Контракт/припейд?

Что для вас лучше?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    230

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Merida, нафіга ти пасешся на тому говносайті?

Їхні висери - це реальний трешак!
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
я спецом не захожу ніколи туди, просто друзі скинули мені
 
Реєстрація
30.11.18
Місто
Житомирська обл
Телефон
iPhone 7
Доброго дня ☺️ Є думка перейти на контракт. Де можна прочитати повні умови обслуговування по договору(маю на увазі той договір які люди підписують коли переходять на контрактну форму обслуговування)? Якщо можна то цікавлять вся велика трійка. Дякую😉
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Доброго дня ☺️ Є думка перейти на контракт. Де можна прочитати повні умови обслуговування по договору(маю на увазі той договір які люди підписують коли переходять на контрактну форму обслуговування)? Якщо можна то цікавлять вся велика трійка. Дякую😉
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Доброго дня ☺️ Є думка перейти на контракт. Де можна прочитати повні умови обслуговування по договору(маю на увазі той договір які люди підписують коли переходять на контрактну форму обслуговування)? Якщо можна то цікавлять вся велика трійка. Дякую😉
З того що я помітив для себе що може бути небезпечним для мене як абонента на контракті це те що КС дає "кредитний ліміт" тобто можливість піти в мінус, а гроші за тариф беруть кожен день. Тому я як перейшов на КС контракт:
- Виключив кред ліміт на зв'язок, щоб якщо щось меньше ніж нуль на рахунку не було. Тому що будучи боржником перед оператором потенційно можуть судитись.

А так контракт це краще для мене, стабільно раз в місяць є автоплатіж (моно) з сумою за тариф, тариф на місяць а не на 4 тижні. Плюс спокійніше мати основний номер на якому всі аккаунти і банки на контракті.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Доброго дня Є думка перейти на контракт. Де можна прочитати повні умови обслуговування по договору(маю на увазі той договір які люди підписують коли переходять на контрактну форму обслуговування)? Якщо можна то цікавлять вся велика трійка. Дякую
З того що я помітив для себе що може бути небезпечним для мене як абонента на контракті це те що КС дає "кредитний ліміт" тобто можливість піти в мінус, а гроші за тариф беруть кожен день. Тому я як перейшов на КС контракт:
- Виключив кред ліміт на зв'язок, щоб якщо щось меньше ніж нуль на рахунку не було. Тому що будучи боржником перед оператором потенційно можуть судитись...
как это сделать?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Доброго дня Є думка перейти на контракт. Де можна прочитати повні умови обслуговування по договору(маю на увазі той договір які люди підписують коли переходять на контрактну форму обслуговування)? Якщо можна то цікавлять вся велика трійка. Дякую
З того що я помітив для себе що може бути небезпечним для мене як абонента на контракті це те що КС дає "кредитний ліміт" тобто можливість піти в мінус, а гроші за тариф беруть кожен день. Тому я як перейшов на КС контракт:
- Виключив кред ліміт на зв'язок, щоб якщо щось меньше ніж нуль на рахунку не було. Тому що будучи боржником перед оператором потенційно можуть судитись...
как это сделать?
Я бачив опцію на сайті в кабінеті (можливо навіть в старому, який був до оновлення), але уже не памятаю як вона називається, щось типу "кредитний ліміт" або щось типу "поріг відключення".

Пам'ятаю вони після відключення цієї послуги присилали кожного ранку смс з актуальним залишком на рахунку, і це теж потрібно виключити щоб кожен день не отримувати смс.

Знаю точно можна через оператора це зробити.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
В кабине нет такого. Предлагают только в магазине это сделать
есть. Называется "Острочка платежа". В мобильной версии можно ее только посмотреть, а управление доступно в веб-версии.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В кабине нет такого. Предлагают только в магазине это сделать
есть. Называется "Острочка платежа". В мобильной версии можно ее только посмотреть, а управление доступно в веб-версии.
Где именно находится - не найду у себя
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
То, что вы установите себе нулевой порог в отсрочке платежа, совсем не означает, что в минус вы не уйдете. Это порог отключения услуг связи, но абонплата будут списывать ещё до конца месяца и за допуслуги тоже может списывать деньги. Хотите, чтобы при нуле не списывало вообще денег с баланса- оставайтесь на препейде. Контракт это не для свинорылов и нечего себя обманывать, что вы сможете теребонькаться за копейку, получая объем услуг за меньшую цену. Закончится все тем, что и в минус уйдете и без услуг связи останетесь. По сути ударите сами же себя по роже.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
То, что вы установите себе нулевой порог в отсрочке платежа, совсем не означает, что в минус вы не уйдете. Это порог отключения услуг связи, но абонплата будут списывать ещё до конца месяца и за допуслуги тоже может списывать деньги. Хотите, чтобы при нуле не списывало вообще денег с баланса- оставайтесь на препейде. Контракт это не для свинорылов и нечего себя обманывать, что вы сможете теребонькаться за копейку, получая объем услуг за меньшую цену.
Вот у меня как раз установлен порог отключения 1грн и при счете менее 1грн услуги отключаются, но вот АП продолжает списываться
 
Зверху