Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Такий собі офігенчик минулої зміни.. Їду на "затримку сечі", приїжджаю і мені родичі говорять, що в хворого тест позитивний і по факту температура з задишкою, а не то, на що викликали. Ясно що не вдягнутий. Міряю сатурацію-56, при нормі 95+ Підключаю кисень, роблю ін'єкції, везу...Якщо люди будуть так себе вести й далі, скоро до них просто нікому буде приїхати...У нас з 5ти фельдшерів 4 вдома з позитивним тестом. А я вже ходжу з виглядом пандочки, бо синці під очима чимось схожі
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Матвєй, не спрашивали, чего обманули? Может какие-то страхи, что не приедут? Или тупость? У моей жены признаки на ковид(потеря обояния, температура 37.2,болит голова) сделали флюрограму и тест. Прошло 4 дня, результатов нет,ждём.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Закрывать только рестораны и кинотеатры только в выходные - все равно, что предохраняться, надевая презерватив только два дня в неделю. И только на палец. (c)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Roma88, думаю тупость...Їдем ми й так на все...Є категорія людей, мол я хворий, значить всі мають. Вони ,до речі(ці люди) по місту катаються і маски вдягати не хочуть в приміщенні. Це просто, щоб розуміли як тепер в медицині відбувається)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Любыми временными ограничениями спрос будет смещаться в то время, когда магазин работает.

Например, если раньше человек мог сходить в магазин одежды/стройматериалов/кинотеатр/кафе в любое время (и толпа "размазалась" бы по времени), то теперь - только в будни.
А т.к. в будни в рабочее время у многих работа, значит шопингом они будут заниматься в будни вечером.

Ждём аншлаг и корона-пати в заведениях торговли вечером в будни.
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Скоріше так, де другий тур виборів мера, там будуть відмовлятись ввдоти додаткові обмеження.
Помер знайомий, ходив з температурою 38 по вулиці, з сусідами на лавці часто сиділи біля будинку. В лікарню йти він не хотів, казав то напевно грип. Стало гірше, забрала швидка, через 4 дні помер, ковід був. Зараз деякі його сусіди вже з короною. Один дурний, так ще сусіди, які знали про хворобу і з ним близько контактували теж такі самі.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Закрывать только рестораны и кинотеатры только в выходные - все равно, что предохраняться, надевая презерватив только два дня в неделю. И только на палец. (c)
Якась погана логіка... Перепрошую, у вас є час на ресторани та кіношку, туризм в будні дні?.. (про секас не питатиму :)))
Post automatically merged:

...а шляться по ним в будни вечером
шляться по нетфліксах та ютубах взамін.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ті, хто не виживе без шуби, кольє, кіношки, дефлопе, зможуть собі дозволити відвідати відповідний заклад в будні.
А ті, хто не вміє організувати своє дозвілля на вихідних, не будуть шаритися по бутіках і ресторанах.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Кочевник, просто мало хто знає і по ТВ про це не говорять, що один з проявів коронавіруса є діарея, яка до 5 днів може бути. Знали б про це, тоді може подумали, чи треба зайвий раз в ТЦ.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кочевник, у мене тут сусід з позитивним тестом лазив по магазинах і позаражав продавщиць. Це лиш тих, кого знаю...Лазьте собі на здоров'я, як то кажуть
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Довбнів багато. Якби в нас з офіса осіб з температурою не виганяли на лікарняний, то ми б вже давно злегли всі з Ковідлом.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, просто мало хто знає і по ТВ про це не говорять, що один з проявів коронавіруса є діарея, яка до 5 днів може бути. Знали б про це, тоді може подумали, чи треба зайвий раз в ТЦ.
Наслідки ДТП з бухими всім показують. Але менше їздити бухими не стали.
 
  • Like
Реакції: Alf
Зверху