжпрограммист
Регистрация
11.09.14
Город
г. Рени
Телефон
Nokia 8.1
В Украине официально зарегистрирован первый случай заражения коронавирусом. Вроде в Черновцах.
 
Сверху